Fórum pridal Heineken, 11. 6. 2018 19:56 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

oslovil by si dievca na ulici?

0
Heineken

23 ročný chalan

dnes ako som isiel domov ma obehlo dievca s dlhymi vlasmi na old schoolovom bicykli, na prechode sme sa este stretli lebo sme cakali na zelenu. A prvykrat v zivote som citil tuzbu oslovit neznameho cloveka, Citaj dalej.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Heineken

23 ročný chalan

len ze co by si spravil ty ? a ci sa ti stalo uz nieco podobne ?
    Rychlo som sa chcel cosi opytat ale nevedol som ,ze co. Lebo v hlave mi vyrilo vela myslienok. Napadlo ma iba ,ze prosim ta kolko je hodin ? Ale fakt ,som rozmyslal ci jej nemam vykat ked ju nepoznam :D A potom skocila zelena a isla svojou cestou a ja tiez. To samotne opytanie nie je az taky problem, ale nevedel som ako dalej by som mal viest ten rozhovor :DAlebo mal som ze ahoj , mas pekny bicykel , hmm A bola fakt sympaticka este teraz mi z toho huci v hlave
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Neoslovil... Jedine s nejakym promile
  3. 3
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

Ze huci mi v hlave (hehe) skor v Úde (:
  4. 4
    Kierkegaard

25 ročný muž
    Vesmír

Aj som oslovil. A vyšlo to......teda ako tak vyšlo.
  5. 5
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Pokiaľ nie si úchyl či človek bez pocitu trápnosti, nerob to, dobre ti radím.
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Oslov ... ved nemas co stratit :D
  7. 7
    Melancholik

26 ročný muž

už sa mi to par krát stalo že som mal chuť osloviť fakt pekne dievčatá a neurobil som to nikdy lebo som proste iba nevedel čo povedať
  8. 8
    Tikalok

28 ročný muž

-Ahoj, nevieš, kedy naskočí zelená?
    -Môj dedo mal tiež bicykel.
    -Aj tebe tak hučí v hlave?
    -Trenky alebo slipy?

Možností máš milión.
  9. 9
    Tadido123

hrá sa, že má 2 roky
    Krajina Nekrajina

určite sa neboj dievča osloviť ;) ... mňa ten môj oslovil keď som vychádzala z kostola.. a to vôbec nieje kresťan len šiel okolo... spýtal sa ma či mi tam nebola zima že má jednu bundu na požičanie ak chcem...ani neviem ako, rozprúdila sa konverzácia, a namiesto plánovaného príchodu o pol 2 poobede som prišla okolo 7 večer :D a sme spolu už jeden krásny rok ;) ... podľa mňa pri oslovení dievčaťa nemáš čo stratiť... maximálne ti povie že má priateľa alebo tak :D ..
  10. 10
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Neoslovil. Bojím sa ich, vyzerajú strašne nedotknuteľne jak z titulky časopisu. Alebo sú moc pekné a to nie je šanca :D Alebo sú v spoločnosti, alebo proste nemôžeš len tak k niekomu prísť a nič nechcieť... Pošle ťa niekam a ten moment si zapametáš a keď máš svedomie tak už to znova nezopakuješ :D .... hej stale sa dá nájsť nejaká výhovorka. Ale aj tak to nemá zmysel. Môžme sa pozerať ale len kým idú v našom prirodzenom zornom uhle, pretože keď sa otočíš, bude to príliš nápadné.
  11. 11
    Majmarad

35 ročný ujo

Spravil som to párkrát, Najskôr úplne super, ale odrazu sa to nejak zmrvilo, tak to už radšej neskúšam.
  12. 12
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Teraz nemám dôvod no kedysi som celkom často oslovil dievča na ulici a vždy len pekné a väčšina z nich bola ochotná dať telefónne číslo o niečo menej ich bolo ochotných ísť von ale stále dosť a vlastne dovtedy som si priateľku našiel len takým spôsobom :D čiže pokojne choď do toho zakilaľ si mladý :D lebo keď už budeš mať k 30-ke, tak dievčatá v tvojom veku budú zväčša zadané a ťažšie si tak nájdeš dievča
  13. 13
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@8 :D:D:D @tikalok sa vratil v najlepsej forme :D
  14. 14
    Kalkulon

hrá sa, že má 2 roky
    Bratislaba

Trapne kecy len prezradia o co ti ide a ak to neciti hned rovnako urobis si len hanbu ;)
  15. 16
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

so point is cakaj s bundou pred kostolom ,
  16. 17
    Ferko2

24 ročný chalan

Aj ja som ju asi stretol ale isla moc rychlo...
  17. 18
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

Tu nejde o slová, ale o auto.
    Je úplne jedno čo povieš úspech závisí od toho čo uvidí.
    Keby tam zastavíš so svojou X6 ako čakala na zelenú tak by aj sama nasadla.
    Takto si bez šance je jedno čo povieš :D
  18. 19
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

@14 (thumbs)
  19. 20
    Random666

27 ročný muž

nebol by to problém keby nechodili všade v stádach :D
  20. 21
    Mix

28 ročný muž
    Brno

Nie. Skoro nikdy to nerobím v zmysle - Čau, páčiš sa mi. A nerob to ani ty.
    To dievča, prípadne chlapec takéto veci počúva stále. Je to otravné, vo veľmi málo prípadoch to poteší, ale ak ty sám nie si aspoň trošku nadpriemer tak to nerob, budeš len jeden zo stovky čo jej dnes povedal aká je pekná.
    Iné je to ak na to ideš úprimne. Čakáš v Alze v rade na reklamáciu a máte rovnaký tovar? Spýtaj sa jej čo sa stalo a zasmejte sa na tom.
  21. 22
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

žiadne "by".
    a sú to často najkrajšie momenty daného dňa, idem po ulici, vidím babu so super vlasami, tak ako prejdem okolo tak sa len usmejem a že "ahoj, máš super vlasy". alebo aj na outfit som pákrát takto nejakej povedal.

