Fórum pridal Rebarboe, 5. 1. 2018 19:21 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka na chlapov

0
Rebarboe

17 ročné dievča
candylAnD

Kedy ste naposledy plakali?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Teraz.
  2. 2
    Warble

20 ročné dievča

včera večer
  3. 3
    Warble

20 ročné dievča

hii :D ja som neni chlap, sorko
  4. 4
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

asi pred 3 tyzdnami ale ne preto že by sa niečo stalo len ma rozcítila jedna pesnička a nebol to plač len 1-2 slzy
  5. 5
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@hetfield tak to sa ti len oci spotili
  6. 6
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Jar 2015 ked mi frajerka na 2 roky odisla do Ciny.
  7. 7
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@thinkaboutjustice hej take niečo ja nezvyknem nejak srdcervúco plakat ani pri smutnych udalostiach
  8. 8
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

v stredu v noci, ale to bolo také... chvíľkové slzenie.
    ináč tak poriadne asi pred troma týždňami, to bolo v podstate 10 hodín vkuse, počas hrania Hellblade, od asi desiatej sekundy úvodnej cutscény skrz celú hru, a ešte asi desať minút po konci záverečných titulkov.

a keby som veľmi chcel, tak môžem kľudne aj teraz, keby som si ho pustil a pokračoval v treťom prejdení, alebo aspoň video tej jednej cutscény...

...to these gods you cannot pray. they can break you, but not your promise.

haha, a ako sledujem teraz čo sa mi deje pri písaní tohto komentu, možno by som si ju ani nemusel pustiť, len si ju prehrať v hlave.

...neviem, v poslednom čase viem plakať, až priam revať, dosť veľa... a nie som si istý či je to dobré, lebo sa tým zo mňa vyplavujú za roky nazbierané a usadené bahná a pomôže mi to, alebo je to zlé, lebo je to známka že už fakt prichádzam o posledné zvyšky stability.
  9. 9
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

plakal,,,hmm... boli to skôr slzy šťastia :)
    a reval, neviem, na to si nechcem spomenuť lebo to bolo určite niečo nepríjemné
  10. 10
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

hm, okej, tak som si ju pozrel znova, a... hej, stále účinkuje, akurát keď som triezvy tak sa mi nedá NEbrzdiť to, čiže plač z toho nie je, len mi skrúca celú dušu a "spotia sa mi oči"
  11. 11
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

hocikedy keď mám plný nos, čo je skoro vkuse (:
    Neviem treba posudkovú komisiu...
  12. 12
    Wewo

25 ročný muž

Zo žiaľu pred niekoľkými mesiacmi, porozchodové stavy.

Z dojatia mi ušli slzy na nový rok v KE v Aide (cukráreň), keď som videl scénku ako prišli starý dedko na vozíku (vyzeral ako bezdomovec - dosť životom skúšaný) s jeho predpokladám vnučkou, cca 9 ročnou, strašne zlatou. (obaja Rómovia, ale to je jedno). A on si nedal nič a jej malý zákusok a čaj. A to dievča malo takú úprimnú rozžiarenú vdačnú radosť z toho... Že som si znova raz uvedomil akým bohémskym životom žijem a kilo ide sem, kilo tam a pritom z takej maličkosti ako zákusok by som sa tak tešiť nevedel. (skôr som pičoval že som ich vbc ani nemal jesť! :D)

Celkovo zo vzťahov som chladný cynik, ale keď vidím ľudí ťažko predierajúcich sa životom tak to ma vie dojatím rozhádzať.
  13. 13
    Rebarboe

17 ročné dievča
    candylAnD

Dakujem vsetkym za odpovede
  14. 14
    Rebarboe

17 ročné dievča
    candylAnD

@warble nic sa nedeje :)
  15. 15
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

pri nejakom filme 3 dni do zadu ale uz neviem aky to bol film
  16. 16
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Robis prieskum o najcitlivejsieho birdzaka ? A potom ho poziadas o ruku?
  17. 17
    Rebarboe

17 ročné dievča
    candylAnD

@obsession boha, do kelu, si ma odhalil
  18. 18
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@rebarboe vidis aka sikovnost vo mnie bdie ? :D
  19. 19
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

Tak som sa zamyslel a neviem si ani spomenúť :D
    Straaaaašne dávno ja vôbec neplačem aj keď som smutný stále ale nejak som si zvykol že žijem v napiču svete :D
  20. 20
    M_i_k_i

21 ročný chalan
    Nitra

Zdá sa mi že niekedy tak v lete 2017 ale ani neviem za čo, len to tak na mňa prišlo, zlá nálada.
  21. 21
    Muaykelo

23 ročný chalan
    Tnava

Neviem či to bolo naposledy ale plakal som asi v 15-16 keď mi to nevyšlo s jednou blondínou
  22. 22
    Kerrang

26 ročný muž

Keď ja už ani dobre nepamätám kedy presne.. ...bolo to už dávno, ja som asi silný človek :D ...no ale trošku som plakal aj na Vianoce, ak to chceš vedieť a bolo to za zosnulým tatom, no neviem či by sa to dalo zaradiť do plaču, lebo mi len slzy tiekli ...skôr ma zaujíma, čo chceš týmto zistiť a načo ti to je dobré vedieť? :S (hehe)
  23. 23
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

asi vcera ale myslim to vcera akoze v stredu nie stvrtok :D
  24. 24
    Melancholik

27 ročný muž

už si to ani nepamätám .. neviem
  25. 25
    Deficit

22 ročný chalan

na Vianoce, od žiaľu/rozhorčenia nad tým, že ľudia prichádzajú o životy bez príležitostí poznať ich krásy
  26. 26
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

včera, predvčerom, snáď sa aj dnes zadarí, nech to je poriadne trojkombo :D :D :(
  27. 27
    Tom1995cz

26 ročný muž
    Oravske velkomesto

v novembri ked som sa skoro rozisiel s frajerkou sa vyjasnilo sa viacero veci... Nastastie sa mi ospravdlnila, vsetko je teraz v pohode a je strasne zlata :)
  28. 28
    Vreskot000

31 ročný muž

Bolo mi do placu lebo ráno mi odisiel i phone a skoro ma slak trafil. Ale nie preto ze to vnimam ako materialista ale preto ze si veci sanujem, a mierne som odrezany od sveta. Trtaz som v robotě cely tyzden z domu přec, tak to nie je moc příjemné ale hadam to prezijem... :)
  29. 29
    Rebarboe

17 ročné dievča
    candylAnD

Este raz ďakujem všetkým za odpovede :)
  30. 30
    Openmindedfreak

29 ročný muž

čo si pamätám, tak v Iráne v Shahin Shahr, ožratý, nafajčený a medzi cudzími ľuďmi... :D a bolo to, fff... asi október 2016...
  31. 31
    Kaiser

hrá sa, že má 0 rokov

Muži neplačú.