Fórum pridal Kaiserchief1, 22. 8. 2019 22:44 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Plagáty

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ahojte. :) Lepili ste si v detstve po stenách svojej detskej izby nejaké plagáty svojich obľúbených interpretov, hercov či hudobných kapiel? Spomeniete si aj na niektoré konkrétne a kto na nich bol? Dokedy ste takto mali oblepenú izbu plagátmi?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Mal som plagát chalanov z prvej superstar :D a tiež plagát Asha a Misty :D plus ešte futbalové plagáty Samuel Etoo, Arsenal Londýn, Zinedine Zidane. Toho Etoa už nemám, ale Arsenal a Zidana stále.
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja si pamätám, že sme mali so sestrou spoločnú stenu, kde sme si každý lepili nad svoju posteľ plagáty. Ja viem, že som tam mal najmä plagáty Ine kafé, Avril Lavigne a Simpsonovcov a sestra mala rôzne telenovely a sa mi marí že aj plagáty s Dicapriom v takej maske, ale to som vtedy ešte nevedel o koho ide poriadne.
  3. 3
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@1 zo Superstar som mal plagát Martiny Sindlerovej a ešte aj pokémonov som mal
  4. 4
    Majmarad

36 ročný ujo

Mal som tam Terminátora a Sandru Bullock :)
  5. 5
    Verdamt

27 ročný muž

Mal som raz kalendár s Hendrixom... potom som jednotlivými listami oblepil stenu. Alebo raz som mal veľký plagát Mordoru, ten som mal dosť rád.
  6. 6
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Martinu Šindlerovú (:
    Trapas... no čo...bolo to už dávno...tak tri roky dozadu :)
  7. 7
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@firestorm preco trapas? ta sa mi napr paci doteraz tak som jej dal follow na insta (:
  8. 8
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Hmmm, jedine, co si pamatam, ze som mal plagat Carlosa Moyu na skrini ako maly :D (nechapem preco, nikdy som ho nemal rad)
  9. 9
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@8 :D Ale ináč musel som si vygoogliť, že o koho ide.
  10. 10
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@kaiserchief1 takyto fanusik a Carlosa musi googlit ! :D
  11. 11
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Ako dieta ani moc nie ale v poslednych rokoch som si nalepil par futbalovych :D
  12. 12
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@firestorm Martinu Sindlerovu som milovala :D tiež som zbierala jej obrazky/plagáty, chodila všade kde vystupovala, mala som s ňou aj fotky aj jej autogram a dokonca sa mi podarilo zohnať na ňu aj telefónne číslo a volala som jej, ze ako dobre spievala v superstar a kecala s ňou a ešte mi dokonca aj zaspievala do telefónu, hrozne milá bola :D to som chodila ešte na ZŠ
  13. 13
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@lenkaska1 Áno ? No, mne sa podarilo max. tak splašiť jej nick na pokeci...a to som tiež neskôr zistil, že je to len bohapustý fake :( :D
  14. 14
    Sidious

21 ročný chalan

Do svojich 16 rokov som v podstate nepočúval žiadnu hudbu, takže som nemal žiadne plagáty.
  15. 15
    Endre-silentname

31 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

Tiež som mal plagáty zo Superstar... a veľký plagát Scary Movie 3. :D ... dnes mám v izbe akurát vylepený plagát filmu "Lady Bird" a "Detektív Pikachu" :D
  16. 16
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Nemala som, lebo na stenu mi nedovolili lepiť nič :( Ale teraz mám, ale sú to skôr moje obľúbené fotografie skupiny Alphaville a Tears for Fears. A mám ešte takú fotku z časopisu Johna Newmana a pár podpiskariet
  17. 17
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

hej Tomáša Bezdedu, Martinu Šindlerovú a Zdenku Prednú :D
  18. 18
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Mala som veľký plagát backstreet boys :D
    Ale inak som mala izbu skôr ovešanú kostlivcami :D
  19. 19
    Misfit44

8 ročné dievča

green day, spiderman a mysiak stuart little 2 :D
  20. 20
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

dlho som mala plagát našich hokejistov, keď vyhrali zlato :D
    a veľa koňov, doteraz v mojej starej izbe sú poskladané puzzle a nalepené ako obraz :D ale konkrétne spevákov/hercov si nepamätám, ale bolo ich veľa určite, časopis kamarát to istil :D
  21. 21
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Ja nikdy nezabudnem keď som raz prišla na návštevu ku spolužiačke zo ZŠ a videla som jej stenu... Ona mala celu stenu a ešte aj na strope plagáty, články a obrázky Tokio Hotel. -_-
    Musela som sa s vami podeliť o tento traumatický moment ktorý som zažila tesne potom, ako som zistila ze na SŠ budeme spolužiačky tiež...
  22. 22
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Ja mám doteraz plagáty doma zavesené... napíš mi budúci víkend a aj ti poviem, ktoré :D Tuším aj Twlight tam je :D
  23. 23
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Vo vlastnej izbe som mala zlatých chlapcov hokejových a Lašáka a takýto plagát, len tam mal Anthony ruky v nohaviciach
    https://www.rollingstone.it/wp-content/uploads/2017/07/red-hot-original-line-up.jpg
  24. 24
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Ale u babky na Orave sme polepili stenu aj celý strom plagátmi z Brava, Bravo girl, Inko, Kamarát, čiže prvých pár ročníkov Superstar, Harry Potter a Väzeň z Azkabanu, O-zone a všeličo :D Niekde mám aj fotku..
  25. 25
    Padlyanjel

24 ročné dievča
    z Xibalby

Mala som Miyaviho ale inak skor zvieratka a tak, nemala som ziadne tale plagaty polepene. Skor som mala polepene obrazky co som si kreslila
  26. 26
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

Jediny plagat v mojej izbe je z Grape-u 2014 alebo taky daky rok :D moj prvy a posledny (aj plagat, aj grape), a zostane tam naveky :D