Fórum pridal Heineken, 5. 7. 2017 15:38 do kategórie Dejiny, história. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

podla sulika je dnesny sviatok neprimerany

0
Heineken

22 ročný chalan

Štátny sviatok na deň svätých Cyrila a Metoda je podľa Sulíka neprimeraný.Ako povedal v rozhovore, že k nám priniesli písmo, je významná udalosť. „Ale keby ho nedoniesli oni,doniesli by ho iní. Voľný deň je neprimeraný,“ no nie je to chumaj? :Dco myslite?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Keby ho doniesol niekto iný tak by to bol sviatok niekoho iného, doniesli ho oni tak štátny sviatok patrí im....mohol o doniesť praprapraprapraprastarý otec Sulíka a slávil by sa Sulík.
  2. 2
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Niekedy sa mi zdá normálny, ale niekedy si búcham dlaň o čelo.
  3. 3
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Zbytočny sviatok, ale ešte viac ma sere zákaz sviatočného predaja
  4. 4
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Súhlasím s ním
  5. 5
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Inak nie je ten zákaz sviatočného predaja v rozpore so slobodou podnikania ktorú nám garantuje ústava?
  6. 6
    Heineken

22 ročný chalan

jeden den su zavrete obchody a nemate co jest alebo co ? Nech aj predavacky sa idu niekam prejst
  7. 7
    Nats

21 ročné dievča

@heineken a ini ludia co robia cez sviatky sa nepotrebujú prejst ze? :D iba ubohe predavacky :D
  8. 8
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@heineken predavačky mohli dostať príplatok za nadčasy takto zarobi ešte menej a ledva využije už z tak mierneho platu. Za prechádzanie jej nikto nezaplatí leda že by sa išla poprechádzať na panónsku.
  9. 9
    Anonym356

22 ročný chalan

Sulík je pekný idiot...
  10. 10
    Heineken

22 ročný chalan

@xxar3s
    dpc tak nech im zdvihnu platy konecne, tak podme sa posrat z jedneho dna volna, lebo nam to znici zivotnu uroven :D vam to jebe.
  11. 11
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

@vsakpredsajaa pokiaľ ma pamäť neklame, tak môžeš ty ako majiteľ predávať vo svojom obchode aj počas sviatkov.

12. 12
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@heineken no nie ale ja som napriklad teraz chorý od včera večera a nemôže mi ísť nikto ani ķúpiť ovocie ani čaj lebo birmovany komunista rozhodol že zavrú obchody . Toľko veci v tomto štáte nefunguje ale táto vláda rieši furt len picoviny ktoré ľuďom akurát znepríjemňujú život.
  13. 13
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

tak tak pred udajne svatym C a M sme boli ludoopi bez pisma a jazyku
  14. 14
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

Sulík má vela dobrých a rozumných názorov ale čo sa týka rušenia sviatkov tak je dost mimo
  15. 16
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@nats dosť ťažko si viem predstaviť že by na cely den zavreli letisko aby sa mohli zamestnanci prejst
  16. 17
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

ak by bolo treba nejaky sviatok zrušiť tak som za 1.9.,den ustavy nemusí byť nutne sviatok.stačil by aj pamatny deň
  17. 18
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@mcvpn to áno, ale ak zamestnáva iných ľudí tak nie. Pritom ON je zamestnanec ,vlastník obchodu čo by mal diktovať podmienky.
  18. 19
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

a teraz všetci kydať na sulíka lebo vás chce pripraviť o jeden deň voľna... Blbosť, tiež je mi to uplne jedno či by to bol sviatok alebo nie.
  19. 20
    Efyks

9 ročný chlapec

Keby tie predavačky štrajkovali v uliciach, že sa chcú počas sviatkou prechádzať, tak nepoviem nič, ale mali piči...proste sa niekto rozhodol, že to treba...

...to že je Sulík kokot je druhá vec
  20. 21
    Nats

21 ročné dievča

@hetfield a ja ovorim aby ho zavreli? hovorim, ze ked to preziju zamestnanci letisk a ini, preziju to aj predavacky, ktore koniec koncov nerobia kazdy sviatok..len niekto si z nejakeho dovodu vybral na musku prave predavacky, takze tie si to zasluzia a ini nie, logic :D
    k sulikovi sa nevyjadrujem
  21. 22
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

@nats Neviem no, v Rakúsku sú obchody zavreté počas každého sviatku a plus každú nedelu. Nikto neburcuje, nikto nenadáva. Čím to asi bude? Asi sme kokoti o tom to je.
  22. 23
    Mayky.m

