Fórum pridal Rebarboe, 7. 6. 2018 08:51 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka pre mužov

0
Rebarboe

17 ročné dievča
candylAnD

Čo vás vedie k posielaniu nevyžiadaných dick pics? Ma to zaujíma z hľadiska psychologie ;D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Chceme vam skraslit den <3
  2. 2
    Kierkegaard

25 ročný muž
    Vesmír

Myslím si že svoj pohlavný úd pošle niekto niekomu len ak má nejakú poruchu napr. exhibicionizmus alebo niečo podobné. Zdravý človek sa hanbí a aj keby sa nehanbil nebude posielať toto niekomu. Príde mi to choré a zvrátené, skôr by ma zaujímalo prečo ženy sú s niekým kto im pošle svoju cikulu.
  3. 3
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Chcem, aby skontrolovala, či je v poriadku, a je to ľahšie ako ísť k urológovi
  4. 4
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

nvm, nuda, tuzba sa pochvalit + podla mna kazdu babu to zarucene vyrajcuje :P
  5. 5
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Nepozornosť. Chcem tú fotku poslať bratovi, kamosovi alebo nadriadenému, ale zle kliknem
  6. 6
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

keby som žena žiadam samozrejme screenshot zostatku účtu ,bitcoinove portfolio, a fotku komodít v trezore
  7. 7
    Melancholik

27 ročný muž

neposielam také
  8. 8
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Nič maximálne ak s nejakou priateľkou som si posielal fotecky :D ale cudzej ukazovať :D to už nie
  9. 9
    Wewo

25 ročný muž

K nevyžiadaných nič (spontánne).

Ale ak mám chuť niekomu ukázať vtáka a nie je nikto vhodný na okolí, zvyknem sa slušne spýtať niektorej z kamošiek či im môžem poslať a myslím že som ešte nepočul nie :P
  10. 10
    Melancholik

27 ročný muž

keby bola situácia opačná tak vieš ako by sa pozeralo na tu ženu s takouto záľubou :D @wewo
  11. 11
    Deficit

22 ročný chalan

@wewo ako často mávaš chuť niekomu len tak ukázať vtáka? :D
  12. 12
    Luboos

32 ročný muž
    Piešťany

to niekto posiela ? ti chodia také ? akože ráno vstanem a baby mi pošlú nejaké nahotinky :D tak to teda beriem ;)
  13. 13
    Wewo

25 ročný muž

@deficit nie často, musí byť správne postavenie hviezd! (napr. tých pri komentoch na birdzi)
  14. 14
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Sa s ním ani nebav! Sa nad teba vyťahuje že ma vtáka a ty nie! (?)

Fórum pre mužov-musela som. :D :D :D
  15. 15
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

no ja by som sa potešil keby to bol pekný pohľad :P
  16. 16
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

z tých troch čo som v živote poslal jedna nebola nevyžiadaná a zvyšné dve boli pre komický efekt po tom čo už sme sa vcelku poznali, a v danej chvíli asi 20 minút srandovali o danej téme a témach priľahlých. komický efekt spočíval v zaskočenej a prekvapenej reakcii druhej strany, že som to fakt spravil.

ale zas to neviem či sa ráta ako nevyžiadaná, keď o tom človek vtipkuje asi pol hoďku.

také reálne nevyžiadané neposielam.
  17. 17
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

Teraz si musím predstavovať Midnajta, ako mi posiela dikpik a baví sa na mojej reakcii :D
  18. 18
    Mefistofel

29 ročný muž
    Nitra

neviem, nikdy som nikomu nič takého neposlal ani keď som mal priateľku.

Ale neodsudzujem to, kazdy je iný, ked sa to niekomu páči, nech sa páči.
  19. 19
    Ady8854

25 ročný muž
    Vranov nad Topľou

Ja som si péro teda nikdy nefotil, príde mi to divné.
  20. 20
    Exomor

28 ročná žena
    myšlienkovo

vnimaj to ze ahoj ja som kokot a tu je dokaz a nepozastavuj sa nad tym dalej, aj dievcata vedia posielat nahe nevyziadane fotky...
  21. 21
    Samsebou666

26 ročný muž

Nie som si 100% istý. Asi si myslia že tým zaujmú opačné pohlavie. Internetu veľa škodí ...
  22. 22
    Makacik

21 ročný chalan
    Mantacky Kakacik

aj ja mám otázku, prečo sa ženy tvária, že im to vadí? :-D
  23. 24
    Charlie1

21 ročný chalan

nie každý chalan je taký, to robia iba úchyláci, čo sú v reále nuly a niečo také by ti naživo ani neukázali :D
  24. 25
    Blake95

23 ročný chalan
    77773366444222-2

Podla mna to je obrazkom povedane,, myslim na teba"
  25. 26
    Mix

28 ročný muž
    Brno

A lot of guys simply like the act of sending them, its exhibitionism, similar to flashers. Doesn't mean it ever works https://www.reddit.com/r/Tinder/comments/4uc80l/are_dick_pics_effective/

Vystihol.
    Tiež som nikdy nechápal. Btw na Grindri to vraj funguje.
  26. 27
    Vicecity

28 ročný muž
    Rimavská Sobota

:-/