Fórum pridal Heineken, 14. 6. 2018 15:37 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

otazka pre chalanov

0
Heineken

23 ročný chalan

chodil by si s dievcatom ktore ma trochu pochybnu povest ? :D ehm ze je trochu ako lacna k.? a napr. za nejakych podmienok ,ze by sa zmenila a obliekala slusnejsie ?
A ci podla vas je normalny chalan ktory by to s nou riskol ? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

na povesti by mi asi nejako nezalezalo, skor na tom, ci taka naozaj je. ak ano, tak by som sa urcite nespoliehal na nejake jej "splnanie podmienok" a to, ze sa zmeni a zacne inak obliekat :D
  2. 2
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Tak o obliekanie ani tak nejde, obliekať sa vyzývavo neznamená automaticky dať každému :D a chodil s ňou jedine až po tej zmene,že kedysi taká bola,ale ja ju takú nepoznám. No dospelí sa už podľa mňa nemenia, takže to by musela byť kurva na strednej a potom dospieť :D môže s tým nejaká prestať a hrať sa na rodinne založenú gazdinku, ale to čo predtým robila neľutuje, mentalita sa nezmení, poznám zopár takých :D
  3. 3
    Fukaj

tvári sa, že má 6 rokov

Otázne je či je to len povesť, alebo taká naozaj je. Najlepšie keď si spravíš vlastný názor, lebo koľkokrát sa také vypráva a dievča ani nevie čo to je seks :D
    A keď by už tá lacna k. bola tak by jej iné oblečenie nepomohlo :D
  4. 4
    Melancholik

26 ročný muž

záležalo by od prítomnosti najviac nie až tak od minulosti
  5. 5
    Mix

28 ročný muž
    Brno

Radsej by som bol s dievcatom co ma vela skusenosti a bavi ju to, nez s dievcatom o ktorej mam pochybnosti ci ju sex vobec bude bavit.
  6. 6
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

Radšej kurvu ako pannu. A vôbec, hentakéto nálepky dávajú ženám len nesebavedomí panici.
  7. 7
    Kierkegaard

25 ročný muž
    Vesmír

Keď ju miluješ nieje čo riešiť.
  8. 8
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

No kebyže sa o ňu mám deliť s polovicou jej bydliska :D tak do takej diery by som spadnúť nechcel :D
  9. 9
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Sídliska *
  10. 10
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

povest je jedna vec, realita, ci je kurva, druha a obliekanie tretia... ale mne je to egal, ja by som s dievcatom uz nechodil (:
  11. 11
    Dee99

25 ročný muž
    RK/BA

Ono človek si povie ze nie ale ked sa zmota tak skonci smutny :D