Fórum pridal Html5, 12. 3. 2018 13:33 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

pocuvajte ma

Názory k téme

1. 2
    Html5

32 ročný muž

sorry ze si tu troska vylejem srdiecko :D ale nemam sa s kym o tom bavit nakolko mi je trapne bavit sa o tom s ludmi co ma poznaju. skusili by ste to s osobou s ktorou si rozumiete po urcitej stranke predtym ste boli kamarati co osebe vedia vsetko a ani ste na nu nepomysleli ako na sexualny objekt ale trosku sa to jedneho rana po opici zvrhlo inym smerom... je nymfomanka a ma to rada je to dobry clovek je pracovita kupila si byt, ale tym koncia vsetky plusy. zije dost hyrivim zivotom (alkohol trava atd)... nevazi si samu seba minule mi povedala ze by bola rada keby si ublizi a vam je jej aj celkom luto lebo mala tazky zivot. a snazite sa jej dohovorit ale ona to berie ako natlak a vy neviete ako jej to vysvetlit.
  2. 3
    Diehard

29 ročný muž
    Bratislava

ak je pekna tak na par noci dobre
  3. 4
    Wewo

25 ročný muž

?? ved ju len jebavaj. a pozor na oxytocin!
  4. 5
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

posli ju do klastora
  5. 6
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

navrhujem @3 a @4 a ukončiť to s @5
  6. 7
    Riddler

25 ročný muž
    Princ Senegalský

Ak je tá "určitá stránka" len sexuálna, tak by som to neskúšal. Ale ak si rozumiete po ľudskej stránke, názorovo,povahovo, tak prečo nie. Ako hovoríš,mala ťažký život, zrejme potrebuje nejakú oporu, človeka, ktorý to s ňou bude myslieť vážne. Lenže ak sa nechce ani trochu zmeniť a dobré rady, snahu o pomoc berie len ako nátlak, tak s tým asi nič neurobíš a vážny vzťah z toho asi nebude.
  7. 8
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

Ak tým skúsili by ste myslíš vzťah, tak nie.
  8. 9
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

Hej ked mala tazky zivot tak to je presne co potrebuje 'ved ju len jebavaj' a potom posli do pice. Jezisi nemala som toto forum otvorit.
  9. 10
    Interrupcio

31 ročný muž
    Bratislava

a aka je otazka?
  10. 11
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@willbebetter tak co cakas od alfasamcov birdzu. nemozu predsa zacat balit vyrovnanu zenu, to by si neskrtli
  11. 12
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@hoperpohroma ved ani si moc neskrtaju ako tak pasivne sledujem.. maximalne sa citia ohrozeni ze im potencialnu zenu vyfukne niekto iny.. zivot v obavach o vlastnu hodnotu.. nechcel by som no...
  12. 13
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@patrixo no ty sa toho obavat nemusis a ostatnych nechaj nech sa boja o (ne)svoje :D :love:
  13. 14
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

Ak ju chceš zachraňovať cez vzťah, tak... uf. Buď jej pomôž ako jej kamoš, abo s ňou randi, ale toleruj ju, ale nvm, ja by som sa asi do vzťahu s tak nevyrovnaným človekom už nepúšťal.
    @hoperpohroma :D
  14. 16
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

0_0
  15. 17
    Wewo

25 ročný muž

@willbebetter & spol.

Neda mi to, rad by som uviedol veci na pravu mieru. Zvladnem akukolvek srandu (rad si ju robim aj zo seba), ponizovanie, vysmech, oznacenie pejorativami atd, ale ak ma nieco naozaj skrie a skratka to neviem prekusnut, tak je to ked su moje slova prekrutene a interpretovane inak ako som myslel.

v @4 som nepovedal nic co by sa dalo povazovat za zneuzitie "nevyrovnanej" zeny na sex. A v ziadnom pripade nic o poslani do pice. Neviem, mozno mate zle zivotne skusenosti a toto sa vam ako prve v hlave vynori, ale nedavajte mi take veci do ust.

