Fórum pridal Xcx, 18. 5. 2017 20:12 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka len pre chalanov

0
Xcx

hrá sa, že má 0 rokov

Chalani aký máte názor na baby ktoré sa chovajú a bavia skôr s chalanmi ? ako s babami ?
A nemusia tie midžoviny ako sú mejkap,nákupy, a iné chujoviny ? Radšej kvalitná oslava O:) (hehe) či nejaká hra na PS
Odozva

Názory k téme

1. 1
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Nič výnimočné poznám kopu takých :D a ja sám som taký zas naopak že sa bavím skôr viac s babami než s chalanmi.
  2. 2
    Midnight

27 ročný muž
    neber ostatných tak vážne(?)

väčšinou sú to tie najpohodovejšie. lebo väčšinou sa hlavne s chalanmi bavia preto lebo na babách im vadí aké sú precitlivelé intrigujúce hysterky.
  3. 3
    Marcello1111

28 ročný muž

hahahha, vždycka išli po mne ako osy po mede, ale ja som bol odolný...
  4. 4
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

hej :D na jednej strane su to pohodacky ale neviem ci by som s takou chcel nieco riesit :D by bola hadka o klavesnicu, mys, alebo konzolu furt :D
  5. 5
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Tak spomeniem niekoľko bodov:
    - žiadny problém s tým nemám, je to fajn, kedže si s chalanmi lepšie rozumie tak si má teda lepšie rozumieť somnou čo je pozitívne.
    - viac spoločne stráveného času vďaka spoločným aktivitám
    - žiarlivosť, kedže sa baví stále iba s mužmi, mohol by to byť dosť problém

A nie nejak som takú nestretol, alebo ak hej tak určite nebola pre mňa pekná :D
  6. 6
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Noo sak je to super
  7. 7
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

to su zeny ktore ma zaujimaju... ak nejaku babu zaujimaju take veci ako mejkapy a nakupy, tak akosi stracam zaujem ja :D
  8. 8
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

Myslíš štetky?
  9. 9
    Melancholik

25 ročný muž

vždy som si myslel že také dievčatá majú rady pozornosť ktorú dostavajú iba od chlapov (od žien k ženam sa dostava iny typ pozornosti) a teda tieto ženy inklinujú viac k tejto forme ...

napríklad ja mám rád tiež o niečo viac ženskú spoločnosť , ale je to diskutabilné poznám pár mužov s ktorými sa rád stretávam, občas aj radšej ako so ženami všeobecne (cítim sa snimi konverzačne lepšie) čiže nedá sa to tkto presne zadefinovať že o čo vlastne ide a či je to čisto pohlavná vec (za oponou)
  10. 10
    Pravnik

31 ročný muž

sú také chlapčenské typy a niektorý chalani na také celkom letia... napr. mne sa tiež vždy páčilo keď baba vedela hrať futbal, vymeniť žiarovku a tak.
  11. 11
    Paria333

25 ročný muž

Páčia sa mi aktívne ženy, turistika sport atď. Tam sa nejako mužom nevyhýbajú takže mi to nevadí, príde mi to atraktívne :)

Ale zas by mi vadilo keby nemala žiadne kamarátky respektíve nerobila by niektore klasické ženské veci :D
  12. 12
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

lol

bavim sa (v BA) vacsinou s chlopmi a takmer vzdy som jedina zena v skupine
    zaroven vlastnim tri vedra mejkapu, jeden kufor sperkov a mam osobitny kus nabytku len na uskladnenie pancuch

so
  13. 13
    Xy12345

23 ročný chalan

Taký istý ako na všetky ostatné.