Fórum pridal Barabara17390, 10. 9. 2017 14:09 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Plačem na intráku, mam 15, co mam robit? Ako sa rozhodnut?

0
Barabara17390

16 ročné dievča

Zacala som chodit na anglicke gymko.Tesila som sa na intrak a ze mozem ist na vysku do UK.No rozhodla som sa prestupit na klasicke gymko kde byvam lebo to nezvladam. Nejem tam, nespim, nemam naladu. Ale po anglickom gymku mozem ist do UK, pracovat a zit.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Barabara17390

16 ročné dievča

Kazdy mi hovori aby som vydrzala ze si zvyknem ale ja si to neviem predstavit. V zivote som nikdy neostala niekde kde som nechcela. A pomyslenie na to ze mam ist naspat mi nahana strach a trasiem sa.
  2. 2
    Barabara17390

16 ročné dievča

Prosim poradte mi. Mozem byt uspesna v Anglicku a studovat tam bez toho ze budem na anglickom gymnaziu?
  3. 3
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok
    mapy, žijem prstom na mapách

Môžeš. jasné že môžeš :) ved je toľko možností:)
  4. 4
    Bamm

19 ročné dievča

What
    Na vysku do UK mozes aj bez anglickeho gymnazia.
    Aj podla mna by si si zvykla, ale ak je jediny dovod preco tam zostat to UK tak nevidim vyznam silit to, hlavne ak mas inu v pohode skola doma, kde sa citis lepsie.
  5. 5
    Feelagain

20 ročné dievča
    Brno

jasne ze mozes :) kopa ludi je takto, co nesli na AJ gymko a su v zahranici

mam spoluziacku, ktora studuje vo Viedni v nemcine informatiku a nemcinu mala ako druhy jazyk na obycajnom gymku :)
  6. 6
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

@2 uplne bez problemov
  7. 7
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

Ja osobne som to nikdy nezažila :) no do anglicka môžeš ísť a nemusíš super vedieť angličtinu :) viem aj o tom že slováci vedia dokonca lepšie anj ako sami oni :) ak máš peniaze na strednu či vysoku školu a rada sa učíš angličtinu chod :) neboj hned si zvyknes
  8. 8
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

:D nepotrebuješ študovať anglické gymko aby si šla do anglicka a bola úspešná. Je to všetko na tebe. Moja kamoška študovala OA, anglicky vedela tak milujem ťa a šla do Londýna pracovať, najprv ako opatrovateľka atd a teraz tam žije už 4 rok a ide si otvoriť dáky penzion či čoto :D
  9. 9
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

V každom prípade či sa vrátiš alebo zostaneš by si mala popracovať na svojom osamostatňovaní sa. Ako vydržíš v zahraničí keď Ti je ťažko vydržať na Slovensku? Intrák je pre Teba dobrá skúsenosť ale je možné že ešte potrebuješ niečo iné. Ja by som to nesilil a šiel na normálne gymko. Môžeš chodiť na nejaký kurz či jazykovú školu popri gymku a zdokonaľovať sa v jazyku, čítať knižky, počúvať, ... Nikam sa nemusíš ponáhľať. Uži si ešte rodinu. Možno si objavila veci, ktoré si budeš viac vážiť.
  10. 12
    Barabara17390

16 ročné dievča

Dakujem vam za rady :)
  11. 13
    Barabara17390

16 ročné dievča

Ospravedlnujem sa nahodou som vymazala 2 komenty :((
  12. 14
    Chlorofyl

26 ročný muž
    Erec Jisrael

mas 16 rokov. uzivaj si mladost a kasli na idealy ktore sa dnes nosia. znicis si zivot tym ze budes dret ako otrok na to aby si nieco "dosiahla". skus sa spolahnut na svoju intuiciu
  13. 15
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Nemozes! Nesmies! Budes prekliata a narodia sa ti dvojhlave deti!
    ... je mi jasne, ze si mlada zaba a esce nevies co a ako funguje, teda ber vyssie komentare ako fakt, ano, mozes.
    Moj komentar ber ako pokus o rozveselenie a neplac tolko!
  14. 16
    Anjelik263

25 ročná žena
    Stratená v bratislavských mestských lesoch.

Určite môžeš! To nie je podmienkou, treba si len za tým ísť...
  15. 17
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

ty mas krasne meno!! Barbara
    a jasne, netrap sa tam a chod na normalne gymnazium, ja som nechodila na nijake specialne gymko a mam dost spoluziacok ktore studuju na skvelych Britskych univerzitach uplne v pohode :)

to ze ked nie si teraz samostatna nebudes ani neskor je riadna blbost, pocas strednej sa sformujes a osamostatnis dostatocne na to aby si v pohode odisla z domu. tam nie je najmensi problem :)

a inak ja tiez placem na intraku, najvacsi problem je, ze nemam 15 ale u mna :D
  16. 18
    Barabara17390

16 ročné dievča

Dakujem za rady:)