Fórum pridal D170, 1. 2. 2011 18:50 do kategórie Počítače. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

počítač vôbec nefunguje

0
D170

28 ročná žena

pred takou hodinou som bola normálne na pc a počítač z ničoho nič zhasol. Najprv som si myslela, že vyrazilo elektrinu alebo ju vypli, lebo to vyzeralo presne tak, ale všetky spotrebiče išli dalej.

skúšala som ho aj vypnúť a znovu zapnúť, ale vôbec
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Passarinho

21 ročný chalan
    Košice

skus ho zapnut po 10min.. co ked sa ti prehrial procesor..<br />
    ak nepojde ani potom tak mas 2moznosti bud doska alebo zdroj<br />
  2. 2
    Trdelniiiq

tvári sa, že má -1 roky
    Brno

mne sa stalo nieco podobne a na vine bola maticna, mozno bude chyba v nej..
  3. 3
    Mcvpn

tvári sa, že má 4 roky
    kristušácka dolina

možno ti odišiel zdroj alebo nejaká iná súčiastka...
  4. 4
    Uspavanocka

24 ročné dievča
    pa

jj aj mne sa to stalo a bolo to kvoli maticnej
  5. 5
    Cinko

22 ročný chalan
    Taliansko

aj mne sa to stalo.. zdroj to nezvládol,vypadol a stiahol so sebou aj matičnú dosku. mala by si to dať niekomu pozreť ale asi sa ti radšej oplatí kúpiť nový komp. bo ti mohli zhorieť aj viaceré komponenty..<br />
    (nemusí to byť až také vážne ale predpokladám..)<br />
    je mi ťa úprimne ľúto. ja som vtedy mal infarktové stavy :D
  6. 6
    Spisino

25 ročný muž
    Dolný Kubín

skor zdroj skus poodpajat a znova pripojit všetku kable od zakladnej a tak ale pri vypnutom PC
  7. 7
    Weedlak

26 ročný muž
    Bratislava

@cinko a sak zdroj ma v sebe poistku aby vyboj nepresiel dalej do maticnej... no zalezi co sa tam posralo no :D <br />
    ja som mal podobne ze som jedno rano chcel nastartovat komp a nic :D kedze mi na maticnej nesvietila zelena kontrolka tak som vedel ze nieco je zo zdrojom
  8. 8
    D170

28 ročná žena

@cinko no uvidím čo mi povedia ale nemám vysoký limit, ktorý som ochotná dať na opravu, lebo ten počítač bol jeden z tých lacnejších, treba mi tam aj externý disk, je tam aj vista, s ktorou nie som spokojná, takže ak by oprava stála veľa, nedám to opraviť