Fórum pridal Espero, 9. 10. 2017 09:48 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Podľa akých kritérií si vyberáte partnera?

0
Espero

26 ročný muž
Žilina

1. 1
    5,1% ľudí
    Musí byť vysoký (aj keď som nízky/a)
  2. 2
    5,4% ľudí
    Musí mať peknú postavu (prsia, zadok, svaly)
  3. 3
    9,4% ľudí
    Musí mať peknú tvár
  4. 4
    4,0% ľudí
    Musí mať vlasy (u chlapov)
  5. 5
    1,1% ľudí
    Musí mať tetovanie
  6. 6
    13,0% ľudí
    Musí mať charakter (nezáleží mi na vzhľade)
  7. 7
    1,8% ľudí
    Musí mať bradu (u chlapov)
  8. 8
    8,0% ľudí
    Musí mať vzdelanie
  9. 9
    7,2% ľudí
    Musí mať kultivované rečové schopnosti
  10. 10
    10,9% ľudí
    Musí byť vtipný
  11. 11
    2,5% ľudí
    Musí byť bohatý (znamená mať príjem aby ma živil)
  12. 12
    2,5% ľudí
    Musí byť spoločensky obľúbený
  13. 13
    5,8% ľudí
    Nesmie fajčiť (aj trávu)
  14. 14
    4,3% ľudí
    Nesmie piť
  15. 15
    2,2% ľudí
    Musí to byť športový typ
  16. 16
    3,3% ľudí
    Musí mať rád umenie
  17. 17
    7,6% ľudí
    Musí mať rád zvieratá
  18. 18
    5,8% ľudí
    Musí mať rád to čo JA
  1. 1
    6,1% ľudí
  2. 2
    3,3% ľudí
  3. 3
    8,8% ľudí
    Musí mať peknú tvár
  4. 4
    5,5% ľudí
  5. 5
    1,1% ľudí
    Musí mať tetovanie
  6. 6
    13,8% ľudí
  7. 7
    2,2% ľudí
  8. 8
    8,8% ľudí
    Musí mať vzdelanie
  9. 9
    7,7% ľudí
  10. 10
    11,6% ľudí
    Musí byť vtipný
  11. 11
    3,3% ľudí
  12. 12
    2,8% ľudí
  13. 13
    3,9% ľudí
    Nesmie fajčiť (aj trávu)
  14. 14
    3,9% ľudí
    Nesmie piť
  15. 15
    2,2% ľudí
    Musí to byť športový typ
  16. 16
    1,1% ľudí
    Musí mať rád umenie
  17. 17
    8,8% ľudí
    Musí mať rád zvieratá
  18. 18
    5,0% ľudí
    Musí mať rád to čo JA
  1. 1
    3,2% ľudí
  2. 2
    9,5% ľudí
  3. 3
    10,5% ľudí
    Musí mať peknú tvár
  4. 4
    1,1% ľudí
  5. 5
    1,1% ľudí
    Musí mať tetovanie
  6. 6
    11,6% ľudí
  7. 7
    1,1% ľudí
  8. 8
    6,3% ľudí
    Musí mať vzdelanie
  9. 9
    6,3% ľudí
  10. 10
    9,5% ľudí
    Musí byť vtipný
  11. 11
    1,1% ľudí
  12. 12
    2,1% ľudí
  13. 13
    9,5% ľudí
    Nesmie fajčiť (aj trávu)
  14. 14
    5,3% ľudí
    Nesmie piť
  15. 15
    2,1% ľudí
    Musí to byť športový typ
  16. 16
    7,4% ľudí
    Musí mať rád umenie
  17. 17
    5,3% ľudí
    Musí mať rád zvieratá
  18. 18
    7,4% ľudí
    Musí mať rád to čo JA
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

penis
  2. 2
    Loveillumination

23 ročné dievča

nesmie mat vacsie prsia ako ja, nesmie byt spolocensky oblubeny, musi mat aspon 5 fav anime co sa zhoduju s mojimi favs a.. musi byt.. diamond v lolku..
  3. 3
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@loveillumination ja keby som mala hladat typka co nema vacsie prsia ako ja tak by som skoncila pri 13rocnych
  4. 4
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok
    mapy, žijem prstom na mapách

ja si vyberám víly, lenže víly si nevyberajú mňa :(
  5. 5
    Loveillumination

23 ročné dievča

@hoperpohroma xDD ja pri smrtelne nadvahovych :( :D a taki zajacikovia maju ties nieco do seba xixi
  6. 6
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

