Fórum pridal Frenky78910, 14. 3. 2019 22:30 do kategórie Bratislava. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Petržalka 90 roky

0
Frenky78910

26 ročný muž
Bratislava

Zdravím ľudia. Dosť ma zaujíma tematika Petržalka 90 roky a v tej dobe kriminalita a drogy v nej. Ktoré časti Petržalky boli najhoršie a najnebezpečnejšie a tiež ľudia ktorý tu vyrastali alebo tu len niečo zaujímavé zažili by sa mohli podeliť o ich príbeh
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Frenky78910

26 ročný muž
    Bratislava

Vidím ako sa Petržalka postupne strašne zmenila k lepšiemu a dnes ju vnímam ako úplne bezpečnú oblasť ale aj keď som v nej nevyrastal viem že kedysi v tých 90 rokoch a začiatku 2000s bola vnímaná ako nebezpečná oblasť kde bolo veľa dílerov, narkomanov a veľa kriminality. Chcel by som vedieť ktoré časti Petržalky, ulice, paneláky boli najhoršie a najnebezpečnejšie v tej dobe. Tiež ľudia ktorý tam v tej dobe bývali, vyrastali alebo len zažili niečo by sa mohli podeliť o ich príbeh. Pohľad človeka na toto miesto v tej dobe alebo niečo zaujímavé čo tam zažili. Myslím že táto tématika ľudí dosť zaujíma a viem že v z tej doby vzniklo strašne veľa príbehov či už smutných alebo dych vyrážajúcich na ktoré sa postupne zabúda ale myslím že by sa zabudnúť nemalo.
  2. 2
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

zehrianska, holicska boli asi TOP. ale celkovo cela peterzalka dost frcala. a kopcany to je samo o sebe cast
  3. 3
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

Kopčany sa od tých deväťdesiatych vôbec neposunuli :D
  4. 4
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Vyssie spomenute Kopcany su topka ...to ked tade prechadzam autobusom, tak si radsej jednou rukou vzdy istim vacky a penazenku (:
  5. 5
    Majmarad

35 ročný ujo

Kopčany a trošku aj Braník, ale ostatné je mýtus. Vôbec tam nebola taká miera kriminality a drogovo závislých ľudí, ako sa o tom píše a nebola podľa mňa nebezpečná.
  6. 6
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

Ja som vtedy Petržalku vnímal ako dost rizikovú kvoli tomu že sa tam pohybovalo dost vela plešatých
  7. 7
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

Toto je vyšetrovateľ, ktorý takto hľadá svedkov a páchateľov svojich neuzatvorených prípadov! http://www.reactiongifs.com/r/bait.gif
  8. 8
    Frenky78910

26 ročný muž
    Bratislava

:D :D :D :D :D odpadol som :D :D :D :D to ťa ako napadlo ? hahaha :D
  9. 9
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

zadné Lúky boli asi najhoršie, Kopčany a okolie žel. stanice sú ešte stále divné hlavne vo večerných hodinách...