Fórum pridal Darksider96, 2. 8. 2018 13:16 do kategórie Homosexualita. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka hlavne pre hetero chalanov

0
Darksider96

22 ročný chalan
Birdzlandia

Ako by ste zareagovali, keby ste zistili, že váš kamarát je gay? Zmenilo by sa niečo? Začali by ste ho vnímať inak? Boli by ste s ním naďalej kamaráti? Alebo by to oslabilo váš kamarátsky vzťah k nemu? Dúfam, že chápete čo tým chcem povedať :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Chceš tým povedať že si gay ale bojíš sa to povedať svojim kamošom lebo nechceš narušiť kamarástvo?
    Poviem ti, že kamarát ktorý sa s tebou nebude baviť kvôli tomu že si gay nie je tvoj skutočný kamarát. Takých ľudí v živote nepotrebuješ.
  2. 2
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Vnímal by som ho nadalej rovnako, ako kamoša Jamala, s ktorým spolu robíme lumpárny už do škôlky a až teraz sa mi priznal, že je černoch.
  3. 4
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@riddler (:

myslel som si, že kamarat je gay... a nedavno sa mi priznal, ze je hetero... nijako to nas vztah nepokazilo, akurat sa mi páči ešte viac (:

btw. - keď som ja svojho času otočil o 180º, mal s tým problem len jeden moj kamarat... katolík silný... už nie je moj kamarat (hehe)
  4. 5
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

Za posledné roky som spoznal velké množstvo gayov - kamarátov - a nikdy som to neriešil, ani na to nejak nemyslel. Asi tak ako keď neriešim, že je hetero.
  5. 6
    Deficit

22 ročný chalan

Absolútne nič by sa nezmenilo. Mám kamarátov gayov, jediné, čo je na nich iné, je orientácia.

Záleží to ale od toho, či sú tvoji kamaráti obmedzení, či nie. A ak áno, tak možno pri tebe prehodnotia, čo im vadí a čo nie :D

Veľa šťastia a pevné nervy! :)
  6. 7
    Helloxd

21 ročný chalan

Mne sa so spolubyvajucim neskutocne zlepsil vztah po coming oute (trvalo mi to rok) a musim povedat ze asi fakt az po tom sme sa zacali naozaj bavit
  7. 8
    Monogatari

22 ročné dievča

Ja si pamatam ked mi kamoska povedala ze je lezbicka a moja prva otazka bola: ,,Prsia alebo zadok?" :D
  8. 9
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

ja nemam kamaratov ,problem solved
  9. 10
    Kevin

22 ročný chalan
    Košice

@monogatari +1 :D
  10. 11
    Kunlun

19 ročný chalan

Nič by sa nezmenilo, len by som mu povedal že sa o tom viac baviť nebudeme :smile:
  11. 12
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@monogatari A čo povedala?
  12. 13
    Wewo

25 ročný muž

Tiez som mal take pekne predstavy ako vy no Karolovi som sa priznal ked sme boli este bff a teraz uz nie sme a vsetkym na birdzi to vykecal :(
  13. 14
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

absolútne by mi to nevadilo a nič by sa medzi nami nezmenilo, len to, že by sme spolu mohli hodnotiť chlapov :D
  14. 15
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Iba by som ho zacal zdraviť “cau bukvicak”. Inak nic
  15. 16
    Charlie1

21 ročný chalan

Bál by som sa, že keď budeme sami tak má znásilní :D
  16. 17
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

Aspoň by som vedel, že až ma prestanú baviť baby, tak po ňom môžem vyštartovať.
  17. 18
    Monogatari

22 ročné dievča

@james98 tak vsak prsia ne? :D
  18. 19
    Martinmartins

23 ročný chalan

Myslel som si to o ňom aj sa nakoniec priznal a vobec nič sa nezmenilo.
  19. 20
    Melancholik

26 ročný muž

nevadilo by mi to
  20. 21
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Nevadilo by mi to akože, rešpektujem každého, ale rozhodne by som si dával trochu bacha :D
  21. 22
    Rhoy

25 ročný muž

Asi je to už iné ako kedysi, ale stále sú hetero chalani v rozpakoch, keď sa im prizná niekto, pri kom to nečakali. Stále však nie je jasné, nakoľko bude to kamarátstvo ďalej autentické (lebo tváriť sa, že som s tým v pohode a byť v pohode, je rozdiel - a takisto si myslím, že ak kamoš nevie, čo je homosexualita a ako vzniká, tak skôr ma svojimi poznámkami alebo postojmi zraní). Mnohí kamoši potom nevedia, o čom sa baviť..., často vnímate, že sa zháčia alebo radšej vyhľadajú inú partiu - kde síce každý každého klame, aby sa mohol ukázať v tom lepšom svetle a polovica z nich sú teplí, ale asi je to lepšie nevedieť. Ak dovtedy ten vzťah dvoch nebol úprimný s úprimným záujmom, len jedna strana sa snažila viac, zrejme sa veľa nezmení ani potom. Ja vždy hovorím, že skutočný priateľ to vie, vycíti, netreba mu to ani hovoriť. Ale toto by bolo fakt na veľmi dlhú debatu.
  22. 23
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Začal by som ho poriadne gejsky podpichovať a otrcat mu pri kazdej prilezitosti prdelku :D

Inak niekde bol vraj datart kde boli asi 5ti homosexualny pracovnici :D Prevadzku nazyvali - teplý místečko :D
  23. 24
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Navrhol by som mu liečenie.
  24. 25
    Yoss

27 ročný muž

Nie, pokiaľ som s niekým kamarát, tak mi vyhovuje ako človek, jeho prejavy, postoje, správanie, rozprávanie a ak mi veril na toľko, že sa zveril aj s týmto, vážim si ho ešte viac.
  25. 26
    Dalsijozef

22 ročné dievča
    dom v ziline

@hoperpohroma klikaj cica klikaj
  26. 27
    Dalsijozef

22 ročné dievča
    dom v ziline

@hoperpohroma klikaj cica klikaj
  27. 28
    Dalsijozef