:D
    https://m.youtube.com/watch?v=b9R2BQQBrw0
  7. 7
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

akoze zeny nemozu mat vlasy a bradu? :(
  8. 8
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

Čakať seriózny prístup k tejto ankete bolo asi zbytočné :D :D
  9. 9
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

@espero cakat seriozny pristup na birdzi bolo zbytocne :D
  10. 10
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

musí mať rovnaký pohľad na budúcnosť ako ja. bez toho je všetko ostatné zbytočné.
  11. 11
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Dobrý vkus, dobré srdce... a dobré cecky!
  12. 12
    Agord

21 ročný chalan
    Za fotoaparátom

Stačí ak bude exitovať. :D
  13. 13
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Ked sa mam pozriet na mojho partnera tak asi podla sibalskych detskych oci... inak asi nemam ziadne kriteria :D lebo keby mam nejake mat, zostarnem sama ako prst :D
  14. 14
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Neviem, čo presne sa mi páči, ale viem, čo sa mi nepáči :D
  15. 15
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

@10
  16. 16
    Ps102

22 ročný chalan
    No Nut November 2017 Champion

@agord exitovať akože umierať? :D
  17. 17
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

Tiez sa tomu individuu pacim a som ho/ju ochotna strpiet vo volnom case :D

Cjvm napriklad sucasneho frajira som si 'vybrala' tak, ze bol moj najotravnejsi blizky kamarat, ktory ma vedel prinutit travit s nim vela casu, a po 4 rokoch sme nahodne zistili, ze sa nepricetne pritahujeme (:
  18. 18
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Potrpím si aj na peknej prirodzenej vôni človeka a na pekných očiach a dlhý h mihalniciach :)
  19. 19
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

vysoký, pekna tvar - hlavne oci a velmi velmi vzdelaný a inteligentný, racionálny, nech citim ze mam muža a nie zenu alebo psa.
    A presne takeho som nasla. :)

A holohlaveho by som nechcela.
  20. 20
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Mala by sa mi výzorovo páčiť (to ale neznamená,že musí splňať nejaké modelkovské kritériá,ale fyzická príťažlivosť a sympatie proste musia byť), a tiež ma dosť priťahuje inteligencia, ale nie taká nabiflená z knižiek a nejaké pseudointelektuálne elitárske reči, ale skôr inteligencia prejavujúca sa v názoroch na život, v správaní k druhým ľudom a podobne. Na záľubách až tak nezáleží, aj ked bolo by super,keby mala rada futbal a knihy :D o takú ktorá mala k tomu vyhranene negatívny postoj by som asi nemal záujem.
  21. 21
    Obrvonjottr

29 ročný muž

priťahujú ma určité typy a určité typy zase nie (tulene)
  22. 22
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Ako to je síce pekné, snívať o tom, čo by mal/nemal mať, ale keď sa objektívne na to pozerám, tak napriek "požiadavkám", ktoré kladiem na svoju potenciálnu obeť do symbiotického záväzku so mnou... mám pocit, že jediné moje rozhodujúce kritérium je vybrať si niečo dostatočne podivné, čo má komunikačné zručnosti meňavky (alebo iného jednoduchšieho organizmu) alebo je nejakým spôsobom padnuté na hlavu :D

Ale no, nech je to vtipné, to mám naozaj rada a kebyže je ešte bohatý a vzdelaný, tak to je len plus (love)
  23. 23
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

najprv som chcela viac vecí zaškrtnúť..ale potom som si uvedomila, že nemusí :D len by to bolo fajn ako bonus :D
    tak som nakoniec dala len také, čo vyslovene musí! :D
  24. 24
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

moja partnerka musi byt mila, svedomita, spolahliva, spravodliva, sympaticka, trpezliva, inteligentna, dosledna, zodpovedna, prijemna, prisposobiva a rozumna. A samozrejme nesmie byt tvrdohlava, zlomyselna, lakoma, neprijemna, namyslena, agresivna, arogantna, nestabilna, bezohladna, domyslava, skodoradostna. manipulativna.....toto su zakladne vlastnosti ktore musi splnat.
  25. 25
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

@cccp A voliť Mečiara! Aj ked už nekandiduje :)
  26. 26
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

momentálne sa mi páči jeden perfektný, ale uvedomila som si že (najmä v charaktere a inteligencií) je o level vyššie, takže smola no :/ :D
  27. 27
    Xy12345

