Fórum pridal Athenodora, 3. 12. 2018 16:44 do kategórie Homosexualita. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Podľa čoho by ste poznali gaya/lesbu/bi/pan/trans...?

0
Athenodora

16 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

Nič také neexistuje tak ako to môžem spoznať? :D
  2. 2
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@1 inteligenciacelehosveta.zip
  3. 3
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Podľa hudobného vkusu :D toto sme si mysleli naposledy na základke, že ten čo počúva takúto hudbu, ten musí byť teplý :D
  4. 4
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

To bola vyhlasena sutaz o najhlupejsiu anketu v kombinacii s najhlupejsim komentarom?
    Lebo akoze, trans cloveka obviously spoznas podla crt, ale sexualnu orientaciu z nich nevyvestis. Rovnako ani z vkusu na...nic. Okrem ludi.
    A @emzaaak obstastnil by si nas prosim vysvetlenim, ako si tento vyrok myslel? Mame zacat neexistovat hned, alebo az za chvilu?
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@riddler akože akú hudbu? (hehe) Cher a pod.? (:
  6. 6
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

u každého je to individuálne (hehe) resp. u niekoho vôbec podľa ničoho, u niekoho podľa viacerých znakov...
  7. 7
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@salora Britney a Lady Gaga. :D
  8. 8
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@nespiacakraska (hehe) neexaktné... zďaleka nie každy gay pocuva Lady Gagu a ten, kto pocuva Britney, tiež nemusi byt gay (: (hehe)
  9. 9
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@salora robila som si z toho srandu...
  10. 10
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@hoperpohroma Z akého dôvodu si myslíš?
  11. 11
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@emzaaak jednoducho - v tvojom kratkom komentari bola obsiahnuta inteligencia celeho sveta.

sarkasticky, samozrejme.
  12. 12
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@nespiacakraska no ved este ze tak (hehe) podla mojho hud. ani filmoveho vkusu by nik neodhadol moju orientaciu (hehe) (: vlastne asi podla nicoho (:
  13. 13
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@salora No taký ten popík :D napríklad dragostea din tei či ako sa volala tá pesnička :D spolužiaci vymysleli také pravidlo, že komu sa to páči, ten proste musí byť teplý! :D tak som sa potom hanbil priznať, že sa mi páčia niektoré pesničky od Bee Gees alebo Karma Chameleon, a tváril sa že počúvam len rock :D
  14. 14
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@salora tiez by ma zaujimalo ci by podla mojho hudobneho, filmoveho a celkovo vkusu by niekto zistil ze som Pansexual. (:
  15. 15
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

Podľa toho, či jazdia na dúhovom dinosaurovi alebo nie

Podľa druhu dinosaura vieš určiť konkrétne, o ktorú príslušnosť ide
  16. 16
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@staphylococcus Pre mňa celá táto lgbti komunita a blbosti okolo toho sú len fenoménom tejto dekadentnej spoločnosti, ktorá nevie čo so sebou. Jednoducho trik marketingu ako presadzovať nové hudobné kapely, nové značky a oblečenie... Schválne v nás prebúdzajú túžbu byť iný a výstredný. A budete oponovať, že homosexualita sa nájde aj v ríši zvierat, to ano, ale tieto jedince nie sú zamerané primárne na jedno pohlavie, čisto z potreby, keď nemajú vhodného partnera druhého pohlavia tak sa "uvoľnia" na rovnakom pohlaví. A tie nezmysli ako pansexualizmus a podobné to snáď ani nejdem komentovať. Všetko je to v hlave a o psychike. :)
  17. 18
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Celkový prejav, reč, pohyby..
  18. 19
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@emzaaak to je sice uplna picovina, ale tvoja jebnutost bude asi produktom toho, ze si ako babo rodicom pricasto padal z ruk.
    Btw, nie ze by ta to zaujimalo, kedze takato deziluzia sa da udrzat iba velmi striktnym ignorovanim faktov, ale homosexualita a transsexualita u nasho druhu existuje od nepamati, homosexualne vztahy boli bezne napriklad v starovekom rime, a tak.
  19. 20
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@staphylococcus Typický príklad. :D A ešte naschvál som to naznačil. A preto sa Rím považoval za najnemorálnejšiu spoločnosť. :) Detské orgie, homo-orgie... Preto museli mať také striktné zákony. A ešte k tomu padaniu a rodičom.. Ak chceš viesť konštruktívny a vecný dialóg tak sa zdrž takýchto buranských názorov a nadávania, vytvára to predstavu o tvojej inteligencii. :) A ak si myslíš, že máš pravdu tak prestaň zhadzovať názory ostatných, ale hlúpa Slovač to nepochopí... To je tá naša nešťastná mentalita... :(
  20. 21
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

