Fórum pridal Ancika2005, 10. 12. 2019 15:14 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Opustil/a ťa už niekedy frajer/ka kvôli niekomu inému?

0
Ancika2005

28 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

áno, už spolu majú dve deti :D
  2. 2
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

V podstate hej. :(
  3. 3
    Dante666

26 ročný muž
    Ostrava

Začalo to v škôlke, kedy ma opustila frajerka Miška (chodili sme spolu v mojej detskej zvrátenej predstave, bola mi dobrou ženou, varila, prala, starala sa...) pretože som jej vždy ukradol najväčšie kocky z lega aby som si mohol vyrobiť super pištoľ a jej nezostal dostatok surovín na postavenie domčeku pre bábiky... Pokračovalo to keď mi končila stredná a frajerka si povedala, že môj dobrý kamarát je vlastne tiež dostatočne „mňam“ a tak sú spolu dodnes. :D Nehnevám sa, snáď im je dobre :D
  4. 4
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

A prišla som na to tak že som si prečítala jeho blogy ma birdzi (thumbs)
  5. 5
    Andy-larkin

34 ročný ujo
    BRATISLAVA

Ano, dotycny bol odomna o dost starsi :D nechapal som, myslel som si ze to byva naopak :D
  6. 6
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

to je riadne čuractvo :D @lenuska175
  7. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@lenuska175 do pice :D :D :D
  8. 8
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

neviem ci opustila.. skor mam pocit ako keby ma nevedela opustit..
    totizto zacala si paralelne so mnou novy vztah (po cca 7 rokoch nasho vztahu), samozrejme som o tom vedel a videl som ako sa dusi vo vlastnej šťave (mozno svedomi, ak nejake ma, neviem, ale asi ma) nejaku dobu.. ja som cakal od nej ze s teda vylozi karty na stol a rozideme sa.. ked sa takto dusila samu seba nejaku dobu, ocividne jej to bolo neprijemne, tak jednak zo zlomyselnosti som ju nechal nech sa v tom trapi este nejaku dobu a takisto som to bral tak, ze pomyselna lopticka je na jej strane, tak jej uloha je s tym vyjst na povrch a ukoncit to.. ked sa dlho nemala k cinom, tak nakoniec som ja povedal ze ukoncime to tvoje trapenie.... takze opustit ma neopustila/nedokazala to, ale ak bola otazka stavana tak ze ci si niekoho nasla tak ano...
  9. 9
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@8 a inak, to ze ma podvedie som vedel niekolkok rokov dopredu... mozno raz o tom napisem blog :D
  10. 10
    Wewo

27 ročný muž

nie ale znie to fajn
  11. 11
    Barb

tvári sa, že má 3 roky
    Piešťany

@patrixo to by ma zaujimalo... ako si to vedel? Ci len si si myslel?
    Isto napis blog :D
  12. 12
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

@patrixo tak to si rada prečitam
  13. 13
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Keď sme sa rozchádzali, spomínal jedno dievča, s ktorým sú teraz spolu, že je milá a tak, ale verím mu, že sa o ňu začal tak reálne zaujímať až po našom rozchode. :)
  14. 14
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

podobne ako @8
    neopustil, kedze zbabelec a (podla mojho nazoru egotrip) ale emocne hej... aj ked si to nepriznal a snazil sa mlzit a mlzit aj ked som ho dva x vyzvala k tomu ze cítim že sa čosi strašne zmenilo, čosi so co som necitila (a samozrejme ze som obvinovala sseba, nevedela som - podvedome hej, že ma inú, obvinovala som seba) a ze nechcem byt pre neho "klietkou" ... veci sa menia a proste dá sa to ukončiť aj s "gráciou" ....
    ale u nás nie :D napokom, na tretí moj atemp a dlhokansky email (kedze bol s nou na vylete :D) a to ze ich ktosi videl, to uz zo seba dostal.....neviem, radsej by som bola "opustená".... mix klamania a "zmetenosti" - ked si cllovek nevie vysvetlit svoje pocity a siituaciu su o dost dost horsie
  15. 15
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@barb zle som to napisal, nevedel som to, len som si to myslel, resp. ocakaval som to
  16. 16
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Ano, moj prvy frajer a strasne mi to zlomilo srdce vtedy. Podobne ako uz bolo napisane nado mnou - nepovedal to priamo ani na moju vyzvu, ked som uz nejaky cas citila, ze "nieco sa zmenilo", ale nakoniec to vyplavalo na povrch a kto nakoniec opustil koho je otazne a nepodstatne, kazdopadne dobre ze sa tak stalo :)
  17. 17
    Annyejnji

