Fórum pridal Samuelkopecky, 12. 10. 2017 14:41 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Operácia nosnej priepažky, Septoplastika

0
Samuelkopecky

21 ročný chalan
V TERAZ

V utorok som podstupil tuto operaciu, prvá noc bola hrozná a teraz je to už lepšie, v piatok (zajtra) mam isť na kontrolu a potom mi vyberú aj dlahy, chcem sa spýtať či vam vyberali aj štichy (je to bolestive?) a či ste už mohli po vybratí dlah dýchať?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Samuelkopecky

21 ročný chalan
    V TERAZ

PS: Vyberanie tamponady nosa po operacii bolo brutáááálne :D
  2. 2
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@1 vyberanie tamponády z nosa bolo akoby mi niekto rozbil vajce uprostred hlavy a vytieklo nosnými dierkami :D to bol jediný lekársky zákrok pri ktorom mi fakt došlo blbo a zatmelo sa mi pred očami a musela som si tam na pár minút ľahnúť lebo by som to neustála :D
  3. 3
    Notme

23 ročný chalan

lol, vesele citanie. tiez by som mal ist na tu operaciu, ale asi radsej ostanem s krivym nosom a upchatou nosnou dierkou.
  4. 4
    Samuelkopecky

21 ročný chalan
    V TERAZ

@aventine mne tiež až slzy vyhrkli ale ta bolesť bola len také chvílková, mne už bolo vsetko jedno lebo v tu noc som vobec nespal od bolestí.
  5. 5
    Paria333

25 ročný muž

ja mam len zlomeny nos každý chvíl, a na napravanie som si nejak zvykol. Ci sa to da ale porovnať s operaciou neviem :D
  6. 6
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Akože to vyberanie nejako extra nebolelo, len pocit strašne nepríjemný, akoby bol ten obväz nekonečný a šiel až z mozgu :D
  7. 7
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Nuž, podľa mňa operácia nosa nie je vôbec bolestivá odhliadnuc od toho, že človek vyzerá ako debil :D
  8. 8
    Samuelkopecky

21 ročný chalan
    V TERAZ

@laurikaaa that depends... mne robili zaroven Turbinoplastiku a aj Septoplastiku pod celkovou narkozou a každý tiež reaguje inak na bolesť
  9. 9
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Nj, si proste muž...