24 ročný chalan

Pekný zadok a charakter
  28. 28
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

tvár a vlasy dosť čo sa týka fyzickej priťažlivosti, postava ma už menej zaujíma ale preferujem útlejšie, no a potom klasika čím vyššia inteligencia tým ma to viac priťahuje, zmysel pre humor a pre umenie..a veľmi ma priťahuje introverzia u žien, čím hlbšia tým lepšie a skrytý ale dosť intenzívny vzťah k sexualite .. v podstate je to asi jednoduchý opis hĺbavého, citlivého a zmyselného introverta
  29. 29
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@cccp zlozime sa ti na nafukovaciu anču? (hehe) ak najdes taku zenu tak si pan sveta (hehe) (:
  30. 30
    Pandacorn

19 ročné dievča

u mňa je to kombinácia viacerých :D musí mať pekné oči, najlepšie zelené, musí mať vlasy, určite tmavé, ale krátke a musí byť vtipný a mať charakter :) niesom až tak náročná či ? (:
  31. 31
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@padlyanjel ako darcek na Vianoce (hehe). Ale som cital ze v buducnosti maju byt uz take kvalitne ktore sa budu dat povahovo naprogramovat (umela inteligencia) (hehe). Potom uz ani zenu mi netreba ;)
  32. 32
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Nezaskrtla som veci podla ktorych si vyberam (lebo nevyberam) ale skor take pri ktorych si myslim ze keby ich nesplna (tie pozitivne) a splna (negativne>fajcenie) tak by ma asi nepritahoval...aj ked ani to nie je 100% iste

A dala som aj zvieratka...birdz
  33. 33
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@cccp tusim som citala taku mangu, ale.to zas si zena objednala "milenca" zadala.ake ma mat vlastnosti a vyzor a poslali jej ho v krabici (hehe) tak jednoduche (hehe)
  34. 34
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

Inteligentná, spoľahlivá mala by si vedieť vážiť veci, empatická a chápavá a určite verná!! nezaujimam o niekoho kto podvádzal v minulosti, vždy ma pritiahne niečo individuálne a určité vyžarovanie kt ale nepramení len zo zovnajšku o ten až tak moc nejde mne nezláleží na výške, farbe oči tetovaniach alebo aké ma vlasy,..
  35. 35
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@padlyanjel ale znicila si mi nadeje a sny, mala si ma podporit a napisat mi ze taku zenu najdem, a nie hned skladat sa na anču (hehe)
  36. 36
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@cccp prepac (sorry)
  37. 37
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Musim byt na dne, v uplnych srackach, zufaly a musim bluznit. Inak su mi ukradnute. :-D
  38. 38
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@padlyanjel nic sa nedeje, je Vam odpustene slecna, len nech sa v buducnosti take veci neopakuju, dakujem za porozumenie a prajem pekny zvysok vecera
  39. 39
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

vysoky, pekny pohlad, citlivy, vtipny
  40. 40
    Jony1212

25 ročný muž

Mám rád keď je chlapec vyšší odo mňa, ale nemusí to byť podmienka a hlavne aby sme si rozumeli a musí byť verný a najviac ma berie keď má chalan pekný pohľad, keď sa smeje :)
  41. 41
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

odeta v ciernom, holdujuca vinu, nihilizmu, umeniu a bez zabran.
  42. 42
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@cccp (cmuk) (hehe)
  43. 43
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@padlyanjel (love) (hehe)
  44. 44
    Frenkie477

21 ročný chalan
    Martin

@narazuvzdornaa @17 čo znamená "náhodne zistili" ? :D
  45. 45
    Agord

21 ročný chalan
    Za fotoaparátom

@ps102 a tak raz určite aj to. :D Som tomu teda dal. Ale tak pochopili sme hádam. :D
  46. 46
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

@frenkie477 jezis no ved vyspali sme sa spolu :D I ked vlastne az na zaklade toho zistenia

