Fórum pridal Roztliezkavacka, 8. 1. 2021 17:38 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pociťuješ už príznaky nejaké kovidovej generácie? (+1. koment)

0
Roztliezkavacka

27 ročná žena
Bratislava

1. 1
    27,5% ľudí
    absencia reálnych stretnutí - chýbanie príbuzných, kamošov
  2. 2
    14,1% ľudí
    málo pohybu - rast hmotnosti
  3. 3
    7,7% ľudí
    deficit vo vzdelávaní - hlúpnem
  4. 4
    4,2% ľudí
    skratkovitá komunikácia - miesto viet len skratky ako jj, pls...
  5. 5
    19,7% ľudí
    nuda - nemožnosť robiť koníčky, záľuby, krúžky
  6. 6
    26,8% ľudí
    chýbajúce zážitky, spomienky z dôvodu, že nič nezažívam s nikým
  1. 1
    25% ľudí
  2. 2
    16,7% ľudí
  3. 3
    9,5% ľudí
  4. 4
    4,8% ľudí
  5. 5
    17,9% ľudí
  6. 6
    26,2% ľudí
  1. 1
    31,0% ľudí
  2. 2
    10,3% ľudí
  3. 3
    5,2% ľudí
  4. 4
    3,4% ľudí
  5. 5
    22,4% ľudí
  6. 6
    27,6% ľudí
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Roztliezkavacka

27 ročná žena
    Bratislava

K tomuto fóru ma inšpiroval článok
    https://ahojmama.pravda.sk/clanky/tvar-v-mobile-neschopnost-rozpravat-sa-vyras/13800-clanok.html
  2. 2
    Void

hrá sa, že má 1 rok

jj
  3. 3
    Wewo

27 ročný muž
    Skyr addict

mam malo pohybu resp. strasne mi chyba posilka, ale chudnem, akurat dnes som sa vazil a mam najnizsiu hmotnost za cca 10 rokov.

a chybaju mi velmi ludia, atmosfera mesta, podnikov v starom meste BA... :(
  4. 4
    Barb

tvári sa, že má 3 roky
    Piešťany

ano velmi mi uz chybaju realni ludia, moznost normalne chodit do skoly/ do prace, prejst sa, ist na nakup, na kavu alebo len tak sediet na lavičke
    a teraz ako som v karantene to na mna uplne dolahlo pretoze NEMOZEM ist ani do lesa... proste nic

velmi mi chyba normalny zivot a dufam ze tam cim skor budeme, aj ked tomu sama neverim no :D

ale zas na druhej strane som vdacna za to ze mame ja aj moji blizki dobry priebeh ochorenia...
  5. 5
    Milgamman

8 ročné dievča
    koronakrízový štáb ministerstva zdravotníctva SR

bich pls
  6. 6
    Majky538

26 ročný muž

nenudim sa, prace je dost, jedine stretnutia, niekde ist posediet ... medzi ludi bez obavy, ze ta niekto nakazi
  7. 7
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

jj, mám toho už dosť, mám málo pohybu, nemám žiaden režim, trávim nezdravé množstvo času na internete, serie ma, že som takto obmedzovaná a nemôžem si ísť ani nakúpiť, keď mi to vyhovuje a že sa nemôžem ísť ani poprechádzať večer..
    som smutná, keď vidím ako ľudia prichádzajú o podniky, ktoré celý život budovali a teraz im hrozí, že skončia na ulici. som frustrovaná, keď musím dodržiavať prísne opatrenia kvôli jedincom, ktorí majú v hlave nasrané a veria konšpiráciám. a som dosť zúfalá, keď vidím akým tempom sa u nás očkuje a pri uvedomení si, že si v domácej izolácii pobudnem ešte pár mesiacov je mi fyzicky zle :D chcem už normálny život, kurva! :D
  8. 8
    Purpledrug666

27 ročná žena
    TnB

Stále to píšem, ale najviac mi chýbajú koncerty. Potrebujem ich k životu.
  9. 9
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Už chcem leto. Chcem ísť na bike. :(
  10. 10
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Niektoré určite ale bolo tomu tak už dávno pred kovidom
  11. 11
    Skvrnka

23 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Absolútne nemám náladu na písanie si lebo už beztak som s ntb celý deň a ide mi to na hlavu.
  12. 12
    Kerrang

28 ročný muž

Toto je teraz asi hlavný problém čo ma trápi, aj keď asi ale nielen mňa. Neviem sa odpichnúť, môj život je počas tejto zlej situácii statický a o ničom, len hľadám čo by som robil, nudím sa, nedá sa mi byť len doma a ani nechcem nič nerobiť. Hľadám robotu, sotva sa dá ísť na pohovor, ľudia sa všeobecne boja, pokiaľ nemusia cudzieho ani nestretávajú (ďalší problém). Nechodím nikam, nedá sa nikam veľmi, chýbajú mi kamaráti, chýbajú mi stretnutia s nimi, s babami novými.
    Pred Vianocami sa mi zvýšila mierne hmotnosť, iba o 4 kilá, ale to som už aj zas schudol medzi sviatkami, hoci mám viac málinko ako som mal a asi je to aj s prirodzeným starnutím, takže to až tak nepociťujem, že by som nejako pribral, čo by sa mi nepáčilo. Moje koníčky sú spojené s krajším počasím, ale bicyklujem priebežne aj teraz, aj aby som mal pohyb a bol fit.
    No a áno podujatia mi tiež dosť chýbajú, vianočné trhy, jarmoky, slávnosti.. Je to dosť obmedzené teraz. Snáď sa to aspoň v marci už zlepší, keď vo februári asi nebude stále väčší pokoj. :-/
  13. 13
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

vsetko by bolo ok keby som hajkovat mohol chodit..
  14. 14
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

kultúra mi chýba
  15. 15
    Lawey

27 ročná žena
    Vjeďña

Vsetkeho mam dost a skratky som robbila ah predtym :D
  16. 16
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Tiez mam vsetkeho dost, akoze brala by som ist do karcmy, don't get me wrong, ale inak som prirodzene lockdownovy typ
  17. 17
    Oiquell77

28 ročný muž

@purpledrug666 hovoris mi z duse :)
  18. 18
    Fukaj

9 ročný chlapec

Strasne mi vadi, ze neni kam ist.. Keby bolo leto tak to mam na haku, v obchode si kupim potrebne a idem napr grilovat. Ale ked je zima, tak neni realne kam zaliezt a to mi najviac vadi/chyba.
  19. 20
    Alex458

23 ročné dievča

Nič nepociťujem. Stretávam sa s rodinou a frajerom. SLužobne cestujem po slovensku, učim sa jazyky a cvičím doma. Možno mi ako tak chýba lietanie, kiná, zmrzliny a reštiky, ale pohoda :D
  20. 21
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

@patrixo a nemozes?
  21. 22
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

@lenuska175 neni kam, my v okrese mame len roviny, polia..
  22. 23
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

je to divne, ale ja absolutne necitim za posledny rok nejaku zmenu zivota. nadalej chodim do prace, nadalej sa sem-tam s niekym stretnem, pohrame sa, kukneme film, pokecame... dokonca mam velmi malo casu byt len taxam so sebou, az ma to sere. vcera som sa dokonca i ostrihat bol. akurat tie podniky su zavrete, no
  23. 24
    Shit

11 ročný chlapec
    Jah bless ! :)

tak vyraz mimo okres preboha @patrixo
  24. 25
    Willbebetter

7 ročné dievča

@thunderstorm @7 to presne vystihla aj za mna