Fórum pridal Christiano_301, 21. 2. 2020 17:12 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Podľa vás ako sa rozhodne?

0
Christiano_301

22 ročný chalan

Moja priateľka chce ísť na diskotéku ale už na začiatku sme sa dohodli keď sme sa dali dokopy, že samú nepustím ju ani s kamarátkami, len somnou jedine. Že dobre, tak pôjde somnou. Ja som teraz na PNke a mohol by som ísť aj ja na diskotéku? Ostatné v 1. k
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

22 ročný chalan

hovorila že keď pôjdem že nech nejde nepustím ju, tak ma bude rešpektovať. Potom som napísal, že tak rob ako to uznáš za vhodné, že dobre tak to urobím ako chce ona. Nechcem aby išla a bezo mňa hlavne. A ona to chápe, že ako sme sa dohodli, že len somnou pôjde, bezo mňa nie. Že mám ísť aj ja. Ale ja som na pnke, neviem či by som mohol ísť. Som úplne v piči. Nechcem aby išla. Strašne žiarlim. Že sa rozhodne. Keď ma tak rešpektuje a tak ma ľúbi, tak bezo mňa nejde nikde. Nebude piť vraj, lebo je chorá, bolí jej hrdlo aj ja som chorý. Mám ísť s ňou? mám toľko riskovať? Nepríde kontrola? Ja by som išiel, ja ju samú nechcem pustiť. Keď by nebodaj išla, ja nebudem spať celú noc.
  2. 2
    Christiano_301

22 ročný chalan

*hovorila, že keď poviem
  3. 3
    Abeceda123

tvári sa, že má 4 roky

Nikoho to nezaujíma ty jeblý troll.
  4. 4
    Papver

24 ročné dievča

Ukáž že si chlap, nikam ju nepúšťaj.
  5. 5
    Rothschild

28 ročný muž

Ona je obyčajná curva a ty žiarlivý debilko ... párik akých je dneska mnoho :-) nemáš začo
  6. 6
    Christiano_301

22 ročný chalan

@papver povedal som jej že nechcem aby išla ale že nech to urobí tak ako to ona uzná za vhodné..
    že tak to tak urobí podľa seba..

som veľmi zvedavý ako sa rozhodne.. keď by nebodaj išla tak pôjdem aj ja s ňou.. samú ju nepustím.. riskujem toľko kašlem nato..
  7. 7
    Christiano_301

22 ročný chalan

@papver že ked poviem že nie tak ma bude rešpektovať.. povedal som nie, uvidím či ma rešpektuje.. strašne som nasratý
  8. 8
    Papver

24 ročné dievča

Tiež som zvedavá či ťa rešpektuje. :)
  9. 9
    Christiano_301

22 ročný chalan

@papver strašne som nasratý neskutočne.. nervy mám, depku mám .. nemôžem ísť nikde lebo som na pnke..
    ale pôjdem s nou na diskotéku jebem nato ked ide.. samú nepustím ju .. ešte neodpísala.. hádam neodišla lebo ma jebne prisahám
  10. 10
    Efyks

12 ročný chlapec

ja s ňou na disku pôjdem kľudne
  11. 11
    Christiano_301

22 ročný chalan

@papver mám napísať jej sestrám že či je doma že čo robí že prečo neodpisuje? v najlepšom prípade spí v najhoršom je už vo vlaku
  12. 12
    Papver

24 ročné dievča

Veď ešte počkaj, vlak sa môže vykoľajiť napríklad.
  13. 13
    Christiano_301

22 ročný chalan

@papver takýmito ani nesranduj!!!
    som kurva veľmi zvedavý že ako ma rešpektuje..
    veľmi som zvedavý, veľmi zvedavý
  14. 14
    Wewo

26 ročný muž

"Som úplne v piči."

Ano, si. Len v tom dalej pokracuj, ukazuj jej nadalej ako neveris v sam seba ze si pre nu dost dobry na to aby si nemal dovod ziarlit ked travi cas v prostredi kde mas konkurenciu.

To je pre zeny mrte sexy... Je to jeden z najlepsich sposobov ako si ju udrzat ;)
  15. 15
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo nie bože ale ach .. nechápeš ma
  16. 16
    Sign

29 ročný muž

mal si jej vecer urobit velmi mastnu prazenicu s cesnakom, ver mi ze s podrazdenym Pankracom by nikto nesiel na diskoteku...
  17. 17
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Ako si to kurva dovoluje, ze chce nieco robit bez teba a neinformuje ta o kazdom kroku ?! Kup jej, prosim ta, sledovaci naramok na clenok a daj jej facku, ked pride domov, aby si jej ukazal, kto je tu panom! Ked si to nepodchytis na zaciatku vztahu, tak neskor aj do prace bude chodit bez teba, tak pozor !
  18. 18
    Christiano_301

22 ročný chalan

@thinkaboutjustice bože prosím len ty z toho nerob srandu.. som fakt totálne v piči z toho..
  19. 19
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to nezajíma..
  20. 20
    Christiano_301