@firestorm https://www.youtube.com/watch?v=Lkm0rmigGOw
  21. 22
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@emzaaak moznost konstruktivneho dialogu pre mna skoncila uz tym, ze popieras existenciu vacsiny sexualnych orientacii. To je ako konstruktivne diskutovat o tom, ci je trava fialova a nebo cervene.
    Ani si mi neodpovedal na moju prvu otazku - ci teda mame prestat existovat hned, alebo az za chvilu.
  22. 23
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@staphylococcus Je fyzicky nemožné, aby si prestal existovať (to by si mohol vedieť), ale tvoja "orientácia" ehm... ti bola vsugerovaná samým sebou, výchovou, prostredím... Respektíve v niektorých prípadoch je to už od narodenia a tomu sa hovorí psychická choroba, ale aby som nebol too much offensive tak použijem PíCí výraz "znevýhodnenie". Je preto veľa faktorov a dôvodov, každý príklad je iný... A pokiaľ nechceš komunikovať konštruktívne tak prepáč, ale neznížim sa na tvoju úroveň. :)
  23. 24
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

Jezisi kriste
  24. 25
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@emzaaak ty si sa znizil na uroven bigotnych kokotkov s iq 45 uz svojou prvou vetou. Tym si presiahol akekolvek inteligencne a moralne dno, s akym som ja ochotna diskutovat.
    A btw, narodila som sa ako zena a som s tym celkom spokojna, pri tom, ako odmietas existenciu trans ludi ma celkom zaraza, ze uplne s kludom oslovujes zenu v mizskom rode. Navyse, ked to nevyzaduje.
  25. 26
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@sugy1 ten nam tu asi nepomoze.
  26. 27
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

@staphylococcus daj si pozor aby si si nevsugerovala orientáciu :D
  27. 28
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@staphylococcus Ospravedlnte ma pani, na internete sa nedá zistiť pohlavie (respektíve človek nikdy nevie) a z vašeho vyjadrovania som hádal, že budete muž, ale ženy majú už asi horší repertoár nadávok. :) Ale stále ste mi ešte PANI nepredniesla žiaden relevantný argument, ale to vy (lgbti) nedokážete nikdy. Je to ako hádať sa s ľuďmi ktorí sa pália v presvedčení, že zem je plochá.
  28. 29
    Athenodora

16 ročné dievča

@emzaaak Takto, keď tak uvažujem dá sa to niečím spoznať aspoň správaním a prejavmi určite. Bolo to tu vždy, len ľudia kvôli vtedajšej dobe a prikazaniam, Bohu, trestom to priznať nemohli. V st. Grécku to bolo pre mladého chlapca( teraz nemyslím dieťa) a staršieho muža to bolo ako keby vznešenost, úctihodnosť a bolo to v spoloč. norme. Nechápem, niektorých ľudí prečo sú proti tomu, bolo to tu, len sa o tom nehovorilo,je to podľa mňa prirodzené a keby nebolo, nikomu to neberiem. Sapfó( poétka) sa vyjadrovala v svojich dielach. Obávana Sparta, vojak prijal mladého muža ako žiaka a aj ako milenca, tým bol posilnený vzťah v bojoch. Alexander Veĺký a Hefaistion. Ja si myslím, že Gréci vedeli ako žiť a čo im prospieva, boli vyspelý národ, dnešná kolíska. Treba, Lili Elbe bola druhá trans žena, pred tým maliar Einar Wegener.
  29. 30
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@sugy1 ja som si ju podla tuto tejto parodie na ludsku bytost vsugerovala uz davno :D
    Chces ma obratit na spravnu cestu a pomoct mi vsugerovat si, ze som hetero?
    Mozme urobit nejaku kolektivnu birc-vsugerovavaciu seansu?
    (Ok, to znelo divne, uznavam.)
  30. 31
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Opýtam sa.
  31. 32
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@emzaaak takze z toho, ze sama o sebe hovorim v zenskom rode je tazke zistit, ze som zena? Aaaaha.
    A nie, nie som pani a neviem, ci niekedy vobec budem.
    A teda, aby som pouzila tvoju vlastnu retoriku:
    "Ale stále ste mi ešte pán nepredniesol žiaden relevantný argument, ale to vy (bigotni kokotkovia) nedokážete nikdy."
    ...a teda, ocakavala by som, ze ked sa tak dozadujes diskusie, tak s tymi argumentami aj zacnes. Ja som len prisla urazat hlupych ludi a smiat sa na tebe.
  32. 34
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Podla obcianskeho preukazu a rodneho listu
  33. 35
    Charlie1

