Fórum pridal Kapuera, 20. 3. 2020 18:55 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

pekne veci

0
Kapuera

tvári sa, že má 3 roky

aku najkrajsiu/najromantickejsiu vec pre vas vas partner/byvaly partner urobil??
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Rothschild

28 ročný muž

strcila mi palec do zadku pri tom jak ma fajcila
  2. 2
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Ze sa o mna kazdy den stara, pocuva ma, robi ma stasntnou milion sposobmi a ked mam vecer neprekonatelnu chut na cokoladu, ide mi ju kupit do vecierky :D Ale nie! Asi celkovo to, ze sa so mnou ozenil a sprava sa tak, ako keby to bol ten najstastnejsi napad.
  3. 3
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

@burn to je milene :)
  4. 4
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Včera mi povedal, že je najšťastnejší na svete, že je v karanténe práve so mnou :)
    Poznali sme sa len mesiac no a už mi hneď povedal, že ma vystihuje jedna pesnička, ktorá je dodnes jedna z našich najobľúbenejších a ktorá ma naozaj poriadne vystihuje. :)
    No a raz na Vianoce sme si navzájom podarovali tú istú knihu, tak to je tiež taká milá spomienka.
  5. 5
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Ponukol mi vrchnu vrstvu svojich lasagni :D
  6. 6
    Erixa

22 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

išiel vlakom dve hodiny sem a dve hodiny naspäť, len aby bol so mnou pár hodín :)
  7. 7
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

@tralalibang aka pesnicka? :)
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nenarodila sa
  9. 9
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Nezažila som.
  10. 10
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

rozisla sa so mnou
  11. 11
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Ja som mala rada vyjadrenia pocitov byvaleho. On bol taky hanblivy mumacik(to Nespa rada) a nejak nevedel vyjadrit pocity, pripadne sa hanbil lichotit, tak pouzival texty kapiel ktore sme mali obaja radi.
    Napriklad ked sme sa stretli a pacila sa mi moja vonafka, tak povedal Du riechst so gut. A ja som si tu pesnicku zacala spievat samozrejme.
    Alebo mi raz napisal-And if you go, I wanna go with you
    And if you die, I wanna die with you
    Take your hand and walk away.
    Hej, hej, to bolo pekne...
  12. 12
    Velagranka

23 ročné dievča

@nespiacakraska xDDD som si predstavila lichotenie po nemecky a teda chcem to zažiť hneď teraz!! :D

Môj muž pre mňa robí každý deň pekné veci, resp. má všeobecne pekne prejavy a fakt nedokážem vybrať to naj. Proste to akým je je tou najkrajšou vecou (cheesy ja viem :D) ale je to tak :D
  13. 13
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

Keď som v zime prepadol cez ľad do rieky tak si so mnou vymenil všetko vlhké oblečenie za svoje
  14. 14
    Daidalos

25 ročná žena

Asi ked som cez vikend ostávala na intraku a bývalý sa 3 hod vlakom trepal za mnou a doniesol mi moje obľúbené jedlo:D pricom som o tom netušila, len mi zrazu zavolal ze mam vyjsť von :D
  15. 15
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

objednala mi z Amazonu omáčku z nemecka big tasty bacon <3
  16. 16
    Livre

20 ročné dievča

Daroval mi voucher na zoskok z lietadla a pocas toho ako sme v nom leteli mi povedal, ze ma miluje a ze som to najlepsie co ho v zivote stretlo.

- mozno to neznie tak krasne, ale pre mna to bol neopakovatelny krasny moment.
  17. 17
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

Daroval mi knihu o analyzovaní filmov, i mean...nikto zatiaľ neregistroval moju lásku k filmom
  18. 18
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

Dnes mi urobil kakauko. A robí mi každé ráno kávu, stara sa o mňa, ked mi nie je dobre a ked mi aj je dobre, pomaha mi s upratovaním, ked som robila v inej práci, tak ked som nestíhala ísť na obed s nim, ked som mala neskorsiu smenu, tak mi ho vždy doniesol, ked sme nemali navarene a co ja vieem, žiadne veľké gesto mi nenapadne, stacia mi aj tieto.. Teda ešte si ma vzal za ženu, budujeme spolu dom a teší sa na našu budúcu rodinu (?)
  19. 19
    Kerrang

28 ročný muž

Také sa mi ešte nepodarilo zažiť ...no verím na budúcnosť (snáď) 0_0
  20. 20
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

Krája za mňa cibuľu (love)
  21. 21
    Clarise

20 ročné dievča

@zrkadlovka tomu sa hovorí laska (hehe)
  22. 22
    Elmsi

12 ročné dievča

Keď som ostala sama na vianoce pripravil mi kapra aj keď ho nemá rád a vlastne celu večeru spravil a to už vtedy bol môj ex.
  23. 23
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

Ked som sla prvykrat k nemu domov prenocovat, pokupil veci v prichutiach, ktore mam najradsej. Kupil aj take veci, ktore zvycajne doma nekupuju, lebo vedel, ze si ich obcas kupim za odmenu
    (rofl)
  24. 24
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

A kupil mi potterovske pyzamo (love)
  25. 25
    Milgamman

7 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Daroval mi oblicku (thumbs)
  26. 26
    Milgamman

7 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Ale nie.. Ked som prisla vecer z prace a musela som este upratovat, povedal, ze to urobi za mna a mam si vylozit nozky a dat si caj (rofl) (love) (hehe) tak to ma tak dojalo, ze som az revala (sorry) (love)
  27. 27
    Motovidlo323

30 ročný muž
    matovic birdzu

Bývalá frajerka mi na narodky kúpila vedomostnú hru, bo vedela, že ich milujem. Alebo nám zavše vymyslela aj naplánovala komplet celý výlet :)
    Bývalá milenka zas u nás ostala na víkend, aj keď pôvodne mala prísť len na deň a potom v nedeľu ísť von s partiou - ale tak dobre jej bolo so mnou, že kamošov zrušila :D To bolo milé... a celkovo aj keď sme len tak ležali a túlili sa a kecali od večera až doobeda :)
    Terajšia milenka mi furt donesie nejakú sladkosť z Paríža, keď tam ide na modelingové fotenie :)

OK asi to nie sú obzvlášť romantické veci, pre mnohých to bude niečo obyčajné, ale nie som zvyknutý, že by niekto pre mňa hocičo robil, takže aj toto si veľmi vážim.
  28. 28
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Malej tatko ma krásne požiadal o ruku (love)
    V obchode mi kúpil farebný umelý prstienok, lebo vedel, že normálne sa mi hnusia. A vykúpil všetky také isté prstene a hodil ich do Hrona, aby nikto nemal taký istý :D (toto mi hovoril môj kamoš čo bol s ním vtedy). No a o ruku ma požiadal v tme sediac na zemi medzi skriňami..ono sa to nezdá, no bolo to neskutočne romantické! :D

A ešte dosť pekné bolo, keď mi raz dee99 daroval vytlačené články o vrahoch

A veľa takých pekností som zažila s mojimi ex :)
  29. 29
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Keď som počul "milujem ťa"