(slečny birdzu neuveria, ale) inú reakciu než potešený úsmev (prinajhoršom so zlomkom sekundy prekvapenia na začiatku) som na to zatiaľ nedostal. občas sa ozve aj "ďakujem", ale väčšinou nestihnú, lebo idem plynulo ďalej, aby nemuseli mať ani polsekundy obáv či z toho náhodou nechcem začať celý rozhovor.

a potom raz som sedel v buse oproti babe ktorá mala hrozne príjemnú celú tvár, aj črty, a výrazy, aj pohyby, aj všetko, tak jej som dal pár minút pred tým ako som vystupoval priam skoromonológ, presne takýto, že "ahoj, prepáč že ruším, a toto bude možno znieť trošku creepy, takže sorry, ale možno si si všimla že ťa tak trochu pozorujem, aj keď som sa snažil robiť to decentne a nenápadne, lebo skrátka máš nesmierne príjemnú tvár, aj všetky črty samostatne, aj ako celok dokopy, aj výrazy, a všetko, a proste ide z toho nesmierne príjemno, čiže ďakujem za zlepšenie dňa."

...a dokonca ani na to som nedostal negatívnu reakciu, trochu ju to znesvojilo, ale aj tak potešilo.

ale to je iná kategória, ty hovoríš o snahe zoznámiť sa len tak random na ulici. to je asi presne ten rozdiel, že keď ja toto spravím tak to nie je s úmyslom sa zoznamovať, len z potreby oznámiť/poďakovať danej osobe že mi niečím spôsobila pár príjemných sekúnd, a idem ďalej.

také oslovenie že poďme sa zoznámiť, to by som nespravil, lebo zaprvé robiť také čisto na základe vizuálnej sympatie mi príde... neodôvodnené a hlúpe, a zadruhé to už je asi za hranicou toho čo baby obvykle považujú za creepy/obťažujúce.

teda prinajmenšom od niekoho kto vyzerá ako ja, keby sa o také random zoznámenie pokúsil niekto s vizážou johnyho deppa, alebo dosaď si meno hocikoho hollywoodsky dokonalého, tak by to určite za creepy/obťažujúce nepovažovali.
  22. 23
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@mix
    "prípadne chlapec takéto veci počúva stále. Je to otravné"

=D
    50 a viac percent chlapov také počuje v priemere nikdy až dvakrát za celý život.
    to len tak, aby si vedel.

ale baby hej, baby dostávajú vyjadrenia sympatií často, až priam pravidelne, to máš pravdu.
  23. 24
    Mix

28 ročný muž
    Brno

@midnight pozeráš sa na to ako heterosexuálny chlap. https://www.youtube.com/watch?v=75aX9mlipiY&ab_channel=CobyPersin
    "žiaľbohu, a niekedy je to aj chvalabohu, že žiaľbohu, že" mne sa to teda nedeje. Ale netreba mať klapky na očiach ;)
  24. 25
    Primitiv

24 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

@tadido123 Takže len stačí nosiť rezervnú bundu? Značím si :)
  25. 26
    Midnight

29 ročný muž

@mix nie, nepozerám sa na to ako heterosexuálny chlap.
    pozerám sa na to ako ja, ktorý už som si za tie roky veľmi dobre vedomý toho že jediné čím môžem očariť je povaha, veľkosť vtáka, a talent v sexe, pričom všetky tri tie veci je veľmi nevhodné ukazovať na verejnosti =D

lebo inak som škaredý čiže creepy, ako som už tuším povedal.
    rovnako ako som povedal že som si vedomý že ak by som vyzeral modelovsky, tak by to bolo úplne inak.

čiže...
    ...na jednu stranu silno ďakujem že si mi dal vedieť o tomto videu,
    na druhú stranu ten koment bol v podstate odveci.

jedine že by text okolo videa bol len (zle vymyslená) zámienka dať mi link na video, za čo, ako som už povedal, ďakujem :)
  26. 27
    Mix

28 ročný muž
    Brno

k téme "mal by som jej povedat ze sa mi paci, ak je ocividne pekna" https://twitter.com/katiesgamecrner/status/1009530829515710467
  27. 28
    Kofola2000

24 ročný chalan

Skôr sa priklánam k názoru že za pokus nedáš nič lebo nikdy nevieš ako žena zareaguje. Veľa žien to berie ako odvahu a nebojacnosť a hoci nesi krasavec tak maš u nich plus. Samozrejme je to o tom na aku natrafíš. Ja som mal skusenost ze na naše gymko chodilo dievča pekna blondínka ale ze fest pekna. Po strednej som šiel na vysku a zhodou náhod cestovala na buse do jedneho krajskeho mesta ako ja. Cca hodina cesty busom. Osud to zariadil tak ze sadla kumne hoci mohla k hocikomu. No nenavraval som si nič ale povedal som si kedy ak nie teraz ju osloviť. Ona dokonca zaspala počas jazdy ale ja som sa jej spytal po polhodine cesty či nahodou nehcodila na gymko aj ked som vedel ze chodila. A potom uz išla debata az kym sme nevystupili. Bola dokonca zo susednej obce a jej sestra má frajera z našej obce. Ked sme vystupili kazdy išiel po svojom ale sam apovedala nech jej poslem ziadost na fb. V podstate jej to prišlo sympaticke aj ked je sexy a pekna. nevideli sme sa asi 5 rokov a ja uz mam svoje dievča. ALe tu je pekny priklad ze bat sa netreba.