21 ročný chalan

u žien sa to nedá takmer zistiť podľa ničoho, aspoň ja o tom neviem, možno iba tak, že sa pozerá po ženách a nie po chlapoch, ale na to ju treba stále pozorovať a poznať dlhší čas, je to dlhší proces ako u chlapoch, pri ktorých si všimneš už po minúte, že asi nebude heteráč... u chlapov sa dá to zistiť skoršie a poznám takých zopár, čo som ich odhalil podľa niektorých vlastností už po prvej minúte spoznania... niektorí gayovia sú až moc výstrední, čo sa týka hlavne obliekania a syší to z nich už na 100 metrov od teba...celkovo ich správanie, reči pri komunikácií, keď rozpráva proste o nejakých témach, čo muži zvyčajne nepreberajú ( človek nemusí mať IQ 140, aby si nedomyslel, že je gay ), zženštilejší hlas ( ale to nemusí byť ešte gay hneď, ale je takých veľa) a na niektorých to nepoznáš celý život takmer vôbec, dokážu to kryť , ale ak ho už dlhšie poznáš a všímaš si ho ako reaguje pri ženách a chlapoch , tak už vypozoruješ za ten čas, že sa pozerá po chlapoch viac ako po ženách, už to človeku tak docvakne po čase , že prečo len nemal nikdy žiadnu frajerku :D, možnosti sú dve buď nechce alebo je gay a ruku na srdce, vždy je väčšia pravdepodobnosť asi tá druhá možnosť
  34. 36
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@athenodora Konečne osoba ktorá mi oponovala normálne, slušne a vecnými argumentmi... ĎAKUJEM!! 1. Správanie je u každého iné, muž môže byť citlivejší, zženštilý a môže mať iné črty a naopak u žien. 2. Ano to priznávam, počas dogmatizmu cirkvou to bolo zakázané, a ja to nijako neobhajujem, cirkev v tom čase bola, a v niektorých ohľadoch je špina aj dnes. 3. A k tým Grékom, to bola ich kultúra a ich zvyky a tradície. Nemôžeme teraz stále pozerať do minulosti a kopírovať cudziu spoločnosť. Africké kmene obrezávali a deformovali pohlavné údy niektorým chlapcom. Nemôžeme teraz prísť a začať s tým istým, len, že to robili oni, my sme o 2000 rokov pokročili... 4. A k obhajobe/dehonestácií.... Ja nie som extrémista, že budem teraz silou mocou prehovárať takýchto ľudí... Ja ich akceptujem, ale netolerujem. Nedal by som im žiadne práva, či už výchova detí v takýchto práv, alebo čoho sa teraz dožadujú... Neznášam, keď sa promenádujú na dúhových pochodoch aby dali svetu vedieť čo sú zač. Ak majú nejakú úchylku tak to nemusí vedieť každý, a nemusí sa na neho pozerať ako na "ten čo je iný a musíme mu vo všetkom vyhovieť, bo je to jeho právo".. Každý má niečo čím je divný, ale nemusím žiadať zmenu zákonov, kvôli tomu.