22 ročný chalan

@papver bola v sprche preto neodpísala..
    tak očividne ide na diskotéku..
    mám ísť s ňou?
    bojím sa že príde kontrola
    fakt nemám z toho príjemný pocit keď ju pustím bezo mňa na diskotéku teda samú.
  21. 21
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

kedy pôjdeme na pivo?

a nechaj ju ísť s kamarátkami keď chce... však aj ty môžeš ísť s kamošmi na do baru bez nej
  22. 22
    Christiano_301

22 ročný chalan

@lafiziq bar a diskotéka nie sú to isté.
    ked ide do baru alebo do pizzerky okej beriem to, ale ide do diskotéky kde sú fetáci a aj hovorila že sú tam fetáci tam a podobne a ona tam ide chápeš? akože ty by si bol kludny však? žiarlim pochop.. a ked sú tam fetáci už duplom.. bojím sa o nu chápete??? ja som pre nu urobil všetko.. a aj pre nu urobím všetko.. ked ide na diskotéku pôjdem s nou jebem nato..
  23. 23
    Christiano_301

22 ročný chalan

len dopiči nech pán božko dá nech sa nerozhodla tak že ide na diskotéku lebo sa fakt nahnevám na ňu.. že ma rešpektuje ked poviem že nech nejde.. už píše..

že sa začala chystať
  24. 24
    Christiano_301

22 ročný chalan

a písal som jej, že bezo mňa? takto ma rešpektuješ? nechcem sa s ňou hádať nieže to tak bude brať..

počkajte viete teraz ako žiarlim a aké nervy mám??

poviem jej tiež že idem na diskotéku s kamarátmi či sa jej to bude ľúbiť či nebude žiarliť..
  25. 25
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

gratulujem, máte krásny a úprimný vzťah založený na láske a dôvere. :)))
    čo je akože zlé na tom, že sa chce ísť s kamoškami zabaviť? bojíš sa, že ťa tam podjebe alebo si proste len sebecký a majetnícky blbec, ktorý si potrebuje dokazovať svoju prevahu nad partnerkou?
    len pokračuj v takomto správaní a slečna už dlho tvojou priateľkou nebude
  26. 26
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

Za "nikam bezomňa nejdeš" by som dotyčnému jebla panvicou po papuli
  27. 27
    Elmsi

12 ročné dievča

Ešte ste poriadne nejebali a už si nárokujes? :D
  28. 28
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

kedy pôjdeme na pivo?

a nebuď kokot... ako ju reďpektuješ keď si myslíš, že máš nárok jej niečo zakazovať?
  29. 29
    Christiano_301

22 ročný chalan

@quattroformaggi keď sme sa dohodli na začiatku keď sme sa len riešili že na diskotéku môže chodiť len somnou samu ju nepustím ani s kamarátkami a ona že dobre pochopila to. A teraz je tu príležitosť že by isla ale ja som proti. Že ide von o 7 mi napíše. Som zvedavý čo mi chce vysvetlit a povedať. Že mi vysvetli všetko. Nasraty som strašne
  30. 30
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá je len fikcia.

Ctjb no predtym boli tieto picoviny aspon zabavne ale totoo...
  31. 31
    Piter09

23 ročný chalan

@christiano_301 ked je chora, nech nikam nejde. Tak jej povedz, ze ju nepistis, lebo ti zalezi na jej zdravie
  32. 32
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

A ty tiez chodis vsade v jej doprovode?:D
  33. 33
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

a prečo by ona nemohla ist bez teba len s kamaratkami??
  34. 34
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

No len ju pusti nech ide... a užívaj si kým sa bude vracať. Keď prestane aspoň ti nebude chýbať. ;) (:
  35. 35
    Livre

20 ročné dievča

Je mi z teba zle.
  36. 36
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Kopne ta do riti Chris ak si taky k nej
  37. 37
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

ale odkiaľ ty kurva vôbec berieš nejaké právo jej čokoľvek zakazovať?? absolútne si nepochopil, čo som mojim komentom chcela povedať. nejdem tu ďalej míňať svoj čas a energiu na vysvetľovanie ti úplne triviálnych vecí, keď si nedáš povedať, budeš sa musieť na svojej debilite poučiť sám :D
    btw, keď ťa kvôli tvojmu dementnému správaniu pošle dopiče, nezabudni nám sem dôjsť potom zasa vyplakávať (letim)
  38. 38
    Lostinthedark

24 ročný chalan
    mám plač v hrdle

Nechoď voliť, dík.
  39. 39
    Motovidlo323

30 ročný muž
    ficko birdzu

Kámo, aj minule som ju videl na didžine bez teba... proste keď toto baba robí, znamená to, že sa chce rozísť, pochop to. Ale neboj sa, zaslúžiš si lepšiu kurvičku.
  40. 40
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Chlape vy ste sa nasli...
  41. 41
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

