Fórum pridal Athenodora, 30. 9. 2018 23:05 do kategórie Literatúra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Písali ste niekedy poviedky ?

0
Athenodora

16 ročné dievča

Začali ste niekedy vůbec písař a dokončili ste svoj príbeh alebo ste sa na to vykašlali, ak áno tak prečo ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Warble

19 ročné dievča

anoo, písala, aj taku jednu miniknizocku poviedok som ako mensia "vydala" :D a neskor som bola s jednou aj v takej sutazi, ale uz teraz nepisem :/
  2. 2
    Majmarad

35 ročný ujo

Poviedky nie, skôr to, čo som prežil, takú menšiu autobiografiu a keďže ešte žijem, tak nemá koniec. Ale už v tom nepokračujem
  3. 3
    Poppyseed

24 ročné dievča

Skusala som to ale nie som v pisani vobec dobra. Chcela som napisat kratku poviedku pre svoju malinku sesternicu Sofiu, ktora sa narodila s takou roztomilou gucou vlasov na hlave. A prave o tom mala byt poviedka s nazvom Sofia a jej carovne vlasy, lenze vobec nic originalne som nedokazala vymysliet, tak som to vzdala a kupila jej radsej normalnu knihu od lepsich autorov nez ja. Inak okrem svojich nepravidelnych dennikovych zapisov nezvyknem pisat podobne veci. Ale obdivujem kazdeho kto pise a tvori rozne genialne pribehy. Ja ich radsej budem len citat.
  4. 4
    Bebekex

25 ročná žena

hmmm davno davno
    jednu mam aj uverejnenu v zbierke nejakej,ale je to dost shit
  5. 5
    Athenodora

16 ročné dievča

@bebekex mohla by som si to prečítať, ak by ti to nevadilo ?
  6. 6
    Bebekex

25 ročná žena

fuuu,aj by som ti to poskytla,ale uz ju nemam...pisala som to pred 8 rokmi a na nete to nie je online:/
  7. 7
    Billyjoe

25 ročný muž

áno, aj teraz jednu píšem
  8. 8
    Athenodora

16 ročné dievča

@bebekex v pohode
  9. 9
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

fuuu mrte, ale kvalita sa velmi roznila. :D
    A najlepsie napady som akosi nikdy nedotiahol do konca.
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Áno .. ale potom som zistila že má to vôbec nezaujíma :)

11. 11
    Nicmanenapada

27 ročný muž

Kedysi. Zakaždým mi ale napísanie hoci aj kratučkej poviedky trvalo neúmerne dlho, čo ma demotivovalo. Ale snáď sa k tomu ešte niekedy vrátim.
  12. 12
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Od 12 rokov doteraz píšem, mám niektoré už dokončené, skorektúrované, už len niektoré výtlačky poslať vydavateľstvu. (Keby som na to tak mala čas, že? :( )
  13. 13
    Athenodora

16 ročné dievča

@alex458 rada by som si to prečitala, ak by som mohla ?
  14. 14
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

@athenodora niektoré mám na wattpade, len tam musíš byť tuším regnutá aby ti to ukázalo :) (ale ak niečo, napíš mi TS)
  15. 15
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Začal som viackrát, bez úspechu.

Ináč pisoar som zacal častejšie a väčšinou aj dokončil
  16. 16
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Asi odkedy som sa naucila pisat.. ale to su take pre mna osobne ktore davaju zmysel.len mne asi... takze neni to moc pre verejnost... celkovo co pisem tak su to skor take osobne poznamky teraz. Prosto aby som nezabudla alebo tym pisanim sa snazim vydat zo seba zvysky a uzatvorit nejake kapitoly svojho zivota.
  17. 17
    Atom2

29 ročný muž

písal som a aj dokončil niekoľko poviedok :) o líškach, hviezdach, kitsune (hehe) temné alebo fantasy ...niečo pri čom si môžem oddychnut od tohto sveta