V Holandsku si preoperovaný muž na ženu ( a nepodarilo sa to) zmyslel, že je niečo iné a kvôli nemu museli zmeniť zákon, a tisícky z daní išli na vybavenie nových občianskych s GENDER X kolónkou. :/
  35. 37
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@staphylococcus @36 No neviem čitať čo už, tie nadávky ma zahltili :)
  36. 38
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

vidno to na všetkých a ak to spočiatku nevidno, tak to to zbadám neskôr - väčšinou jemná gestikulácia (a nehovorím o nejakom afekte), jediný prípad kedy som nevidel ani náznak bol vtedy, keď dotyčný bol bisexuál :D

ono tie stereotypy predsa vznikli na základe niečoho
  37. 39
    Athenodora

16 ročné dievča

@emzaaak ak myslíš Lili, tak ona bola Dánka a operácia sa podarila, ale zomrela na neskoršie následky.

Štáty tieto práva uznali neskoršie a tieto štáty boli popredu tak prečo to tam nedať keď sa začali k tomu hlásiť aj ostatní?
  38. 40
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@athenodora Nie, nie, viem, že nejaký Holanďan to chcel.... Lenže problém v Beneluxe je ten, že človek má právo súhlasiť s týmto fenoménom, ale keď sa ohradzuje proti tak je to trestný čin. Človek ani nemôže mať svoj názor, ktorý sa nezhoduje so stádom a je hneď považovaný za homofóba a spodinu, pričom zastáva relevantný názor.
  39. 41
    Athenodora

16 ročné dievča

@emzaaak Tomu chápem s tým homofobom, ale doba sa mení.
  40. 42
    Lostinthedark

23 ročný chalan
    Surfrockov pomocný motivátor

@emzaaak V prvom rade ti za celú vedeckú komunitu ďakujem, že si rozlúskol túto otázku jednoduchým "vyjadrením názoru" na birdzi. Ale predsa, aj intergalaktický mysliteľ tvojho formátu sa môže niekedy mýliť. Epigenetika, kamaráde, najskôr čítaj, potom si tvor názor.

http://science.sciencemag.org/content/350/6257/148
    https://www.researchgate.net/publication/323880861_Evolutionary_Origins_of_Homosexuality
    https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/B9780128002223000085
    https://www.journals.uchicago.edu/doi/abs/10.1086/668167
  41. 44
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

Syn přijde domů a v uchu má náušnici. Otec se na něj dívá a říká:

,,Víš, chlapče, od nepaměti nosili kromě žen náušnice v uších i muži. A to byli buď piráti anebo teplouši. Teď se podívám z okna a Bůh tě chraň, jestli tam neuvidím tvoji loď !"
  42. 45
    Chanteuse

25 ročná žena
    celý vesmír

a to som sa tu chcela normálne pekne vyjadriť
  43. 47
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@riddler

Ma-ia-hii
    Ma-ia-huu
    Ma-ia-hoo
    Ma-ia-haa

O-Zone tak to bola ina hitovka (hehe)

@Emzaaak to, čo píšeš v @23 alebo v @36 - to myslíš naozaj vážne??
  44. 49
    Martinesm

20 ročný chalan

Lezbu nerozpoznam a na gayovi to je vidno vacsinou podľa spôsobu rozprávania, alebo keď sa pozre na chalana tak jak gay. Ale videl som jedného na youtube, úplný macho, čo by som absolútne nepovedal že on je a priznal sa.
  45. 50
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Už sem pls nedávajte LGBT tematiku lebo sa tu na tom vždy len hádá a trepu sa kktiny.. O tom ani nehovoriac, že i na tomto portály sú ľudia, kt. sa to týka a nie je to voči nim slušné sa takto pýtať a vyjadrovať..
  46. 51
    Athenodora

16 ročné dievča

@mobscene_69 Takto, nemyslím si, že toto fórum by bolo urážlivé, alebo aj iné nejaké podobné fóra, ten človek si môže vybrať či bude na to reagovať, povie to na hubu alebo sa nevyjadrí. Ľudia sa bavia o všetkom a nie každému je to k chuti, to tak proste je, to neovplyvníme. K tomu nikto nikoho nenúti ak je to niekomu nepríjemne tak nech to nečíta, tieto veci sa vždy preberali. Ja to chápem, že ti to môže prísť vzhľadom k tvojej orientácií hnusné, ale je to normálna vec a haterov si proste nevšímaj, ty máš svoj život a oni ich, nezabývaj sa týmito vecami a pracuj na tom čo ti je blízke, je to len strata času. :S
  47. 52
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

už som sa veľakrát zmýlila v tom či je niekto gay/lesba takže už o nesúdim na základe vymenovaných kritérií.
  48. 53
    Angeloflight

