Fórum pridal Patrixo, 12. 8. 2017 16:07 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Plníš svoje svoje sľuby?

0
Patrixo

30 ročný muž
Militantný slniečkar

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

23 ročný chalan

vzdy ano.

ale malokedy daco slubim :D
  2. 2
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Nedavam sluby. A je to vybavene. :-)
  3. 3
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@notme (thumbs)
  4. 4
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

slubujem len ak viem že to dodržim určite
  5. 5
    0sea

24 ročný chalan
    Plejády

Moje moje. : ) Snažím sa.
  6. 6
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

neslubujem co nemozem splnit
  7. 7
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@notme @cos45 @melancholik .. ja som sa vlastne asi zle spytal.. skor som mal na mysli, ci dodrziavate svoje slovo.. to je ked napriklad poviem - ze pridem zajtra za tebou - tak naozaj pridem.. je to ine ako slub, lebo som nepovedal ze slubujem ze zajtra pridem... ale.. ja osobne to co poviem, beriem ako nieco záväzné, takže beriem to ako slub.. chapete co myslim :D
  8. 8
    Notme

23 ročný chalan

hmm...ked sa nad tym teraz zamyslam, uz je to fakt neskutocne dlho, co som nikomu nic neslubil :D mozno to uz budu aj roky.

ale tak vazne, sluby netreba rozhadzovat. sem-tam sa stane, ze potrebujes, aby ti volakto veril a to dosiahnes jedine tym, ze je o tebe vseobecne zname, ze tvoje slovo ze zavazok. porusit slub mi sice moze z kratkodobeho hladiska pomoct, no v dlhodobom to len uskodi.
  9. 9
    Notme

23 ročný chalan

jaj no a k @7 , vacsinou ano. ale, na rozdiel od original slubov, nedavam si na tom nijako zvlast zalezat.
  10. 10
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

hej chapem ... a to čo poviem že urobím aj urobím je to záväzné..veľmi malo krat sa stane že sa situacia vyrazne zmeni a zmeni aj celu buducu situaciu kedy musim pozmeniť samozrejme to čo som povedal alebo inak to zmeniť, sú to skôr také situacie ktoré sa naozaj dejú len veľmi málo krát a vačšinou musia byť dosť významné.. ja som praveže taký človek čo keď povie že príde 19:30 tam tam tak tam budem 19:25
  11. 11
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

napisal som to ako idiot ale mne tá veta davala v hlavne uplny zmysel snad je to zrozumiteľné :D
  12. 12
    Hagelslag

23 ročný chalan

Aj splním svoje svoje sľuby...teda menšiu časť, aby som boli presný
  13. 13
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@melancholik aj ja :D ale ked sa nieco zmeni, tak hned dam vediet o tej zmene
  14. 14
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@melancholik jj chapem :)
  15. 15
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

@13 no veď samozrejme, korektnosť je veľmi dôležitá pri tvojom ,,slove,,
  16. 16
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

iba ak viem, že danu vec splnim, alebo už ju mam zrobenu :D
  17. 17
    Annyejnji

19 ročné dievča

zásadne nesľubujem :D
  18. 18
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Myslela som si ze (vzdy) ano ale v poslednej dobe si zacinam uvedomovat ze niektore veci co som slubila (rozumej podla @7) som nedodrzala...ale to mam pocit ze sa stava hlavne v pripade ze dana osoba sa takto niekolkokrat vyprdla na mna a to uz ja stracam zaujem cize mi to obcas vyfuci :/
  19. 19
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Sluby, ktoré dávam sebe plním a iným ludom nič neslubujem
  20. 20
    Tangerina

22 ročné dievča

no keď poviem úplne presne, že čo a kedy, tak áno, to splním, ale keď poviem len také, že "niekedy" niečo urobím, tak to neurobím nikdy :D
  21. 21
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Väčšinou, snažím sa. A nepotrebujem k tomu slovo "sľubujem", za sľub považujem aj to, keď proste niekomu poviem, že niečo spravím a podobne
  22. 22
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@darkestangel ved tak som to myslel :)
  23. 23
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Viem :) špecifikovala som to preto, že dosť veľa ľudí píše, že nesľubujú, a nechce sa mi tomu veriť, že fakt nesľubujú :D
  24. 24
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

Ano. Zakladam si na tom. A specialne ked niekomu poviem, ze ma moje slova, tak sa moze na 110% spolahnut dotycny. Ale zas tieto slubovacky, ze niekam pojdem a tak funguju u mna na takom principe, ze ked pouzijem slovko mozno, tak sa sanca, ze sa realne dostavim blizi k nule. Ludia co ma poznaju uz vedia o co ide a ostatni... Ehm, aspon im hned nepokazim radost (hehe)