Fórum pridal Meow.o, 18. 3. 2018 08:33 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Po akom case sa vam podarilo zabudnut na cloveka, ktoreho ste velmi milovali?

Názory k téme

1. 1
    Melancholik

26 ročný muž

zabudnúť ? nepodarilo, teda nezabudnem nikdy .. ale čo sa týka citov tak postupne odchádzali časom a u mňa to celé trvá tak približne 2-3 roky kým to zmizne úplne, záleží ale dosť od toho či som s tým človekom v kontakte alebo vôbec (keď som ide to pomalšie) .. to je len taký hrubý odhad kedže som ľúbil len dva krát
  2. 2
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

detto @melancholik nepodarilo sa mi na neho zabudnut nikdy, ja som mal 15 a on 16, boli sme spolu 3 roky... a že je to už pekných pár rokov... ale nikdy na neho nezabudnem. A ono závisí aj od toho, čo ten rozchod spôsobilo. V mojom prípade to nebol rozchod... :,(
  3. 3
    Bebekex

24 ročné dievča

Asi som nikdy az doteraz nebola tak velmi zalubena,ze by mi to dlho trvalo (teda pri predoslich vztahoch)... dufam,ze sa to nikdy nedozviem
  4. 4
    Sheily

23 ročné dievča

Tiež dúfam, že za to nikdy nedozviem
  5. 5
    Bebekex

24 ročné dievča

oh god. *predoslych. idem sa zakopat
  6. 6
    Paranojak

27 ročný muž
    Košice

zatiaľ sa to nepodarilo ..a asi ani nikdy nepodarí
  7. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Je to velmi individualne.
    Na niekoho sa da zabudnut za rok..
    Na niekoho si spomenies aj po 10 r a aj vtedy ta zahreje pri srdiecku :)
  8. 8
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Zabudnúť nezabudneš nikdy. Pokiaľ nebudeš mať problémy s pamäťou.
  9. 9
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

asi mi este na nikom nezalezalo tak, ako na aktualnom partnerovi, ale boli ludia, o ktorych som si myslela, ze k nim prechovavam hlboke pocity (vtedy). bolo ich malo, pocity boli do 2 mesiacov prec, lebo som jednoducho nemala potrebu a nechcela lpiet na minulosti a namiesto toho som isla dopredu, vacsinou som si po niecom takom relativne skoro nasla dalsieho partnera.
  10. 10
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@9 ^ k tomuto musim dodat, ze som si zle vyberala (priznam si to) a to, ze veci nevysli, bolo castokrat kvoli tomu a teda aj moja chyba. moj frajer je najuzasnejsie stvorenie a neviem si predstavit ho nahradit, keby sa so mnou rozisiel. ma vsetko, co som hladala - co sa mi doteraz nestalo a viem si predstavit, ze keby sa so mnou rozisiel, tak by som sa z toho dostavala o dost dlhsie ako 2 mesiace.
  11. 11
    Antifunebracka

29 ročný muž
    oklamcak birdzu

Uf, také sa mi ešte nestalo. Ale keď som bol mladší, lámal mi srdiečko rozchod aj po mesiaci :D
  12. 12
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

Nepodarilo a ani nechcem aby sa podarilo
  13. 13
    Cataclysm

tvári sa, že má 4 roky
    mám svoj svet

to ešte veľmi veľa vody pretečie, kým sa mi podarí zabudnúť (zabudnúť samozrejme iba v tom slova zmysle, že to nejako postupne prestanem vnímať a riešiť a pohnem sa v živote vpred. určite na toho človeka nikdy nezabudnem úplne, to sa proste nedá, ak tam tie city kedysi boli a boli úprimné)
  14. 14
    Badgrl

25 ročná žena

Mne trvalo odlaskovanie 3mesiace cize celkom kratko (hehe)
  15. 15
    Ady8854

24 ročný chalan
    Vranov nad Topľou

Tak keď som naozaj miloval, tak by som nezabudol nikdy. Je to ako obraz ktorý si niekde vo svojom srdci zavesíš, a ktorý tam ostane - aj keď život ide ďalej.
    Treba sa cez odlúčenie preniesť nejakým spôsobom, prijať fakt že to nevyšlo... nie snažiť sa zabudnúť.
  16. 16
    Renew

24 ročný chalan

12 mesiacov
  17. 17
    Abject

24 ročné dievča

Hm, nikdy som sa nad touto otázkou vo svojom živote nezamýšľala, ďakujem, že teraz si mi dala "reminder".
    Milovala som jedného muža vo svojom živote - racionálne som sa s tým zmierila relatívne rýchlo, emocionálne zabudnutie bolo ťažšie, ale predsa sa podarilo :) Som si istá, že práve tá racionalita mi v tom pomohla.
    Držím palce...
  18. 18
    Juhaha14

20 ročné dievča

je to veľmi ťažké, a stále spomínam.. časom sa dá zabudnúť ale podľa mňa nie úplne , keď to bola veľká láska stále aj po rokoch si naňho spomenieš
  19. 19
    Panpulon

tvári sa, že má 3 roky

Je to len o zviku keď človek robí iné veci čo mu robia radosť je ľahšie zabudnúť. Aj nenazval by som to tak že úplne zabudnúť to sa asi nedá v starobe budeš spomínať aké to bolo krásne. S človekom ktorého miluje nemusíš byť do konca života ale ak sním strávia aspoň pár pekných chvíľ nezabudneš to sa nedá.

tvári sa, že má 4 roky

Hm. Po prvom vaznom vztahu som si cca do pol roka nasla dalsi vazny vztah, takze tam sa to kusok prekryvalo a ten druhy mi neskutocne pomohol zabudnut tym aky bol. Na toho druheho aktualne zabudam uz rok a tvle a je to zatial to najtazsie zabudanie...este to asi bude trvat :(