Bola v sprche, vyholila si susku a ide za byvalyma budu jebat celu noc
  42. 42
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Ty si nejak stale na pnke, daj sa liecit
  43. 43
    Kerrang

28 ročný muž

Pekne si ju zamkni v izbe a ani za svet nepúšťaj von! (hehe) ...ani keby bola tak naštvaná, že by jebala sekerou do dverí (hehe) (hehe)
  44. 44
    Kerrang

28 ročný muž

Ona si chce ešte užívať, sa povoziť na zopár penisoch ...taký vzťah aby si žil v neistote a strachu zo zlomeného srdca, tak radšej nemať nič a nikým sa neviazať (hehe) ...možno sa človek aj dlhšie týmto dožije (hehe)
  45. 45
    Clarise

20 ročné dievča

Chudák baba musí byť riadne pod papucou a ešte k tomu so žiarlivý frajerom ktorý jej ani neverí... To je skôr smutné že sám seba zhadzujes len aby poslúchala... Poviem ti novinku není pes aby poslúchala tvoje povely a keď... Sa trosku uvedom aj ty že ako nervacis jak keby horelo... Ako ja nechápem ci ju potrebuješ strážiť ako psa... Sa uvedom trocha... Ešte ju začni kontrolovať a budes čistý stalker z ktorého bude baba na prášky... Ver jej a aj jej to dôkaz a prestaň sa správať jak baba s kramami a žiarliť jak keby mala každého druhého za rohom.. Rešpektuj ju... Lebo ju stratíš s takýmto prístupom
  46. 46
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Wtf a ja ze si skoncil uz konecne
  47. 47
    Alex458

23 ročné dievča

Akože mne by chlap toto zrobil ta dovidopo. Akože čo je čajka nesvoprávna, nemá vlastný rozum abo čo? Nechápem, kedy ľudia pochopia, že diskotéky a podobné blbosti vôbec nie sú vo vzťahu problém, pretože ked ťa človek raz podviesť chce, tak to spraví a nájde si aj príležitosť aj dobré alibi. A vôbec jej nedôveruješ, to čo je za vzťah toto?
  48. 48
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

bože povedzte mi niekto že už je overené že je to troll a nič z tohto sa reálne nedeje

(inak dúfam že tam išla a už sa za tebou nevráti, pa)
  49. 49
    Limitles

7 ročný chlapec

Pre toto nas nenavštívili inteligentné bytosti z iných galaxií
  50. 50
    Alysia

28 ročná žena
    Nové Mesto nad Váhom/ Brno

daj sa konečne dokopy a makaj na sebe, aby si nemal také kurva nízke sebavedomie, aby si držal frajerku doma v kazajke do riti ... dufam, ze ta pošle do riti ta frajerka, ak jej budes zakazovat casom viac veci
  51. 51
    Fixa

27 ročný muž
    Poprad

keď som videl názov tej témy, tak som hneď vedel, že je od chrisa :P
  52. 52
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

no ako to dopadlo? :D
  53. 53
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

no ako to dopadlo?
  54. 54
    Christiano_301

22 ročný chalan

@motovidlo323 kde
  55. 55
    Christiano_301

22 ročný chalan

Napíšem o tom blog čo sa stalo. Vidím že vás to zaujíma.
  56. 56
    Motovidlo323

30 ročný muž
    ficko birdzu

V Hurbanove s ňou tancoval kamoš a bola dosť vášnivá. Jeho tiež vzrušujú cigánky.
  57. 57
    Nataliya

24 ročné dievča
    Depressionland

mat tvoje problemy
  58. 58
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

@christiano_301 bože čo si za priateľa, ktorý si o svojej priateľke myslí, že ide na diskotéku loviť chlapov. Keby mi toto môj robil (sme spolu 5 rokov plánujeme zásnuby), tak by som sa s ním hned rozišla. Neviem si predstaviť, že by niekto chcel môj život riadiť takto. Kam môžem a kam nemôžem ísť. A zo všetkého ma podozrieval. V lete som bola na dovolenke pri mori bez neho. Niektorí na mňa vyvaľujú oči za to. A čo je na tom? Aj moja mamina niekedy ide na výlet s kamoškou a neberie všade oca. Máme ju teraz podozrievať že každého pretrtká ked sa otec nepozrá? Podľa mňa si chorý. Radím tvojej priateľke, nech sa s tebou rozíde a nájde si vyspelého chlapa.
  59. 59
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

@christiano_301 Apropo, ty hovoríš o tom, že chceš aby ťa rešpektovala. Dovoľ mi položiť ti otázku. AKO REšPEKTUJEš TY JU? .. Veď ju práve rozoberáš na internetovom fóre a práve si ju vykreslil ako chudinku pod papučou. Vie o tom, čo tu o nej a o vašom vzťahu píšeš? Si ešte decko. Spamätaj sa.
  60. 60
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

@christiano_301 mimochodom, ked už spomínaš tých feťákov. Aj ty máš takú slovnú zásobu, ako taký feťák.