Fórum pridal Azizi, 27. 11. 2020 22:03 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka (+možnosti) v 1. komente

0
Azizi

tvári sa, že má 4 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

tvári sa, že má 4 roky

Predstavte si, ze by ste vyrastali na opustenom ostrove s jedinou ženou/mužom (niečo ako film Modrá lagúna). Myslite si, ze by vám samým od seba napadol sex s ňou/s ním? Resp. splodenie detí týmto spôsobom?

1. Nie, asi by mi to nenapadlo, myslím si, ze to funguje v takej miere len u zvierat
    2. Nie, asi by mi to osobne nenapadlo (nespravil by som to), ale je to podľa mňa štatisticky viac-menej rovnaké u ľudí aj zvierat
    3. Skôr si myslím, ze by mi to napadlo / resp. spravil by som to automaticky, pudovo
    4. Určite áno (ale bez myšlienky na deti)
    5. Určite áno, a to aj za účelom splodenia detí
  2. 2
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

4.
    (neha/blízkosť/fyzický kontakt/bozkávanie/)sex je inštinkt
    vedomosť že z neho vznikajú potomkovia je buď odovzdaná predošlou generáciou alebo získaná vlastným zážitkom.
  3. 3
    James98

33 ročný muž
    Bratislava

Ano, dokonca existujú muži, pre ktorých by to bola jediná možnosť ako si v živote zašukať.
  4. 4
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

To satan nám ukázal, ako obcovať.
  5. 5
    James98

33 ročný muž
    Bratislava

No a k otázke. Keby bola napr. veľmi škaredá, tak si nechám vykvasiť dužinu z kokosového orecha alebo banány alebo čokolvek. Ked toho potom vypiješ dost - máš odpoveď
  6. 6
    Indelirium

hrá sa, že má 1 rok

@1 ľudia sú tiež len zvieratá.
  7. 7
    Tanji

28 ročný muž
    Brezno

@james98 alebo jej dáš tašku z palmových listov na hlavu a ideš
  8. 8
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

@james98 keby si bol iba s tou osobou, asi by si nemal ako vedieť, že je škaredá. :D
  9. 9
    Tanji

28 ročný muž
    Brezno

a neviem hento zalezi od okolnosti... sme tam rok ? je normalna ? je zdrava ?

ak 3x ano tak mozno, ak by potomstvo malo perespektivu ale zase... priviest deti na pustom ostrove na svet to by musel byt velmi dobry ostrov...
  10. 10
    James98

33 ročný muž
    Bratislava

@teal Jaj to takto - moja chyba, nečítam to komplet - videl som len pustý ostrov :D
  11. 11
    Azizi

tvári sa, že má 4 roky

@indelirium jj to som sa len ja zle vyjadrila 0:) myšlienka tohto celého bola skor, ze clovek, ktorý je pravdepodobne nepopieratelne najinteligentnejsim tvorom na Zemi, ma mozno niektoré dolezite "pudove" prejavy fungovania, prave tou svojou inteligenciou, potlacene viac, ako zvieratá... Ale to je len taka moja dost neista hypotéza, preto ma prave velmi zaujimal názor vas ostatnych...
  12. 12
    James98

33 ročný muž
    Bratislava

@azizi Ale tá 5 je nezmysel. Ak žijú celý život mimo civilizácie nemajú ako vedieť ako sa plodia deti a nieto ešte mať myšlienku, že tie deti idem plodiť.
  13. 13
    Azizi

tvári sa, že má 4 roky

@james98 suhlasim, dala som to tam v podstate len aby to bolo kompletne, tiež tuto možnosť nepovazujem za reálnu...
  14. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Len preto, že tam nikto iný nie je, rozhodne nie. Je možné, že by mi po dlhšej dobe začal byť sympatický aj niekto, kto by normálne nebol, a následkom toho by sa niečo stalo? Isto.
    Ale čisto z pudového hľadiska? Nie, veď ruky mám.
    Čo by hrozilo pudovo, je to, že by som ho od hladu zjedla.
  15. 15
    Azizi

tvári sa, že má 4 roky

@mielikki povedzme, ze by ti bol sympaticky, príťažlivý a mala by si ho velmi rada...
  16. 16
    Aventine

