Fórum pridal Cos45, 3. 10. 2017 23:32 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Podľa čínskeho horoskopu som (si):

0
Cos45

600 ročný ujo
|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

PRASA FTW

nasi sikmooki to vedeli uz davno
  2. 2
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Pomôcka:
    https://www.tyden.cz/horoskop/cinska-znameni-vypis/
    Je nutné zadať údaje v pravom hornom rohu pre presné určenie znamenia.
  3. 3
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

prasa, nie "vepř" (?)
  4. 4
    Cos45

600 ročný ujo

@Darkestangel
    Chybecka se vloudila. :-) (ospravedlnujem sa)
  5. 5
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

No vraj krysa podla @2 ...ale ako tak citam toto je prvy horoskop co je uplne mimo :D a to som si myslela ze su vzdy pisane tak aby sedeli na kazdeho
  6. 6
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Hm kde co mam zadat ? Sak to je iba podla rokov a podla toho som koza no a ono to je pisane hlavne na zenu sa mi zda :-/ ale inak dost veci by na mna asi sedelo a dost aj nie ono to je vzdy tak nejak napisane ze si nieco z toho vyberies asi
  7. 7
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@darkestangel ja som vedela že je to kanec.. ale veď to je v podstate to isté :D
    Ja som koza a úplne ma zaráža ako veľmi na mňa kozia charakteristika sedí, narozdiel od môjho klasického znamenia. až sa mi veriť nechce.
  8. 8
    Cos45

600 ročný ujo

@Sianagirl245
    Vyberal som na zaklade moznosti zistit si svoje znamenie podla udajov a nie podla "manualneho" dovyhladavania. A okrem toho som lenivy. :-)
  9. 9
    Paracelsus

26 ročný muž
    Калининград ( Российская Федерация)

Kôň, ktorý však v možnostiach chýba...
  10. 10
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Nechapem
  11. 11
    Cos45

600 ročný ujo

@Paracelsus
    Fakt. Ale to znamenie aj tak neznasam. :-) (ospravedlnujem sa)
  12. 12
    Cos45

600 ročný ujo

@Sianagirl245
    Urcite si Krysa? Nejak sa mi nechce verit. :-)
  13. 13
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Podla roku ano...ci mala som tam zadat ten mentalny? (:
  14. 14
    Cos45

600 ročný ujo

@Torpedo08 @Sianagirl245
    Zaciatok a koniec nasho roka sa predsa nezhoduje so zaciatkom a koncom cinskeho roka. Je treba zadat udaje poctivo. :-) Inak hrozi nepresnost.
  15. 15
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ale sak tam ked zadam datum narodenia najde mi to normalne znamenie ake som nie cinske :-/ ci sa tam da nieco ine este dat ? Som tu cez mobil tak ja neviem ci to v PC nevyzera inak
  16. 16
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Zadala som presne...ale neviem kde to vidis ale mne to ukazuje len podla rokov ani v popisoch nic nie je...iba tie klasicke su podla mesiacov ohranicene datumom

A inak...zadala som aj ten moj mentalny teda a to je had a to uz sedi tak na 80-90% :D budem sa teda dalej tvarit ze som had :P
  17. 17
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

@torpedo08
    http://horoskopy.azet.sk/cinsky-horoskop/ tuto by to malo byt najzrozumitelnejsie
  18. 18
    Cos45

600 ročný ujo

@Torpedo08
    Zmienoval si sa iba o roku a nie o datume. Ano, ked tam zadas datum narodenia (kompletny), tak je to spravne.
  19. 19
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

capko :D
  20. 20
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

jaj aha, ja som si vždy myslela že som tiger, haha :D pritom som byvol
  21. 21
    Cos45

600 ročný ujo

@Zrkadlovka
    Ahaa. :-) A ja uz som sa tesil na Tigra. :-D
  22. 22
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak ano som koza aj podla toho @mobscene_69 :)

No a tiez je to take ze dost tych smutnych veci sedi na mna :( ale su tam aj take co urcite nesedia mééé
  23. 23
    Cos45

600 ročný ujo

@Torpedo08
    To je vedlajsie. :-) (ako sa ty vnimas) :-D
  24. 24
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ako vedlajsie ? Ked ti tam napisu nieco co na 100% vies ze tak neni tak to tak neni :-/
  25. 25
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ale zas ma to nieco do seba a mozno kazdy ma v sebe vrodene vlastnosti toho svojho znamenia len ho zivot ovplyvnuje roznym smerom tak sa mozu zmenit alebo potlacit alebo vyjst na povrch nejake co tam povodne nemali co robit ktovie :-/
  26. 26
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@motorbreath capko a kozička, bude z nás párek :D alebo guľášik? :D
  27. 27
    Cos45

600 ročný ujo

@Torpedo08
    Cielom je zistit znamenie, nie skumat obsah jednotlivych znameni. Na rad este pride Zivotne cislo (cislo osudu). A ani na to nie je kvalitny material na internete. To je asi tym, ze v roku ~1900 este bola psychoanalyza uznavanym vedeckym smerom, takze existovali este kvalitne snare, ale dnes uz knihy o snoch su viac-menej fuseracke. Podobne je to aj s horoskopami.
  28. 28
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak ale ja taketo veci musim skumat uz ked sa k tomu dostanem aby som trochu mozno zistil co som zac :D ale fuseracke to trosku urcite je raz tam je namiesto kozy napisana ovca v tom popise na azete :D no dobre toto forum neni len o mne tak uz mlcim (?)
  29. 29
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

A kde je kôň?
  30. 30
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@nespiacakraska na dostihoch
  31. 31
    Cos45

600 ročný ujo

@Nespiacakraska
    Kon nebol priviazany, a tak usiel. :-) Pardon.
  32. 32
    Cos45

600 ročný ujo

Aj tak je tu najviac svíň. :-D @30
  33. 33
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

no gulas z kozy som este nezul.... ktovie, mozno taky je :D ale z capa isto ne, to smrdi to maso :D
  34. 34
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

@aventine
  35. 35
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@motorbreath ale polievku z capa som už jedla :D
    o guľáši tiež nič neviem, to mi tam len pasovalo 8-)
  36. 36
    Cos45

600 ročný ujo

@Torpedo08
    Koza a ovca je nezhoda medzi roznymi prudmi nazorov. Niektori si myslia, ze spravne je to koza a niektori si myslia, ze spravne je to ovca.
  37. 37
    Cos45

600 ročný ujo

@Torpedo08
    A sorry s tym rokom a datumom. Mozno som aj dyslektik. :-)
  38. 38
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Aha :) no nevadiii sicko v poradku :D
  39. 39
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

Tigrik som :)
  40. 40
    Cos45

600 ročný ujo

@Tomias
    :-)
  41. 41
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

Nezaujímam sa o tieto veci, nevyznám sa, ale nie je to náhodou tak, že tie znamenia nie sú presne podľa kalendárnych rokov? Že sa menia až niekedy na prelome januára a februára?
  42. 42
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

Koala
    Ľúbim jesť a viem byť ňuňu
  43. 43
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

moje nesedi takze nevadi :D
  44. 44
    Cos45

600 ročný ujo

@Condition
    Aha. Ale ocenil by som, keby si to oznacil, ked to nie je Koň. :-)
  45. 45
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

@cos45 oukej :D
  46. 46
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

Hafan! (hehe)
    Ze taka kombinacia ze tutumutu hafanek a kokot skorpion (:
  47. 47
    Cos45

600 ročný ujo

@Padlyanjel
    :-)
  48. 48
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@cos45 0:) ale skorpioni su podla mna len nepochopeny