Fórum pridal Heineken, 14. 6. 2018 15:37 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

otazka pre chalanov

0
Heineken

23 ročný chalan

chodil by si s dievcatom ktore ma trochu pochybnu povest ? :D ehm ze je trochu ako lacna k.? a napr. za nejakych podmienok ,ze by sa zmenila a obliekala slusnejsie ?
A ci podla vas je normalny chalan ktory by to s nou riskol ? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

na povesti by mi asi nejako nezalezalo, skor na tom, ci taka naozaj je. ak ano, tak by som sa urcite nespoliehal na nejake jej "splnanie podmienok" a to, ze sa zmeni a zacne inak obliekat :D
  2. 2
    Riddler

25 ročný muž
    Princ Senegalský

Tak o obliekanie ani tak nejde, obliekať sa vyzývavo neznamená automaticky dať každému :D a chodil s ňou jedine až po tej zmene,že kedysi taká bola,ale ja ju takú nepoznám. No dospelí sa už podľa mňa nemenia, takže to by musela byť kurva na strednej a potom dospieť :D môže s tým nejaká prestať a hrať sa na rodinne založenú gazdinku, ale to čo predtým robila neľutuje, mentalita sa nezmení, poznám zopár takých :D
  3. 3
    Fukaj

tvári sa, že má 6 rokov

Otázne je či je to len povesť, alebo taká naozaj je. Najlepšie keď si spravíš vlastný názor, lebo koľkokrát sa také vypráva a dievča ani nevie čo to je seks :D
    A keď by už tá lacna k. bola tak by jej iné oblečenie nepomohlo :D
  4. 4
    Melancholik

26 ročný muž

záležalo by od prítomnosti najviac nie až tak od minulosti
  5. 5
    Mix

28 ročný muž
    Brno

Radsej by som bol s dievcatom co ma vela skusenosti a bavi ju to, nez s dievcatom o ktorej mam pochybnosti ci ju sex vobec bude bavit.
  6. 6
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

Radšej kurvu ako pannu. A vôbec, hentakéto nálepky dávajú ženám len nesebavedomí panici.
  7. 7
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Keď ju miluješ nieje čo riešiť.
  8. 8
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

No kebyže sa o ňu mám deliť s polovicou jej bydliska :D tak do takej diery by som spadnúť nechcel :D
  9. 9
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Sídliska *
  10. 10
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

povest je jedna vec, realita, ci je kurva, druha a obliekanie tretia... ale mne je to egal, ja by som s dievcatom uz nechodil (:
  11. 11
    Dee99

24 ročný chalan
    RK/BA

Ono človek si povie ze nie ale ked sa zmota tak skonci smutny :D