9 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Mňa by to teda vôbec nenapadlo že si ju môžem vyplniť zrovna penisom, akože bez srandy. Kebyže sa o tom nevraví tak to doteraz neviem :D
  17. 17
    Azizi

tvári sa, že má 4 roky

@aventine no ved presne toto :D o to viac ma prekvapili vsetky odpovede zatiaľ...
  18. 18
    Wistingher

24 ročný chalan
    Bratislava

Myslím, že by na to prišli sami. Ak by to stihli. Keby napísali knihu Modrá lagúna, tak by to tam bolo podrobnejšie popísané aj pre dievčatá.
  19. 19
    Aventine

9 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ale myslím že chlapom by to napadlo pudovo, takže asi by sa to uskutočnilo :D
  20. 20
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Ale tak potom je úplne jedno, či sme na opustenom ostrove alebo v Petržalke

Až na to, že ja deti nechcem, takže na tom ostrove by bolo tomu predchádzať asi problematickejšie, ak by ten druhý človek bol chlap
  21. 21
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@james98 otázku si nepochopil zámerne, či tak od prirodzenia?
  22. 22
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@tanji ty tiež, @21
  23. 23
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@aventine bullshit.
    zaprvé bullshit že sa vyhováraš na chlapov.
    zadruhé bullshit že by si si neuvedomila.
    inštinkty existujú a majú ich obe pohlavia.
  24. 24
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Myslím, že napadol, ale zase plodenie detí...
  25. 25
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

@james98 keby bola jedina, ktoru si v zivote videl, tak nemas s cim porovnat :D
  26. 26
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

@11 to mi pride dost bizarna hypoteza
    @15 ak by mi ten clovek bol sympaticky, tak je uplne jedno, kde sme :D
    Ale inak hej, tiez by som asi mala vacsiu potrebu ho zjest nez osulozit :(

@mielikki keby si zila cely zivot na ostrove tak by si imho nevedela, ze/ako sa tomu da predchadzat.
  27. 27
    Kerrang

28 ročný muž

Myslím, že to má každý v sebe, zas až tak úplne odlišní od zvierat nie sme. A asi každý vie ako to robiť, keď to vedia automaticky aj tie zvieratá, a to ich pritom nikto ani pred tým toto neučí. (hehe) To sú pudy, ktoré má každý na inej úrovni, no keď by bol správne orientovaný navyše, tak by len kukať sa na ňu nevydržal, a navyše keď by tam tak dlho žil s ňou, a ešte si aj vychádzali.
  28. 28
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@staphylococcus ja mám celý život žiť na ostrove?
    To som prehliadla, brala som to štýlom, stroskotáme spoločne

Ale tak to je potom zas úplne o inom, lebo tým pádom by som odjakživa mala úplne iné životné skúsenosti a znalosti a vlastne bola úplne iný človek, takže absolútne netuším, čo by som robila vtedy (ale predpokladám, že bez vzdelania a spoločnosti by z každého bolo väčšie zvieratko, ako normálne). Čo znamená, že by som pravdepodobne umrela na to, že som zjedla nejaké jedovaté alebo nedostatočne tepelne upravené veci
  29. 29
    Aventine

9 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@midnight čo si hneď taký ofenzívny? Veď toto je fórum skôr pre srandu, čo by bolo keby.. než že by sme hľadali nejakú skutočnú pravdu.
    A vyhovárať na chlapov som sa rozhodne nechcela, ja by som bola rada keby na to prišli :D
  30. 30
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@aventine pardón, nebolo to myslené priam ofenzívne, to bola len moja opitá ...temperamentná asertívnosť O:-)
  31. 31
    Instrucciones

34 ročný ujo

myslím že som niekde čítal, že deti ktoré vyrástli mimo civilizácie medzi zvieratami, nemali vôbec záujem o opačné pohlavie, čize ten rozmnožovací pud sa akosi neprejavil. Ktovie, možno je to naozaj tak, že sexuálne správanie (celkove, nie len plodenie detí) musíme do istej miery "opozerať" od rodičov a rovesníkov atď...

chcelo by to nájsť nejakú serióznu štúdiu
  32. 32
    Celuloid

33 ročný muž
    Bratislava

Myslím si, že by to skôr či neskôr spravili (pudovo, inštinktívne), na deti by určite nemysleli, lebo by netušili, že sa tak dá vyrobiť dieťa.