Je v poriadku mat kamosku (iba) na sex (samozrejme ked je dobrovolny, ale to je z prispevku zrejme), a fakt poslem do pice kazdeho moralistu co mi to skusi vyhovorit. Narazal som na to ze nie je dobre si s takym problemovym clovekom vytvorit puto (zalubit sa), lebo ta iba stiahne dolu. Ma problemy s drogami? Chce si ublizovat? Potencialnu pomoc chape ako natlak? Hell no. Mat sex? Preco nie? Lebo mala tazky zivot, akoze... co??

Alebo dobre, tak podme o tom diskutovat. Viem ze vela ludi so mnou nechce ist do konfrontacie lebo z toho castokrat vznikne skaredy flame, ale snazim sa. Preto chodim na birdz, aby som mal rozhlad o nazoroch inych, a som vzdy za diskusiu (okrem komunistickych / krestanskych picovin).

Lenze toto sa tu deje coraz menej.

Vysvetlite mi prosim - a to nie je podpichovanie, je to nieco co ma nazoaj trapi (aj ked sa to tu snazim mat uplne na pici uz), kedy sa toto stalo z birdzu? Ved toto bolo forum plne kamosov, hovad, plne interneho humoru kde sa vsetko bralo s nadsazkou, miesto kde sa dala vypustit para a dali sa najst nove pohlady na vec. Ludia sa tu pohadali a za tri dni isli spolu na pivo. Fungovalo to takto dlhe roky.

Kedy sa prestal tolerovat jemne ofenzivny a podpichovacny humor (@6), kedy zacali byt prenasledovani ludia s inym pohladom na zivot (haha, "alfy" robia hento a tamto) a predovsetkym...

Kedy sa birdz zmenil na sutaz o to kto da viac najavo svoju ohromnu moralku a zhnusenie nad hocicim co sa vymyka kostolnemu poriadku? Toto neustale prezentovanie svojich anjelsky dobrych vlastnosti, a hlavne (!) este nad niecim prekrutenym co nikto nepovedal (mala zly zivot tak ju vyjeb a posli dopice). Co je za tym? Aspriacie na post papeza a tymto si ludia buduju nieco co si daju do CV?

Potreba vykreslovat veci (resp. ludi) horsie nez su, len aby potom mohli ukazat aki su dobri lebo s nimi nesuhlasia je u mna tou najnechutnejsou formou pokrytectva. Detto ked je to spojene s prejavom slabosti (ehhh, toto som ani nemal vidiet). Fakt? Citat ine nazory je cosi comu sa chcete vyhybat? Pohorsovat sa, fnukat, blokovat, vysmievat sa za chrbtom a hviezdickovat si to tu?

Milionty krat opakujem, o tomto birdz nebol :-/
  16. 18
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@wewo na cele to vyssie ti poviem asi len tolko ze nepovazujem sa za etalon moralky ked pre mna sex nie je len 'jebacka' - hlavne ked dvaja ludia nemaju vyjasnene co medzi nimi je. Prisla mi jednoducho cudna tvoja reakcia a este stylom akym ju podas - vsak ju len jebavaj. A vlastne ani nie cudna, prisla mi taka typicky jebnuto-radoby-cavovska a take typy chlapov ja z duse neznasam (v realite, netvrdím ze musis byt nutne taky). A ten dovetok ze som to tu nemala otvarat nebol o nejakej slabosti len skor o tom ze sa len zbytocne 'najezim' a za to mi birdz nestoji :)
  17. 19
    Poppyseed

24 ročné dievča

@9 a @11

18. 20
    Feelh8

22 ročné dievča

Som veľmi rád, že sa vyjadrila aj najvyrovnanejšia žena birdzu. Nebolo by to potom ono.
  19. 22
    Bordeauxfr

27 ročný muž
    Marseille

Riadne somariny riešite.