Fórum pridal Christiano_301, 22. 1. 2017 21:48 do kategórie Ďalšie mestá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Podľa vás je to normálne, že 18 ročný chalan, zachvílu 19 je ešte panic? Je mi to trápne napísať, ale som panic, mám 18, zachvíl

0
Christiano_301

19 ročný chalan

Proste mi je to trápne, a to ma trápi najviac, že keď som mohol stratiť vtedy som nestratil, lebo som počúval rodičov, že ešte máš čas na vzťah a podobne, ale teraz to ľutujem a trápi ma to viac ked už som dospelý, lebo doba sa kazí, a ľudia sa menia..
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Annyejnji

19 ročné dievča

čo to sakra...
  2. 2
    Adka25

17 ročné dievča
    Nezname mesto

troll?
  3. 3
    Rocafella

hrá sa, že má 1 rok
    V krajine iluzii

Toto už je fakt nuda ako to môže byť vtipné len nejakému 14-16 ročnému chlapcovi takéto fóra zakladať
  4. 4
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Úplne ok
  5. 5
    Christiano_301

19 ročný chalan

ešteraz napíšem lebo to neposlalo celú správu čo som chcel napísať :D proste to ma trápi, že už v dnešnom dobe 14 ročné jebávajú, a ja som ešte nemal, nieže by to človek im závidiel, predsa nemá čo závidieť, lebo to človek to môže užiť aj on/a.. dalšia vec je to, že stratiť panenstvo s takou, ktorá už mala? napr. s 15-16 ročnou.. to mi je také trápne, predsa jej nemusím hovoriť, že som panic a teraz u teba stratím panenstvo :D ale proste to by mi bolo také trápne, v dnešnom dobe také dievčatá sú vyspelejšie a popravde im závidím, keď už začínajú jebávať v 14-16 rokov približne.. mohol som stratiť dávno, len som počul rodičov, a oni ma vychovali ako slušného chalana, no ľutujem, že som slušný chalan.. že prečo? to by som mohol písať do haleluja.. proste v mojom veku 15 tych rokov vtedy išli po mne dievčatá, nieže sa s tým chválim alebo čo, ale vtedy to bolo popiči obdobie, a potom som mal problémy, že či som normálny a podobne.. tam som spravil chybu, že som nešiel za svojou hlavou .. teraz je to už jedno, som dospelý človek a hovoria mi rodičia, že to robíš čo chceš, tam ideš kde chceš.. ale teraz to už môžem jebať, keď sa už dojebala celá táto doba.. väčšina dievčat sú kurvy, ledva poznám normálne dievčatá, ťažké to je.. neviem či ma niekto pochopí čo som vám napísal, ale potreboval by som si poradiť :) lebo mám depku kvôli tomu, že som stále panic, o to ide a hlavne o to, aby som bol konečne šťastný, a čakám na tú princeznú.. nemyslite si, že mi ide o to jedno o sex, o to nejde.. ďakujem za pochopenie a za odpovede..
  6. 6
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

nie nie je to normálne, mal by si ísť s tým doktorovi
  7. 7
    Melancholik

25 ročný muž

byť panicom, pannou nie je žiadna hanba, už to pochopte, ja viem ľudia že sa chcete citiť ,,dospelšie,, možno alebo seberovnejšie sociálne medzi ľuďmi ale nie je hanba nemať sexualnu skusenosť, hanbou podľa mňa skôr je keď ju človek nemá pod kontrolou ..

nech ti nieje prvoradný sex (vidina sexu) ale vidina plnohodnotneho vzťahu s človekom.

8. 8
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

Asi zacnem robit statistiky birdz for...toto bude mat najviac ciarok mam pocit :D
  9. 9
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

je to proste trapne..

je to take trapne ako koncert ibiho maigu s martinom jakubcom

je to take trapne ako ked si pri pokladni spomenies, ze si doma zabudol penazenku

je to take trapne ako napisat si sam ospavedlnenku do skoly

je to trapne ako ruzove snurky v topankach

ale stale menej trapne ak kpt danko

Svetu mier!
  10. 10
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@sianagirl245 Schválne, ja tvrdím, že aj tak vyhrá téma "kde mám ísť na VŠ". :D
  11. 13
    Christiano_301

19 ročný chalan

@melancholik to som chcel napísať ešte, že áno, mne nejde len o to sex, ale normálny vzťah, ale chcem aj to mať konečne.. a ako hovoríš, že áno, neni to žiadna hanba, ale ja zato sa hanbím neviem prečo.. to mi je pre mna také trápne..
  12. 14
    Christiano_301

