Fórum pridal Marjy77, 16. 11. 2019 22:23 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka najmä pre fajčiarov

0
Marjy77

21 ročné dievča
Wilderland

Ovplivnili vás nejako morbídne fotografie a nápisy, ktoré boli pridané na krabičky cigariet? Čo si o tom zákone myslíte? Je podľa vás zbitočný?
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Salora

  tvári sa, že má 3 roky
  Oostende - Kappelmeister Birdzu

  obrazky nekukam (: a napisy... a kedze su vo vlamcine resp. francuzstine, tak ich mam u prdele (:
 2. 2
  Torpedo08

  28 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  Neovplyvnili akurat ze mi je zle ked tam su hnusne obrazky :D ak to odradi jedneho z miliona aj to je asi moc :D
 3. 3
  Ladydoga

  tvári sa, že má -1 roky
  Prašivá diera

  Nefajčím ale myslím si, že tie obrázky sú úplne zbytočné, navyše ako sa ukázalo, raz sa tam riešila fotka nejakého chlapa, ktorý ani nevedel, že použili jeho fotku a pritom sa jeho choroba vôbec netýkala fajčenia takže tam dali úplne random obrázok chorého človeka 0_0
 4. 4
  Riddler

  27 ročný muž
  Turiec

  Osveta je fajn vec, ale toto myslím že príliš nezaberá. Na fajčiarov čo fajčia už dlhší čas absolútne, možno na mladých ktorí len chcú začať fajčiť to nejaký vplyv môže mať, ale len na veľmi malé množstvo z nich.
 5. 5
  Livre

  20 ročné dievča

  Neovplyvní. Nie je mi z toho zle, ani nič podobné. Každý predsa vie, že fajčenie nie je zdravé.
  Skôr si myslím, že produktívnejšie by bolo zvýšiť cenu cigariet.. aj keď to by som šla proti sebe, nech je to tak ako je, a je na uvážení každého jedného človeka, či to preňho nie sú vyhodené peniaze alebo zničené zdravie.
 6. 6
  Gramofón

  tvári sa, že má -1 roky
  Niekde na Slovensku

  Presne, radšej dvihnúť cenu o pár centov a pokuty pre predajcov, čo predajú cigarety deťom, neoveria si vôbec ich vek atď. Osobne si myslím, že fajčiar na krabičku ani nepozerá, skôr mu ide o ten obsah :D
 7. 7
  Elmsi

  12 ročné dievča

  nie nie a nie. jedine ked kupujem tabak a dostanem tu hnusnu nohu spytam sa ci nemozem dostat radsej mrtve decko
 8. 8
  Ladydoga

  tvári sa, že má -1 roky
  Prašivá diera

  @elmsi odpálilo mi dekel (hehe) (:
 9. 9
  Rebarboe

  19 ročné dievča
  Kyjev, Ukrajina

  Neovplyvňuje ma to nijako
 10. 10
  Dee99

  27 ročný muž
  RK

  Sice som nefajciar ale urcite by ma to nrovplivnilo a dymil by som dalej.par jedincov sa sice najde co im to vadilo a kupili si radsej tabtietky a prekladali si tie cigaretle.kazdy fajčiar velmi dobre vie ze fajčiť nieje moc prospesne pre telo.. tak isto keby to dali na alkohol ludia určite neprestanu pit.. :D
 11. 11
  Notmehofejk

  38 ročný ujo
  Obey your master!

  @5 @6 zdvihnut cenu (: mozgovy trust birdzu v plnej parade. nie je nad to dat statu viac penazi for the lulz. niektori ludia si proste zasluzia, nech ich politici okradaju.

  a pred tym, nez tu na mna nejaky dalsi myslitel vyrukuje s evergreenom o castejsich zdravotnych komplikaciach a vyssich nakladoch na zdravotnu starostlivost - ked zaujmete rovnaky postoj voci vsetkym ostatnym skupinam obyvatelstva, ktore si statisticky vyzaduju nadpriemerne mnozstvo vynalozenych prostriedkov na zdravotnu starostlivost, tak sa mozme bavit.
 12. 12
  Emzááák

  hrá sa, že má 0 rokov
  Dojížďak Birdzu

  @livre To by tie cigarety museli stáť jedna po 30 euro aby ich ľudia prestali fajčiť. :D (: A možno ani vtedy vy ich to neodradilo. Feťák predá celý majetok a možno aj mamku, len aby mal dávku. S fajčiarmi by to dopadlo rovnako.
 13. 13
  Slackerbitch

  39 ročná teta
  stratená v paralelnom vesmíre

  Sice uz nejaku dobu nefajcim ale ked som este tak urcite tie obrazky nezmenili nic na tom ci si zapalim :D a cigarety som nosila v tabatierke takze krabicka sla aj tak hned do kosa :D