22 ročný chalan

Sa čudujem, že henten sa vyjadruje o niečom čo má korene v histórii Slovenska...veď celá ich strana sú vymletí idioti, ktorí idú proti štátu...Poliačik, Klus, Nicholsonová, Dostál atď...kto môže voliť také tupelá? A naposledy čo zadelil ten Poliačik v EU parlamente, tak len potvrdil, že to je vyfetovaný slniečkársky defekt (grc) ...nech radšej drží piču a prednáša o svojej super ekonomike, kde dokáže za 2 roky čo bol vo vláde zvýšiť štátny dlh o 3 miliardy € ...ale šak on zato určite nemôže...
  23. 24
    Nats

21 ročné dievča

@james98 no a v dalsich vyspelych krajinach to tak zase neni, sa netvarme ze ked zavrieme v nedelu obchody bude z nas druhe rakusko (: keby sa radsej v inych veciach inspirovali
  24. 25
    Rocafella

hrá sa, že má 2 roky
    V krajine iluzii

Áno je to hovadina ten sviatok v podstate je zbytočný....
    Sviatok by mala byť udalosť, ktorú si občania nejako pripomínajú či uctievajú..
    Neviem koľko z nás sa rozhodlo dnes nejako si pripomenúť si podstatu tohoto sviatku? Nikto ale každý sa poteší voľnému dňu...
  25. 26
    Marcello1111

29 ročný muž

@james98
    a to teda Slováci sú ober kkoti...oni radšej budu nadávať, že sú obchody zavreté , že predavačky nezarobia koliva príplatkom za sviatok, ktoré nedostanú, ako by mali odbory zamestnávateľov - tie špiny zlodejské prinútiť im zvýšiť hodinovú mzdu...
    oni sa vyhrievajú na Bahamách a chechtajú sa aký sú Slováci je.nutí...

alebo, ešte potrvá dlho, veľmi dlho kým prestanu Slovenky chodiť do rakús a nemecka umývať rite dôchodcom, aby mohli žiť na Slovensku z rúk do úst...
  26. 27
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

@marcello1111 Ano, presne toto som písal v inom fóre. A keď sa už konečne spustí nejaký štrajkt ako bol ten vo Volkswagene, tak ho začnú všetci hromadne kritizovať. Nikto to nepochopím.
  27. 28
    Marcello1111

29 ročný muž

@james98
    na Slovákov treba veľký bič a malý dvor, lebo sú sprostí ako vagón gytu...
    a však nech robia a najlepšie nech si každy najde 3 roboty a ani už nespáva ...
    potom stejnak všetky prachy vysolia doktorom, lebo si zničia zdravie... a sú tam, kde aj boli - v prdeli....
  28. 29
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

@marcello1111 Tak ty si sa dneska rozjel :D To by som od teba nečakal :D Ale súhlasím s tebou, luďia len na žrádlo myslia a žerú samé jedy a potom kapú jak muchy.
  29. 30
    Sugy1

23 ročný chalan
    Paradise circus

Celý Sulík je nejaký neprimeraný, odkedy pustil ten legendárny balónik.
  30. 31
    Paria333

25 ročný muž

sulík to ale povedal v inom kontexte. Ze mame najviac sviatkov z celej EU tak preto ...
  31. 32
    Marcello1111

29 ročný muž

napíšte mi niekto, čo vlastne dobré urobil Sulík pre Slovákov, lebo ja neviem, fakt neviem...
  32. 33
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

Sulíka nemusím. Nedôverujem mu.
    Podľa Sulíkových vlastných slov: Sulík je zbytočný. Keby tam nebol on bol by tam iný "idiot".
  33. 34
    Redchevrolet

32 ročná žena
    Bratislava

Sviatok je vzdy fajn, najma v lete sa da volno dobre vyuzit.

K CaM - mam dojem, ze Sulika viac ako sviatok serie skutocnost, ze si o nich obtiera hubu Fico a tym padom sa toto duo stava predmetom pravicovo/lavicoveho boja tak, ako kazda historicka osobnost, na ktoru sa Fico odvola.

Podla mojho osobneho nazoru treba nechat vsetky sviatky a Fico nema moralne pravo brat si do huby akukolvek z osobnosti nasich dejin.
  34. 35
    Tasara

hrá sa, že má 0 rokov
    BB kraj

Je neprimeraný a neviem prečo sa tvárime že nám priniesli písmo. To akože dovtedy sme nijak nepísali??? :D Samozrejme, že písali!! Takže oprava- Cyril a Metod ZMENILI písmo, kultúrne nás MODIFIKOVALI........ nerobme so seba orangutanov z pralesa pred príchodom tých dvoch. Škoda.... som zvedavá, ako by sme sa vyvinuli naturálne bez toho, aby nás nejakí dvaja cudzinci ovplyvňovali.
  35. 36
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

sulik je neprimerany. Fetka akasi, parodia na cloveka, libtard.
    A inak ti kviujem, ze jeho (zasrane) meno pises s malym s, lebo si ten curak velke S na zaciaku svojho (zasraneho) mena nezasluzi
  36. 37
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

@anonym356 sulik je pekny? Ja tvrdim, ze je skaredy falus...