19 ročný chalan

@savvym no vieš, ja sa nechcem nakaziť s HIV vírusom ani s HPV :) áno, ja si priznávam svoje chyby, ale ked som mal riešiť s cigánkou a to mi zakázali aký cirkus bol, hlavne, že moja sesternica má cigáňa a to je pohode.. lenže toto problém môj jedna známa riešila, že som riešil s cigánkou ale predsa teraz ona je v tej istej topánky, že jej dcéra je s cigánom a má problémy.. o to ide, že mi zakazovali aby som s takou chodil.. pre nich bola cigánka.. pre mna bola normálna biela žena, a aj ked by bola cigánka predsa to je môj život, moje všetko a nie ich.. tam som spravil obrovskú chybu a priznávam si Savvym lenže teraz je už neskoro kedže táto doba ide dole vodou..
  13. 15
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

Hanba je prísť o panenstvo prvoplánovo zo zúfalstva. Nie byť pannou/panicom. To je ako keby si bral za hanbu, že máš 30 a si slobodný a bezdetný. Je to totálne individuálna a osobná vec a aj keby si bol panicom do tridsiatky, nikdy to hanbou nebude. Just don't give a fuck, dude.
  14. 16
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Ty mas ake poruchy mimo toho panictva? Clovece, ty pises, jak ked Danko rozprava zo sna.
  15. 17
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

@0sea ale to je sezonne viac menej cize to nebude :D sex to vzdy vyhra! :P

Keby sa mi to chcelo nonstop sledovat :-/
  16. 18
    Savvym

24 ročný chalan

a co mam ja napisat, bud rad, ze zijes a neries, najdes si babu casom. Ja si tiež myslím, že v 15-tich som bol žiadanejší, predsa len sa dievčatá sťažovali, akí sú chlapci hrozní a nedokázali byť pritom bez vzťahu, ale nesťažujem si na to, že už som starší, chodil som s babou, rozišli sa a dlho sa trápil. Moji rodičia mi ju zakazovali a hovorili, že som ešte dieťa, ale ja som si robil po svojom, teda dokým som sa nezačal trápiť rozchodom. Nenabral som odvahu, nie len pred dievčatami, ale ani mi rodina nedôverovala, mizéria. Schválne som sa po čase spamätal a chodil s kamarátmi vonka, no boli sme mala partia a aj si našli také nočné kurvičky. Tie však nehľadali vzťah a nebol som presvedčivý v tom, aby so mnou tá jedna ešte trávila čas. Ďalšia noc to isté. A potom som krátko mal jednu babu, ale to bolo zase cez internet a videl som ju asi dvakrát. Moje vzťahy k dievčatám hrôza, časom to už neberiem tragicky a ani ty by si nemal. Nevyhováraj sa na rodičov, možno ti nedovolili, ale predsa si nesedel celý deň pri nich a mohol si sa z domu stratiť, keď si chcel. Ja ti neporadím inak ako, že sa musíš zamerať na budovanie sebavedomia, že vraj si si v 15-tich veril, tak si znova ver, rob, čo si robil. Ak sa bojíš prvého sexu, že budeš s nejakou skúsenou mladšou a budeš sa cítiť trápne, dobré by bolo zájsť, možno s kamarátmi do bordelu, pokiaľ viem nie je to až tak drahé, možno si na romantiku, ale keď myslíš na svoje panictvo, tak tá romantika nepríde. Buď sám sebou a vzmuž sa. Cítim s tebou.
  17. 19
    Savvym

24 ročný chalan

vieš čo, čo sa týka chorôb, na to sú kondómy, tuná v Írsku sú samí buzíci a bisexuáli, nakazí babu svojou chorobou, potom sa to šíri na neteplých chlapov, ale hej, počul som, že s kondómom je to na <> neviem ako ti viac poradím, neklaď si stále tie prekážky. Ak to chceš prirodzenou cestou ako ja, proste si nájdi veľa kamarátov, choďte do baru, cvičiť, športujte a oni ťa zoznámia s kamarátkami, tie ťa zoznámia s ďalšími kamarátkami. V mojom prípade ide o to, že som si dal za cieľ čím skôr ušetriť a ísť domov, žiadne párty, zábava je v Írsku drahá, radšej pretrpím dva roky. Normálne mám nostalgiu za Slovenskom a tými pár kámošmi. @christiano_301
  18. 20
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

ty kks citat tvoje prispevky, asi si vyocim ocnu bulvu

ano a urcite pocuvaj toho co ti radi ist do bordelu, ten ma asi podobne mentalne nastavenie.
  19. 21
    Savvym

