Fórum pridal Majo28, 29. 8. 2018 15:41 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Oplatí sa študovať politológia ?

0
Majo28

16 ročný chalan

Tento rok si podávame prihlášky na vysoké....ja by som chcel ísť študovať politológiu alebo žurnalistiku....oplatí sa to ??
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Martinesm

20 ročný chalan

Ani nie, ale ak ťa to baví tak tam choď.
  2. 2
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Ak máš kontakty, áno, v opačnom prípade...
  3. 3
    Optimuslapis

20 ročný chalan
    Tvrdošín

Ja si kladiem tu istu otazku, kde chces ist studovat politologiu?
  4. 4
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

netreba brat do uvahy to, ze “ak mas kontakty”. moja kamoska nemala ale uplne ze ziadne kontakty a uz pocas studia zacala robit v SaS, lebo v spravny cas na spravnom mieste sa nebala otvorit si usta. dalsia kamoska odisla po Bc. do UK, tam dostudovala, potom sla este do Francuzska, ale asi iba na rok-dva a teraz ide robit do Prahy. tiez nemala znamosti, ale za to ovlada jazyky a je neuveritelne huzevnata a nevzdava sa. ak sa dostanes na taku lepsiu skolu, ktora poskytuje aj lepsie staze (na nasej fakulte sme my boli ich prvy rocnik, takze staze sa zacali rozbiehat, bohuzial, az ku koncu mojho studia), tak aj to je velmi dobry odrazovy mostik. ak vies jazyky, tak o to lepsie, mozes sa aj sam pocas studia prihlasit na staz napriklad do EP. ale ide o to, ci by ta to bavilo a co si predstavujes, ze chces realne robit po dokonceni studia. a fakt treba vediet jazyky, cim viac, tym lepsie. este taky fun fact (aj ked to bolo aktualne tak 3 roky dozadu, ale podla mna sa toho odvtedy vela nezmenilo) - pokial vies po rusky alebo arabsky, tak mas velmi velku sancu dostat pracu v NATO :) aj bez znamosti :D
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

toto su otazky.... "oplati sa to".... (nerd) bavi ta to? chod? ci v tom obore zbohatnes? podla toho... ako sa budes snazit, aky budes student a pod.
  6. 6
    Patriska

hrá sa, že má 0 rokov

Politologia sa neoplati
  7. 7
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Podla mna sa najviac oplati varit pervitín.

Ale nie, aj politológia určite, šak pozri na Chmelára, jaký je vyžratý.
  8. 8
    Jokerisbertiik

20 ročný chalan

Nechoď na politológiu, v dobrom ti radím.
    S takou školou sa ti iba všade na pohovoroch vysmejú, že čo za hovadinu si vyštudoval. Rozhodne žurnalistiku. A ked chceš politologiu, tak radšej choď do Volkswagenu napríklad, oplatí sa to viac