Fórum pridal Janci552, 30. 6. 2019 15:14 do kategórie Počítače. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pevný disk

0
Janci552

23 ročný chalan

Ahojte, je tu niekto zbehlý v PC? :) pevny disk mam rozdeleny na disk C a D, akurat ze C je uz skoro plny... daju sa subory nejako presunut z C na D, ktory je skoro prazdny? popripade poradite, ako zvacsit pamat pevneho disku? (co mam kupit atd) Dakujem !
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Aeria

18 ročné dievča

Lol
  2. 2
    Majmarad

36 ročný ujo

CTRL + C a CTRL +V súbory z C by si mal mať všetky na D + miesto na C je aj prac plocha. Vyčisti to a popresúvaj a pôjde to
  3. 3
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Huh, doteraz som si myslela ze bezny clovek na toto pride tak vo veku 13 rokov :D
  4. 4
    Janci552

23 ročný chalan

@majmarad dakujem za jediny rozumny koment ... niektori ma nepochopili, ja som skor myslel ci neni problem iba tak presuvat systemove subory, a keby som si aj chcel kupit vacsi interny pevny disk, ako by to fungovalo kedze stary by som dal prec ... dakujem
  5. 5
    Majmarad

36 ročný ujo

@janci552 systémové súbory nepresúvaj. Len tie, ktoré si tam dal ak si niečo robil. Fotky, videá alebo nejaké hry by nemali byť na C, pretože zaberajú veľa miesta. neviem akú kapacitu má c a akú D
  6. 6
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Spoj disky.
  7. 7
    Majmarad

36 ročný ujo

@nightrain a ak sa niečo poserie, tak to bude posraté na oboch
  8. 8
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Tak nech upraví veľkosť.
    https://www.youtube.com/watch?v=eVH58bkh1Ps
  9. 9
    Majmarad

36 ročný ujo

@nightrain aj tak sa dá, ale kto z ,,bežných užívateľov,, zapnem pc a vypnem je taký znalý, aby vedel toto. Ja viem návody sú, ale...
  10. 10
    Palec223

27 ročný muž

pamat pevneho disku nezvacsis to je pevne dane podla toho aky si si kupil samozrejme da sa kopirovat z jedneho disku na druhy no len subory ako fotky videa atd. ak tam mas nieco nainstalovane tak to jedine odstranit a pri naslednej instalacii vybrat ten disk ktory chces zaplnit
  11. 11
    Palec223

27 ročný muž

kazdopadne pri instalovani novych veci sa vzdy vybera prednostne disk C ak to nieje inak nastavene cize preto sa ti ten prirodzene zaplnil ako prvy
  12. 12
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

skus windowsacky nastroj cistenie disku alebo ccleaner...ak si nikdy nic take nepouzival tak to dokaze uvolnit docela dost miesta
  13. 13
    Janci552

23 ročný chalan

@kosmiklove ten ccleaner co cisti? :) aby mi to nieco dolezite nezmazalo.. a da sa vybrat predvoleny disk D ,miesto C? Dakujem