24 ročný chalan

doba je furt rovnaká. A veľmi sa zhoduje tvoj príbeh s mojím. Raz sme s partiou vyšli na disko. Našiel si tam babu, ona mala cigánky kamarátky, kámoši si odvtedy robili zo mňa piču.
  20. 22
    Savvym

24 ročný chalan

máš strašné predsudky, čo ťa zaráža, že si neverí a pýta sa o radu? @willbebetter
  21. 23
    Christiano_301

19 ročný chalan

a to máš dobre, že si robil po svojom.. vieš, ja vzťahy ani neberem tragicky až tak moc ako sex.. sex ma trápi, ked by som mal už sex tak jebem na to vieš, ale nemal som, takže to ma trápi neskutočne... no práveže nechodím nikde, ani kamarátov poriadne nemám, teda mám ale nechodia von, takže to mám ťažké .. ja verím tomu, že sa nájde tá pravá konečne.. som na romantiku hej, ale ked chcem stratiť to panenstvo tak preto spravím hocičo.. a fakt možno to oľutujem, ale predsa máme jeden život a užiť si to naplno.. kámo to je najhoršie, že v tom 15 tych rokoch som len doma bol, nechodil nikam, a tam som to pokazil.. a rodičia si zvykli, teda aj tak ma vychovali za slušného chlapca, ale teraz to už môžem jebať, že nájdi už nejakú pre seba, dopiči ked som mohol mať jej sa to neľúbili.. bud bola čierna, bud biela, bud farebná.. alebo že je dobrá dievča pre mna, poznal som ju, ale neodporúčajú mi, lebo nemá dobrých rodičov, lebo ich rodičia pijú bárčo.. a s tým sa to už dojebáva.. ked aj som na nich nepočul, ale čertík nikdy nespí.. popravde ľutujem, že som sa nechal vychovovať za slušného chlapca.. teraz to už môžem jebať.. vtedy som mohol začať baliť dievčatá a nebáť sa ísť do vzťahu v 15tych .. to bola doba, človek si až teraz uvedomuje, ked už ide do života, čo ho život čaká, a čo tá vec ho trápi, to bude verím tomu, že krátko trpieť, lebo verím tomu, že sa tá pravá konečne nájde :) kámo dakujem ti, krásne si to napísal, a dakujem, že si ma pochopil a spolu cítiš somnou ..
  22. 24
    Christiano_301

19 ročný chalan

@willbebetter má pravdu čo hovorí, ked ten človek chce prísť o to panenstvo, ten spraví preto všetko :)
  23. 25
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@milgamman u made my day :D

Áno, je to trápne, zabi sa.
    Ale akože vážne, čo by na tom Malo byť nenormálne? Prosím, však si troll?
  24. 26
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@sianagirl245 No ale vždy tu niekto nejak rieši VŠ. :D Ja neviem o čo ide, nikdy na tieto veci neklikám a nečítam, ale myslím si, že to všetko bude dookola o tom istom. -_-
  25. 27
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Wtf keby si uz bol mal sex, tak ta to netrapi? Potom, ako mas jeden krat v zivote sex, si rovnake trdlo, ako kym si ho nemal vobec. Nic zle ti tym nechcem povedat, ale z jedneho razu sa nic nenaucis, co by si si nevedel vyguglit. (Sice pritom, ako rozpravas o pohlavnych chorobach, aj poguglit by sa zislo.) A ked budes mat kazdu novu partnerku, tak je to zakazdym ako mensi prvy raz, kym sa otukate

Ale ty sa fakt radsej vyser na to este par rokov, lebo sa bojim pochodov v tvojej hlave.
  26. 28
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

@0sea asi hej :D ..by trebalo spravit tych 5 kategorii co sa tu riesia :D
  27. 29
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@christiano_301 K téme... by som si pozrel tú chuderu, ktorá by s tebou chcela niečo mať aj bez tých peňazí. Keď ti stojí a drbe ti z toho tak proste choď do toho bordelu a prestaň tu každý týždeň revať ako taký idiot.
  28. 30
    Antifunebracka

28 ročný muž
    missiak birdzu

Podľa mňa si škaredý hlúpy kokot neschopný nájsť si babu a áno, je to hanba, zbohom.
  29. 31
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