20 ročný chalan

@staphylococcus no ved kuknem a vidim ze to je staphyllo tak viem
  49. 54
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

@athenodora o mňa vôbec nejde a myslela som to skôr z hľadiska tých komentárov, keďže viem ze koľko krát čo tu bola téma, tak toľko krát to bolo vždy plné hádania a negativizmu, tak len za to som to myslela..
  50. 55
    Moonghost

19 ročné dievča
    Brno

a ako sa spozná heterosexuál?
  51. 56
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

normalne odmeriam ho teplomerom a ked je teply tak je gay
  52. 57
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@angeloflight dik, ze si ma tagol v tomto absolutne pointless komentari bez vypovednej hodnoty. Extremne to obohatilo moj vecer a vlastne cely zivot.
  53. 58
    Athenodora

16 ročné dievča

@angeloflight a @emzaaak mohli by ste sa prosím vyjadrovať trochu slušnejšie kvôli týmto ľudom, ako z ničoho neobvinujem, ale dá sa to slušnejšie.
  54. 59
    Marcello1111

30 ročný muž

je Advent a aspoň teraz by ste sa mali správať ako ľudia...
    osočovanie, urážky, ako potom chcete, aby ste žili spokojne, bez problémov, keď sami na seba privolávate nešťastie....
    sa uvedomte, čo zasejete, to aj žnete....
  55. 60
    Angeloflight

20 ročný chalan

@athenodora co zas ja kurva ? kvoli ludom ako @staphylococcus sa mam vyjadrovat slusne ? ci co chces povedat. ja mam tuto prazacku rad, ved sme drali boty v rovnakej skole a rovnako nenavidi svet ako ja
  56. 61
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@athenodora JA som sa doteraz vyjadroval slušne, neviem ako ostatní, ale svoj názor nezmením a nikomu sa za to nebudem ospravedlňovať.
  57. 62
    Lostinthedark

23 ročný chalan
    Surfrockov pomocný motivátor

@emzaaak Prečo na mňa vôbec nereaguješ? Svoj názor nezmeníš = odignoruješ fakty, len aby si mohol ďalej žiť vo svojej bubline? Vyššie si sa dožadoval argumentov a keď ti ukážem, že ich je celá kopa, tak sa zatneš a budeš sa radšej tváriť, že si môj komentár prehliadol?
  58. 63
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

@mielikki

ja.. nemam dinosaura
    stratila som ho? zabudla som ho pred Lidlom?:(
    nema niekto dinosaura navyse?!
  59. 64
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Boha tu je komentov, že ani neviem či už tu niekto napísal, že by mu strčil penis do kakáču. Ak nie je tak potom...

Strčil by som mu penis do kakáču.
  60. 65
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

http://www.reactiongifs.com/r/jspop.gif
  61. 66
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Štvordimenzionálny priestor

@antifunebracka už zbytočne... Už je ticho (:
  62. 67
    Jakzig

25 ročný muž
    Banská Bystrica / Martin

nosím náramok vo farbách bi vlajky :D ale väčšina lgbt ľudí na slovensku netuší čo to je :D a aj tak ma netipujú že som niečo iné ako hetero :D
  63. 68
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

Vám tu dobre zajebáva :D Mám kamoša homosexuála, ktorý sa výzorom podobá najskôr tak na vikingského berzerkera, robí extrémne športy - lezenie bez lena, downhill, snowboard, kajak a podobne. Hovorí úplne normálne a takisto aj gestikuluje. On je tak manly, že ja sa pri ňom cítim teplo. A zasa mám kamarátku a na ňu by každý z prvej povedal, že je a aj je lesbička. Univerzálna odpoved na toto neexistuje, lebo tak ako žiadny človek nieje rovnaký tak sa nedá ľahko niekto identifikovať. amen