22 ročné dievča

Ano. A bolo to strašné. Najprv sa z neho stal kresťan, potom sfanatičnel a potom mu povedali, ze so mnou nemôže byť, keďže som ateistka. najprv ich nepočúval, no jeho viera ho žrala a akonáhle sa okolo neho začala točiť jedna kresťanka, úplne sa vykašľal. nebol schopný mi to povedať ani keď som sa ho pýtala priamo, až z ničoho nič mi raz napísal na fb ako to celé je a nenechal ma sa vyjadriť, ani nebol schopný so mnou komunikovať viacej. :)
  18. 18
    Rosiegrace

hrá sa, že má 0 rokov

hej, a potom sa chcel vrátiť, čo som samozrejme odmietla :D
  19. 19
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@barb @campino asi nebudem o tom pisat blog.. ale ak vas to zaujima, teraz som zalozil forum o instinkte/6. zmysle/intuicii..
    a ta byvala zvykla nadmieru moralizovat, ked prisla na rec, napriklad jej spoluziacka, ktora mala podvadzanie akosi v krvi.. a casto to tak byva, ze ked niekto ma s niecim nejaky vnutorny problem, tak paradoxne o tom moralizuje, hejtuje tu vlastnost.. v Jungovskej psychologii sa tomu hovori tiene.. a dalsia vec - spominana intuicia, vtedy, ked o tom hovorila, ja som pocitoval take tie neprijemne pocity vnutri (ktore opisujem vo fore), cize tam mohol byt u nej nejaky vnutorny rozpor v otazke nevery.. a aj tak to byva, ak nemame s niecim problem, tak to ani nevytahujeme... tak to u mna vyvolalo pochybnosti
  20. 20
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Je veľká šanca, že je to len moja naivita, ale nemyslím, že by sa mi niečo také mohlo stať. :)
  21. 21
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Nie ale raz dávnejšie keď to s jedným v podstate ešte ani nezačalo, som po pár dňoch čo sme sa stretávali a padla nejaká pusa zistila, že je to asi magor a na druhý deň či tak nejak hneď na to mi vytešene volal a chválil sa ako úplne nezainteresovanej osobe/známemu, že si našiel frajerku a ja som si len pomyslela wtf (hehe) ale ako, kde a kedy to stihol tak to neviem (hehe) som sa len snažila rýchlo ukončiť hovor a vymazať číslo (hehe) (:
  22. 22
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

Áno.
    Minulý rok
    Mam tu aj pár statusov,aby som nezabudol.
  23. 23
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

@patrixo che, mne sa stalo to isté.
  24. 24
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@samtord ty sa mas :D
  25. 25
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

áno ale karma dala všetko do poriadku :D
  26. 26
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

Dala som ano aj ked to nebol moj frajer oficialny :D bol to skor zaciatok vztahu, ze uz sme neboli kamarati ale nemali sme ani vyjasnene co presne sme a nejaku dobu sme sa intenzivne stretavali.. za mna to uz malo vsetky prvky vztahu. No a on spoznal babu ktora bola uplne ako ja akurat v krajsej a lepsej verzii xD to som mu nikdy nepovedala ze som si to vsimla, ale proste fakt :D no kazdopadne sa zachoval skvele. Pretoze hned ked ju spoznal mega sa do nej zabuchol a nez si s nou cokolvek zacal alebo by vobec vedel ci ma ona zaujem prisiel za mnou a povedal mi to. Mne to bolo luto ale fakt som to ocenila. Zostali sme kamosi. Toto bolo pred rokom a pol cca, o styri mesiace ju poziadal o ruku, o dalsich niekolko sa vzali a teraz cakaju dieta :D a uprimne mi to pride super ze nasiel taku lasku a ze su tak stastni
  27. 27
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

@h8u po tej časti, kde píšeš, kde spoznal babu v krajšej a v lepšej verzii, som si šiel pozrieť tvoje fotky, a a a nechápem (hehe)
  28. 28
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Nie ... ale baby už počas toho ako sa bavia, alebo aj chodia s jednym, rozbiehaju vzťah s druhým a potom len počkaju na nejaku hadku ked sa to dozvie ten prvý, rozídu sa, a hneď v ten deň ešte bude s druhým...
  29. 29
    Limitles

8 ročný chlapec

Noaže vdaka tomu som lepsi clovek :D
  30. 30
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

@wistingher to je blbost, ale co cakat od cloveka, ktory si mysli, ze ma vztah, lebo si s niekym pisal na pokeci
  31. 31
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles™ influencer birdzu

Našťastie nie, ale keby sa mi to stane, asi ich oboch zabijem :D Ale môj posledný vzťah pred pár rokmi skončil tak borderline.
  32. 32
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@feelagain že by na to trafená hus nezagágala že ? :)
  33. 33
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

@wistingher ano, cele pohlavie (cca 50 percent ludi) si obvinil, ze to robi, tak sa necuduj, ze niekto ti na to "zagaga" :D
  34. 34
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@feelagain choď sa vyspať prosím ťa, potom nebudeš otravovať ľudí hovadinami.
  35. 35
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

Mali sme naplanovany rozchod dopredu ako fungovali sme celkom dobre ako par ako by sa nic nedialo no a potom som zistil ze si cez Tinder dohadovala stretka a hladala noveho cizee neviem ako odpovedat na to ale urcite by ma nenapadlo si hladat frajerku ked este byvam s "frajerkou" cizee aj ano aj nie. No a sranda ze sme sa o jednom rozpravali s ktorym si pisala ze ma dom 30 rokov ITckar...a ja ze no mas vystarane a aj spolu skoncili... :D