V predchádzajúcich fórach sa vraj nevieš spraviť s kondómom, tak si aspoň ujasni, akú fejkovú identitu nadobudneš, človeče :D
  30. 32
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

http://vignette1.wikia.nocookie.net/necyklopedia/images/3/39/Lucky_Diamond_Rich_face.jpg/revision/latest?cb=20120425164014&path-prefix=sk
  31. 33
    Christiano_301

19 ročný chalan

@narazuvzdornaa no hej, netrápilo by ma to až tak ako teraz.. áno dá sa to vygooglit na nete, ale neviem, že čo je v tom pravda, tak som sa spýtal tuna..
  32. 34
    Christiano_301

19 ročný chalan

@0sea áno drbe mi z toho, nieže by mi o to išlo o to jedno, ja chcem mať normálny vzťah ako som aj predtým napísal.. a vygoogliť hej, veľa vecí sa dozviem, ale čo je v tom pravda neviem.. preto som sa tuna spýtal že ako to je s tým.. vieš, mám sa vysrať nato? ľahko sa ti hovorí :D buď v mojom koži, keď som v puberte, a už idem von s puberty :D popravde hanbím sa zato, že som ešte panic, ak mám byť úprimný, hanbím sa, lebo v dnešnom dobe skoro sú skúsenejšie 14 ročné než 20 ročné alebo 18 ročné, česť výnimkám.. ako tu povedal jeden človek neviem jak sa volá, že najprv nech v sebe hľadám chybu a až potom u druhých.. no ja nehľadám u rodičov chybu, zas sa tam vrátim, najprv sa snažím to moje chyby upraviť, aby som bol ten najlepší pre tú osobu, aby som bol konečne šťastný.. ťažké to je..
  33. 35
    Christiano_301

19 ročný chalan

@hnisavica to som nepísal ani nehovoril :D
  34. 36
    Adka25

17 ročné dievča
    Nezname mesto

@milgamman ale nooo, veľa ľudí si pise samo ospravedlnenky
  35. 37
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

..že je hanba byť v 18 tich panic... :,(
    inak..ako ty by si fakt chcel dievča, čo v 14 je skúsenenejšia než 20tka? ja byť chlapom ani bicykel o ňu neoprem (letim)
  36. 38
    Christiano_301

19 ročný chalan

@alex458 nie panebože :D proste to je už choré, že už od 14tych niektoré kurvia. Teda toto je môj názor na to. Akože nehovorím, že ja nerobím chybu, že nemám šťastie na dlhodobý vzťah, ale vo vzťahu nie je vinný, obaja sú vinný, obaja robia chybu, lenže niekedy ta druhá osoba není úprimná voči tomu druhému :)
  37. 39
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@christiano_301 Tak povedz bráškovi, nech nechodí na tvoj účet

http://birdz.sk/forum/je-mi-to-trapne-napisat-d-rychlo-sa-spravim-pri-sexe-co-odporucate-aby-som-robil-pozeral-som-kondomy-durex-mutual-pleasur/173701-tema.html/
  38. 40
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Aha, to je že rýchlo sa spravíš :D
  39. 41
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@christiano_301 tvoja jediná chyba je, že si myslíš, že byť v 18 tich panicom je hanba
  40. 42
    Christiano_301

19 ročný chalan

@alex458 presne :)
  41. 43
    Lenuska175

22 ročné dievča
    knižnica

Ak by som sa o chalanovi dozvedela že ho trapilo ze je panic a siel do bordelu, nikdy by som s nim nic nechcela mat.

Keby bol panic tak to je 100 nasobne menej hlupe, vsak sa da zaucit ;)
  42. 44
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Minule si tu mal fórum že sa pri sexe rýchlo urobíš tak potom kde je pravda trollíto?
  43. 45
    Magick55

24 ročný chalan
    východ severo-južného západu

Z toho všetkého čo si popísal mi vychádza, ze ešte nie si dospelý :D sorry bratu
  44. 46
    Marcello1111

29 ročný muž

ľutujem toho, že rodičia ma dobre vychovali.....

ja by som vás ťal hlava nehlava, vráť mamke a tatkovi čo do teba vrazili, koľko noci nespali, odtrhali si od úst, len aby pánko sa mal dobre...

a tu je vďaka, on sa nekurvil ešte a v 15. mal možnosť, no chlape ty si prípad pre psychiatra....
  45. 47
    Christiano_301

