Fórum pridal Dikantmatus, 23. 4. 2019 09:43 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka na ženy ohliadom mojej dilemi

0
Dikantmatus

20 ročný chalan
Poprad

Ahojte tak už dlhšie si píšem a aj osobne sa poznám z jednou babou a mame taky kadejaky vstah medzi sebou nemôžme to nazvať ani vzťah ani kamarátka z výhodami a ani nie normálna kamarátka .... (to len aby ste vedeli čo a ako)

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dikantmatus

20 ročný chalan
    Poprad

A včera bol deň jej narodenín no a písala že ten jej narodeninový deň bol v poriadku len že bola trocha sklamaná :/
    Keď som sa jej opýtal že prečo povedala že by bola rada aký by jej niekto ukázal že mu na nej záleží ... chcem sa opýtať to že keďže som jej dobrý priateľ tak by som jej chcel jej dokázať aj ja že mi na nej záleží :)

2. 2
    Dikantmatus

20 ročný chalan
    Poprad

Myslite že taká Lužica ruží alebo ja neviem pozvanie niekam na niejake krásne miesto ?

PROSTE BOL BY SOM VEĽMI RAD AK BY STE MI K TOMU NIEČO NAPÍSALI ŽENY :) ako môžu aj chlapi ak majú z niečim takým skúsenosti :) len potrebujem že čo a ako to vidia ostatný :)

Vopred ďakujem :)
  3. 3
    Alex458

22 ročné dievča

ked si jej dobrý priateľ, prečo si jej neukázal, že ti na nej záleží, keď mala narodky ale musela ti písať, že je sklamaná?
  4. 4
    Dikantmatus

20 ročný chalan
    Poprad

Pozri ja som jej normálne napísal k narodeninám :) opísal som jej ako si vážim to že ju môžem poznať že ju mám rad apodobne a potom ako sme si písali tak v priebehu toho som sa dozvedel že jej chyba to žeby jej niekto niejakym spôsobom dokázal že jej na nej záleží alebo mu :/

Tak preto sa pýtam že čo by vás potešilo lebo vieš cez FB jej veľmi nedokážem
  5. 5
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

luzica ruzi vyriesi vsetko
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Mna by zaujimala jedna vec - co je tvoj rodny jazyk?
  7. 7
    Magick55

26 ročný muž
    východ severo-južného západu

Mňa by zaujímalo či si do nej zaľúbený
  8. 8
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

toto mi najskôr prišlo ako fejk :D
    ale hm, kytica ruží by ma určite nepotešila, skôr nejaké jemnejšie kvety a už vôbec nie kytica ako pre babku k 80. narodeninam
  9. 9
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

ja by som si na tvojom mieste ujasnil tie vaše pozície voči sebe, lebo slečna očividne potrebuje byť žiadaná, možno chce aby ju niekto dobýjal, čo sa ale dosť nahovno robí, keď ani jeden neviete, aký k tomu máte postoj, k tomu vzťahu medzi sebou. normálne si sadnite a vydiskutujte si, ako na tom ste, bude sa vám lepšie dýchať aj rozmýšľať nad prekvapeniami.

a nie, kyticu ruží vážne nie, lebo prvé čo ti povie bude, či si ako myslíš, že s tebou bude chodiť.
  10. 10
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

@staphylococcus podľa @5 tipujem luzicky srb