Fórum pridal Wewo, 16. 4. 2018 16:45 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pitný režim pri behu

0
Wewo

25 ročný muž
alfa gay homosexuálny

Tí čo si chodievate zabehať, ako riešite hydratáciu? Zvyknete si so sebou brať fľašu? Neprekáža vám pri behu? Alebo si pitie nenosíte? Tým pádom nepijete a napijete sa pred a po tréningu?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wewo

25 ročný muž
    alfa gay homosexuálny

Mám na mysli krátke reakreačné "zabehanie si" napr. do 1 hodiny, nie práve vytrvalostný tréning na maratóny :)
  2. 2
    Poppyseed

24 ročné dievča

Kedze byvam blizko super kopca tak robievam hill sprint a vodu si so sebou neberiem. Napijem sa doma, vybehnem ten kopec vacsinou 10krat (trva mi to zhruba pol hodiny) a pijem potom znova az doma.
  3. 3
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

vacsinou nebeham viac ako pol hodinu cie neberiem a napijem sa pred a po
  4. 4
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Na tú hodinu-hodinu a pol mi fakt netreba. Ale ja všeobecne pijem málo...
  5. 5
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Nie až doma potom
  6. 6
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

behať už nechodím, behať začnem ked budem mat tak o 7-8 kil menej, teraz to stale strasne citim na kolenach.... nuz nohy do x :D

a ak som aj hcodila/ budem chodiť tak preferujem HIIT beh.... max. pol hodina vseho vsudy, nemusim sa otravovat s vodou aspon
  7. 7
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Toto ma inak tiez zaujima. Planujem zacat behat, akurat tu je tak 36 stupnov v tieni 8 mesiacov do roka :D takze tu vodu musim brat trochu vaznejsie.