Fórum pridal Heineken, 20. 2. 2018 10:39 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pekne dievca a nervozita?

0
Heineken

23 ročný chalan

Talianske prislovie tento jav pomenuva:trafil ho blesk.Udalost ked chalan vidi velmi pekne dievca.Sprevadzaju ho pocity ako keby ho niekto prefackal,ze nevie kde je sever.Opiste vase skusenosti, je to normalne alebo to suvisi s nizkym sebavedomim?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Heineken

23 ročný chalan

Myslim ked vidi ale naozaj pekne dievca, ako napr nejaku princeznu z greckej mytologie (hehe) ze taku co sa v populacii vyskytuje v 1%
  2. 2
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Tak niečo výnimočné by pritom človek asi mal pocítiť, ale byť z toho úplne v prdeli, to už asi nie.
  3. 3
    Ps102

23 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

Keď som mal 17, tak vtedy sa to stalo občas.
  4. 4
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Story time!
    Poznala som jedno dievča, ktoré mi prišlo nádherne. Dlhé tmavé vlasy, tmavé oči, biela pokožka, taká real life Snehulienka...
    Aj sa so mnou to dievča chcelo baviť, ale ja som to nevedela, pretože vždy keď na mna začala rozprávať mala som hrču v krku a koktala kktiny... Toto sa mi pri iných babách nikdy nestavalo a nestáva aj keby boli ideál mojej krásy, takze som z toho bola poriadne nervózna a zmätená.
    Tak som sa jej radšej vyhýbala aby som sa nedostala do nepríjemnej situácie a nemusela uvažovať nad mojim divnými chovaním.
    A takto som prišla o potencionálnu super kamosku(to dievča malo super povahu), pretože vlastne ani netuším čo som...

5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Ja mám toto pri trénerke, akože nechcela by som s ňou nič mať alebo tak, ale je príliš pekná a milá a všetko na to, aby som sa necítila strašne nervózne, keď sa s ňou mám baviť :D
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Ja som mala takú kolegyňu v lete :(
  7. 7
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

napišem jej pod fotku wow ako vždy :D
  8. 8
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

ja neviem, mne ked sa nejaka baba brutalne pači, tak sa k nej ani neprihovorim :D .. take pehave kučerave ryšavky so zelenymi očami nemajú u mňa šancu zistiť ako sa volam, nebudu počuť aky mam hlas... lebo sa k nim ani neozvem lebo ma brutalne priťahuju :D
  9. 9
    Cos45

601 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Myslim, ze zase snezi...
  10. 10
    Veronikacs

24 ročné dievča

Jej toto je aké milé, škoda že mám na také pocity asi ego proklate vysoko :D
  11. 11
    Magick55

25 ročný muž
    východ severo-južného západu

Asi sa mi to este nestalo

Ale fun fact je, ze take dievcata maju ovela vacsi problem najst si partnera ako tie priemerne...presne kvoli tomu, ze nikto nie je schopny konat :D resp len ti retardi ktprym sa vsetci potom cuduju ako je mozne ze zbalili take rakety
  12. 12
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Skoro pri každej :D ... dobre, tak pri každej neviem čo povedať :D

@magick55 No tak to asi bude :D

13. 13
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

Z pekných dievčat sú nervózne poväčšinou len škaredé baby, AKA staré panny, ktoré ich potom všade označujú za štetky :D Abo potom ešte príp. tie, čo okolo sexu nerobia caviky.
  14. 14
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

mnesa to nestáva, ja som sám krásny (hehe) (:

ale nie, stáva sa mi to občas pri oboch pohlaviach... a to si nemyslím, že mám nízke sebavedomie, skôr naopak (hehe) ergo - neviem, čím to je (rofl)
  15. 15
    Zelenookarysavka

22 ročné dievča
    niekde medzi Pezinkom a východom :)

@tomias :D ale no
  16. 16
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

@zelenookarysavka vedel som, že na to natrafiš :D lenka mi to pri tebe uľahčuje, že nie som až taky nervozny :D resp., že sa aj ozvem :)
  17. 17
    Zelenookarysavka

22 ročné dievča

@tomias aspoň raz som na niečo natrafila :D vôbec nemusíš byť nervózny :D
  18. 18
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

@zelenookarysavka ved pri tebe už nie som :) .. ale takto ak by som mal osloviť take dievča, tak by to bol problem :)
  19. 19
    Zelenookarysavka

22 ročné dievča

@tomias no tak to je super a k tej inej žene :D máš Lenku :D už ti to netreba :P
  20. 20
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

@zelenookarysavka rozprávať sa ale môžem :P
  21. 21
    Zelenookarysavka

22 ročné dievča

@tomias to je jasné :D toto ti nikto nemôže vziať :P