19 ročný chalan

@marcello1111 nieže som nekurvil, o to nešlo, nemal som ani poriadny vzťah o to išlo. Áno máš pravdu čo hovoríš
  46. 48
    Birdzáčik456

25 ročný muž

Phood ku mne mucko ja ta pooblizkujem cmuk
  47. 49
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

bože sťažuj si ja som v 15tich drtil Counter Strike 1.6 denno denne alebo GRA SAMP a von som nechodil nikde. Len som gemblil. Na strednej bolo hardcore učenie oproti zakladke ale s gemblením som neprestal a začal som športovať, a bol som a som v tom celkom dobrý a hej štve ma to niekedy tiež že som totalne neschopny a nezaujimavy, ale niekedy proste nie, zavisi to na psychickej pohode, poradim ti daj si sluchatka a daj si tam nejaku poriadnu hudbu a nerieš. Hlavne nie takú o láske lebo to je presne do takejto depkarskej nalady. A keď budeš celý život tak budeš koho to zaujíma, hecni sa.
  48. 50
    Christiano_301

19 ročný chalan

@wistingher koľko máš rokov? :) práve to robím kámo, pomáha to, ale niekedy ma to chytí to niečo, že mám drbnutú náladu, niekedy jebem nato ako hovorím, ale niekedy príde na mňa tá zlá energia alebo neviem .. niekedy si myslím, že mi niekto praje zle, lebo fakt to neni možné, že človek skoro pol roka bude bez dievčati :D akože nie som sukničkár, ale proste som bol zvkynutý, že jedna baba za druhou, za mesiac max 2 mesiace som bol sám, ale viac nie.. a teraz som skoro pol roka sám .. takže pre mňa je to ťažké a divné.. nieže by som sa ľutoval tu na sociálnych sieťach, ale proste chcem to zmeniť, tento rok končím školu, mám plány do budúcna, nie všetko je peniaze, to ma nespraví šťastného.. nech som aj bohatý, to moje rany so srdci nezahojú sa.. chcel by som mať konečne dlhodobý vzťah, budem chodiť do práce, a potom s priateľkou si ušetriť nejaké peniažky a potom po čase aj bývať samy.. proste ja po takomto vzťahu túžim, nie len o takej dievčati o ktorej ide len o to jedno.. áno, chcem to veľmi, ale to neni všetko v živote.. málo je takých dievčať v dnešnom dobe, ktoré nekurvia (áno myslím aj tých, ktoré majú 15-16 a podobne, áno nemusia byť kurvy, ale podľa mňa je to nezmysel a choré :D ) možno teraz poviete, že im závidím, nemá človek im čo závidieť, je to ich život, a každý z nás o to jedno pôjde - stratí.. PREPÁČTE, ŽE MÁM ASI GRAMATICKÉ CHYBY, ALE SOM MAĎAR. Ďakujem za pochopenie a za rady :) takéto kommentáre ma privzdbudzujú.. lebo niekedy si myslím popravde, že len ja mám takýto problém a len mňa takéto veci trápia.. fakt sa tak cítim niekedy, že som len sám takýto aký som .. :)
  49. 51
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

mám o 2 viac. Neboj sa zvykneš si. Sa pozri v škole na chodbe, myslíš že všetci niekoho majú? ... nie ani zďaleka.
  50. 52
    Christiano_301

19 ročný chalan

@wistingher nejde o to, že či majú niekoho, ale z tých mladých stetiek je koľko čistých :D :D
  51. 53
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

To už ideš na náhodu. Čím krajšia tým väčšia pravdepodobnosť :D
  52. 54
    Lujly

24 ročné dievča

Poznám starších od teba...
    Bolo by to super, len tvoj postoj je zlý. Neuveríš, ale dievčatá si skôr budú vážiť chlapca, ktorý je ešte panic, ako takého, ktorý má už milióón skúseností ;) ... samozrejme, ak to dievča je normálne a nejde mu iba o jedno ;)...
  53. 55
    Christiano_301

19 ročný chalan

@lujly presne :) lenže vieš, ako hovoríš, že ak je to "normálna dievča" lenže takých je málo..
  54. 56
    Devyn

14 ročné dievča

Nechce sa mi to čítať, ale nie, nie je to trápne, trápne by bola spať hocikedy s hocikým
  55. 57
    Google123

