Fórum pridal Wewo, 16. 4. 2018 16:45 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pitný režim pri behu

0
Wewo

25 ročný muž

Tí čo si chodievate zabehať, ako riešite hydratáciu? Zvyknete si so sebou brať fľašu? Neprekáža vám pri behu? Alebo si pitie nenosíte? Tým pádom nepijete a napijete sa pred a po tréningu?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wewo

25 ročný muž

Mám na mysli krátke reakreačné "zabehanie si" napr. do 1 hodiny, nie práve vytrvalostný tréning na maratóny :)
  2. 2
    Poppyseed

24 ročné dievča

Kedze byvam blizko super kopca tak robievam hill sprint a vodu si so sebou neberiem. Napijem sa doma, vybehnem ten kopec vacsinou 10krat (trva mi to zhruba pol hodiny) a pijem potom znova az doma.
  3. 3
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

vacsinou nebeham viac ako pol hodinu cie neberiem a napijem sa pred a po
  4. 4
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Na tú hodinu-hodinu a pol mi fakt netreba. Ale ja všeobecne pijem málo...
  5. 5
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Nie až doma potom
  6. 6
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

behať už nechodím, behať začnem ked budem mat tak o 7-8 kil menej, teraz to stale strasne citim na kolenach.... nuz nohy do x :D

a ak som aj hcodila/ budem chodiť tak preferujem HIIT beh.... max. pol hodina vseho vsudy, nemusim sa otravovat s vodou aspon
  7. 7
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Toto ma inak tiez zaujima. Planujem zacat behat, akurat tu je tak 36 stupnov v tieni 8 mesiacov do roka :D takze tu vodu musim brat trochu vaznejsie.