Fórum pridal Willbebetter, 16. 3. 2017 21:41 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Petrzalka - technopol - byvanie

0
Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Caute birdzaci, dajte nejake fajn nazory ako sa byva v petržalke, konkretne plus minus v okoli technopolu, celkom sa mi tam pozdava jeden bytik na kupu. Hm? Alebo kde vramci P. by ste najradsej byvali vy? Zadne zapadakovy mozte rovno vynechat. Hm?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

Okolie Technopolu je celkom fajn, su tam dobre spoje a je vsetko blizko v okoli.
  2. 2
    Efyks

9 ročný chlapec

Hm?
  3. 3
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

@efyks som si nevsimla ze to tam mam 2x. Sorry :D
  4. 4
    Efyks

9 ročný chlapec

V pohode...je to zlaté :)
  5. 5
    Moonshine

22 ročný chalan

Cena? ;)
  6. 6
    Chlorofyl

26 ročný muž
    Erec Jisrael

ja ked petrzalku tak jedine ovsiste. inak sa mi vobec nepaci ta cast
  7. 7
    Hellium

25 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Technopol je OK :) Ale ďalej smer Lúky, ani Jasovská a Holíčska by som nešla. Spoje odtiaľ sú super, blízko do veľkého Tesca aj na prechádzku okolo oboch Draždiakov, na hrádzu trošku ďalej. Bývala som na 2.posch. nad tou veľkou križovatkou na Nám. hraničiarov-tam bol strašný hluk a prach, stále húkali sanitky, ale zas zastávku som mala rovno pod nosom a do obchodu som len zišla po schodoch. Teraz sme na Pečnianskej (zastávka Kremnická) s výhľadom do dvora a je to oveľa lepšie, lebo ten balkón aj využijeme. Kedysi som sem chodila do školy,tak to tu poznám,ale napr. pri žel. stanici (+Kopčany!) by som nechcela bývať.
    Priateľ pochádza z okolia Mánesovho nám.-hneď za koľajnicami za Auparkom a tam je to super, aj peši do mesta cez most, veľa zelene, ticho vo dvore a cítim sa tam bezpečnejšie. Boli sme si obhliadnuť byt hneď za Zrkadlovým hájom (Rovniankova, Romanova) a tam je to fakt desivé, rozpadnuté terasy a z druhej strany úplná apokalypsa-hneď pod barákom je ubytovňa pre bezdomovcov. Začiatok Ovsišťa tiež nie je zlý a v okolí Dostihovej dráhy pri lesíku je ticho.
  8. 8
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

@hellium napisala som ti TSku :)