16 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

Ale choď do piče...
  56. 58
    Bilancia

26 ročná žena
    Bratislava

" v dnešnom dobe také dievčatá sú vyspelejšie a popravde im závidím, keď už začínajú jebávať v 14-16 rokov " a potom pises "ale teraz to už môžem jebať, keď sa už dojebala celá táto doba.. väčšina dievčat sú kurvy, ledva poznám normálne dievčatá, ťažké to je.." ...popravde tomu moc nerozumiem, protirecis si. Kazdopadne, vyspelost danej osoby nieje meratelna zaciatkom sexualneho zitia. A k pointe, teda tvojej otazke, ci je normalne byt panic v urcitom veku - kazdy ma iny pohlad na svet, kazdy si prezil nieco ine a na zaklade toho si utvara nazor co je "normalne" a "nenormalne" , takze je to diskutabilne ... ale inteligentny clovek to urcite pochopi, a nebude to pokladat za nieco divne.
  57. 59
    Dilkodivy

18 ročný chalan

Neboj mám skoro rovnaký problém ...
    Našiel som si konečne babu ktorá má 15 a pol roka.Ja mám 18.Ona pannou už nie je ale ja ešte panic som :)
    Ona otom vie a zobrala to úplne v pobode ešte sa tomu aj radovala že niesom ako ostatní chalani že im ide iba o jedno ako sa hovorí poje**ť a odje**ť.Tiež som mal možnosť oto neraz prísť všelijaké diskotéky , zábavi dní obce a tak ...Ale ja niesom taký typ ktorý by sa panictva takto vzdával... aj keď ma to sere nesmierne ale Radšej počkať na tú pravú lásku a prísť Oto sňou ako snejakou štetkou z voľakej zabaví.
    Tiež mi to je trápne že je mladšia a má viac skúseností ako ja... Presne to očom si písal..Ale čo narobiš v dnešnej dobe už mladé krásky pannami niesu...Čo je dosť smutné ale doba sa mení spolu s ľuďmi.. Tiež mám strach z prípadného trapasu keď to bude prvýkrát....Ale netreba nato myslieť.Keď je normálna tak to určite pochopí a keď nie tak vieš že jej ide len o jedno .
  58. 60
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

To je pekné že baba sa bude tešiť z toho že ešte nikoho nemal, ale on sa tešiť nebude že už niekoho mala a prípadne má ešte výrazne menej rokov :D
  59. 61
    Christiano_301

19 ročný chalan

@dilkodivy podobný problém brácho :) lenže tá tvoja dievča môže hovoriť, že je už neni panna, čo ty vieš? ;) vieš, o to ide, väčšina dievčať povie, že už nie je pannou, a väčšina chlapov to uverí, ale či je to tak ozaj to nik nevie.. o to ide
  60. 62
    Dilkodivy

18 ročný chalan

@christiano_301 viem to naisto ;)
  61. 63
    Kerrang

24 ročný chalan

Chcel by som sa raz dožiť dňa, kedy by každý človek tu na tomto svete mal normálny pohľad na to a neodsudzoval by niekoho za to že je panic.
    Neviem prečo sa nájdu vždy ľudia, čo budú hovoriť že takých nechcú, pritom to nie je choroba, ale o.k každý sme iný, máme iný charakter a pohľad na vec.
  62. 64
    Kerrang

24 ročný chalan

Celkovo je na tejto dobe zarážajúce ako sa chovajú tie dnešné decká medzi sebou a sú vyslovene drzé, nevážia si veci a pretekajú sa o to kto bude mať skôr sex, lebo inak sa považuje za čudáka a dakoho vyčleneného z ich jakejsi hierarchie :D aj keď ten človek môže byť normálny ako ten čo ten sex mali, len uvažuje inak ako väčšina.
    V poho by u mňa bolo keby počkali na vzťah, no nie je až tak v poho dať kamošovi často aj neznámemu na diske, lebo je pekný (hehe) ...teda česť výnimkám ak sa ich dnes ešte zopár nájde :smile:
  63. 65
    Kerrang

24 ročný chalan

Podľa mňa ak by si sa aj prekecol a by si jej nechtiac povedal o tom že si panic, tak nemáš čo stratiť. :smile:
    Aspoň zistíš či jej na tebe skutočne záleží a ak to je normálna baba tak to zoberie v pohode, no ak bude protestovať a sa poburovať že čo si panic, tak ja byť tebou ťahám od takej preč. :smile:
  64. 66
    Molly1

19 ročné dievča

Nie je na tom nič trápne. Nechaj si to pre tú pravú. ;) Len preto aby si mal ten pocit a skusenost ake to je...hmm s hocikym. To neuznavam. Mohol by si to neskor lutovat.