Fórum pridal Seeyou, 11. 4. 2014 22:04 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pharmatex-skusenosti?

0
Seeyou

22 ročné dievča

Ahojte baby máte skúsenosti s vag.krémom pharmatexom? Neviem či tomu dôverovať alebo či je vhodné použiť spolu s ním aj kondom. Akékoľvek skúsenosti alebo info pomôžu :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nikkaaa

hrá sa, že má 1 rok
    vsade

ked uz chces kondom pouzivat naco ti je pharmatex prosim ta ?

2. 2
    Motyylia

26 ročná žena

nie je to úplne dokonalé, no rozhodne lepšie ako kondóm či HAK ;)
  3. 3
    Seeyou

22 ročné dievča

@nikkaaa
    práveže uprednosťňujem pharmatex....
  4. 4
    Nikkaaa

hrá sa, že má 1 rok
    vsade

ale ta otazka nemala zmysel lebo to sa dava na to aby sa nepouzivala guma ...a kebyze chce sobe tak pharma je zbytocny
  5. 5
    Grinder

26 ročný muž

pouzivat pharmatex s kondomom je ako zrat pizzu s celofanom a krabicou dokopy.
  6. 6
    Rheia

23 ročné dievča
    Photoland

na nejaký krémiček by som sa nespoliehala moc
  7. 7
    Stylish

25 ročná žena

celé ale celé zle!...pred tým sa ani sprchovať nemôžeš! otras! neviem načo som to kupovala
  8. 8
    Motyylia

26 ročná žena

@rheia inak ten krémiček má lepšie percento spoľahlivosti ako kondómy ;)

@stylish potom sa nemôžeš, predtým hej, či? :D
  9. 9
    Stylish

25 ročná žena

uuplne nepraktické to je..akože pekne to vonia to hej ale je to také lepkavé proste totálne ma prešla chuť :D ale niekomu to vyhovuje
  10. 10
    Stylish

25 ročná žena

@motyylia mne sa zdá že pred sexom sa asi 3 hodky nemôžeš či jak
  11. 11
    Rheia

23 ročné dievča
    Photoland

@motyylia Je to možné, ale stále mi to príde len ako krémiček (: Kondóm si vieš aspoň odôvodniť, že ti to cez to nepreteče, ale... krémik a tadá to je všetko? :D
  12. 12
    Stylish

25 ročná žena

@motyylia a ešte som zabudla..po TOM sa tiež niekoľko hodín nemôžeš sprchovať...totálne nepraktické
  13. 13
    Motyylia

26 ročná žena

@stylish pretým ako si aplikuješ krém tak je šumafuk či sa umyješ či nie ;) aj ja som toho dôkazom teda :D

@rheia hej, chápem Tvoje pochybnosti, zo začiatku som sa tiež bála :D
  14. 14
    Motyylia

26 ročná žena

@stylish to hej, no tak nie je sprchovať ako sprchovať ;) ale tiež som tento prípravok prestala používať, čiže ho nejdem nejako krvopotne obhajovať
  15. 15
    Grinder

26 ročný muž

@stylish sprchovat sa mozes, ale nemozes pouzivat sampony, sprchac a tieto produkty, len cistu vodu.
  16. 16
    Asceticjunkie

28 ročný muž
    Bratislava/Partizánske

čítal som o prípadoch, keď napriek tomuto otehotneli. a to na slovenskych internetoch
  17. 17
    Rheia

23 ročné dievča
    Photoland

@motyylia Neviem si to predstaviť, asi by som celý mesiac v kútiku duše tŕpla :D ono to seriózne funguje? :D
  18. 18
    Stylish

25 ročná žena

@motyylia http://www.zdravie.sk/liek/13664/pharmatex-vaginalny-krem-crm-vag-1x72-g-tuba-al
    tam píšu že by sa nemalo mydlo použiť pred :)
  19. 19
    Stylish

25 ročná žena

@grinder ano správne :)
  20. 20
    Motyylia

26 ročná žena

@rheia mám dôkaz že funguje! :D http://static.gifpal.com/uimages/6lUaaP7LKlG.gif

a k @16 by som sa ešte vyjadrila že také prípady sa nájdu pri každom druhu antikoncepcie...
  21. 21
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@seeyou nepríjemne páchne (tak nemocnične, ale dá sa na to zvyknúť), párkrát vraj štípal, a príbalový leták hovorí že má približne rovnakú efektivitu proti pohlavným chorobám (vrátane dieťaťa) ako kondóm.
  22. 22
    Sheily

23 ročné dievča

teraz sme si tu kúpili s frajerom, akože neni to úplne top, ale oveľa oveľa lepšie jak s kondómom.. no a krámy som dostala normálne takže hádam to funguje :D
  23. 23
    Bloodypunk

24 ročné dievča
    Slížovice(Martin)

Lepšie sú kapsule ako krém, menej to vyteká. A ak užívaš pharmatex, tak kondom je zbytočný.
  24. 24
    Irahs

30 ročná žena

Dve hodiny pred a pol sa dievca nemoze sprachovat /len vodou, pripadne Saforelle gelom/ muz sa po styku moze :) Inak mam s tym ok skusenosti, ale osvedcili sa mi skor kapsule nez krem. Na HAK niesom takze lepsia alternativa mi prijde toto... len to, ze istych udalostiam som az moc paranojidna, takze uz to kombinujem i s prerusovanou...i ked viem, ze pharmatex ucinkuje...