Cjvm povodne asi ultimatne klise, ze sme sa celkom slusne spitucki v prisernej zime bozkavali na zastavke pri cakani na nocak a bolo to 14/10 magical?:D (A mne sa odlomil podpatok a mala som na sebe spoluziakove boty na florbal c. 43, jednu cierna a jednu bielu, a volanikovu bluzku a kozenkove leginy (: )
  47. 47
    Limitles

tvári sa, že má 5 rokov
    zilinsky kraj horne uhorsko:D

spoločné ciele,potešila by veganka alebo vegetarianka ,príťažlivosť je dôležitá-najviac,zaujímavá osobnosť, nech nevykúka jak chleba z tašky, príjemný hlas ,a vobec na par detailov ako moja ex LUL
  48. 48
    Georg21

10 ročný chlapec
    Bet lechem

Pokora...
  49. 49
    Firestorm

28 ročný muž
    Bratislava

Taká ktorej budem kupovať nie kabelky a topánky, ale PC hry a gaming komponenty :D
  50. 50
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

Tým vyše 12 %, čo hlasovali za "Musí mať charakter (nezáleží mi na vzhľade)" - že vás huba nebolí! (:
  51. 51
    Alpynus

hrá sa, že má 2 roky
    Pozajtra prestanem

Musí byť feťák
  52. 52
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

No moj partner musi byt hlavnr plesaty ..alebo aspon poloplesaty-to zn.v strede aby sa aspon leskol..(totiz ma na muzoch rada ked prinesu so sebou aspon stipku lesku :D )... no a po dalsie..aby mu chybali aspon dva predne zuby..a samozrejme..o spine za nechtami..to ani nemus pisat..a moze nosit kosmodisk a aj tretiu nohu.. a moze mat aj kratsiu ruku..ja som taky nenarocny clovek :D
  53. 53
    Frenkie477

21 ročný chalan
    Martin

@narazuvzdornaa vďaka za vysvetlenie :D som si hovoril, že to isto bola nejaká hraničná situácia v kombinácii s alkoholom :D
  54. 54
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Podla mna musí mať peknú postavu, tvár, vlasy, inak by sa mi ten človek nepáčil. Ale musí mať peknú postavu, tvár, vlasy podľa mňa, nie podľa kamaráta, alebo obyvatelov kraja. A jasné že charakter a správanie musí byť fajn to je v prvom rade samozrejme na tom správaní k druhému to závisí či je aj záujem alebo nie je ale zase sa nepretvarovať... no a keď tam nie je tá fyzická príťažlivosť tak len ťažko má zmysel do toho ísť, ak to nie je obojstranné... preto sa nemá cenu hrnúť do vzťahov...
  55. 55
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Ideálne by mal neexistovať.

Ale keď už tak musí čítať Cosmeru, bezpodmienečne.
  56. 56
    Maxirotor

27 ročný muž

Podla pocitu, ze sa k sebe hodime, a nelezieme si na nervy. Sice to vyzera, ze som nenarocny, ale opak je pravdou. (hehe)
  57. 57
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Kritériá vlastne ani nemám, okrem inteligencie a príbuznému zmyslu pre humor - toto sú asi jediné dve vlastnosti čo fakt musí mať. Ináč môže byť aj opak všetkých preferencií, ak je tam to niečo čím sa vymyká spomedzi davu iných chlapov, s ktorými si neviem predstaviť vzťah. Ale keď už mám idealizovať, páčia sa mi výzorovo väčšinou také typy čo vyzerajú ako bezdomovci xD pekný bezdomovec s takým čímsi filozofickým vo výraze, veľký kostnatý nos je na chlapoch tiež sexy, postava asketická.. a nejaké psychické podivnosti, najlepšie podobné mojim, nech môžme viesť depresívne debaty a mať z toho srandu :D
    teda môj ideálny partner je podľa tohto psychicky nevyrovnaný vychudnutý cynický bezdomovec xD

@mygate hm.. teraz to celé do seba zapadá :D :-*
  58. 58
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

- musi byt zabezpeceny (sam seba a o cosi viac aby bolo na rodinu, nie mna, ja sa viem sama a to iste aj ponukam)
    - musi byt vyssi/rovnako vysoky ako ja
    - musime mat spolocny humor
    - musime sa pritahovat
    - musime sa vediet rozpravat :)
    - musi byt spolahlivy
  59. 59
    Xlilix

24 ročné dievča
    Banská Štiavnica

Načo mi je krásavec,bohatý,úspešný,.. ked sa nemáme o čom porozprávať ..?:D a ano hlasovala som pre charakter :D
  60. 60
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Nikdy sa mi nezdalo ze by som to mala take extra jednoduche ze by som si naozaj mohla vyberat. Ale vyberam aj tak :D