Fórum pridal Kierkegaard, 15. 4. 2018 13:00 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Podviedli ste niekedy partnera?

0
Kierkegaard

24 ročný chalan
Vesmír

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

To je blbá anketa, to sa nik neprizná...neviem čo ma to napadlo.
  2. 2
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

podviedla som Jar s Purom (sorry)
  3. 3
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Ex priateľa aby som bola presnejšia
  4. 4
    Slackerbitch

24 ročné dievča

kebyze to urobim, tak asi nenavidim sama seba, lebo nevera je pre mna mega neodpustitelnou vecou..
  5. 5
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

jj vsetci sa pridu pochvalit na internet
  6. 6
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

To vie len Karol sám (rofl)
  7. 7
    Primitiv

24 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

@milgamman Ako si im to mohla urobiť? Namotať chudáka Pura? On si myslel, že ho máš naozaj rada... A ty sa s ním chcela len vyspať. A zradiť Jarinu vernosť? Som rád, že ťa poznám len takto, cez internet. Keby som ťa poznal osobne, asi by som bol momentálne riadne zhnusený.
  8. 8
    Milgamman

8 ročné dievča

@primitiv ved ma neodsudzuj hned (sorry) s Jarom sme uz boli dlho spolu a zdalo sa mi, ze slabo umyva tie rady a malo odmastnuje :/ tak som chcela vyskusat Pur ale nakoniec som zistila, ze Jar je najlepsi (love) a stalo sa to len raz.. no dobre dvakrat ale odvtedy som verna uz len Jaru (rofl)
  9. 9
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Jasne ..kazdy den a ? :D
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@milgamman ako si to mohla zlatko
    JAR je proste prva trieda
    To si nemala (hehe)
  11. 11
    Milgamman

8 ročné dievča

@obsession ja viem, bola to chyba :( co us stava sa :/ ale Jar sa to nesmie dozvediet!!! prosim nepovedz mu to (sorry)
  12. 12
    Kanya

28 ročná žena
    Púchov

áno...pred týždňom som použila ľavú ruku.... :(
  13. 13
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

vzdy by som volila rozchod pred podvadzanim

to, co clovek spravi, uz proste vratit spat nemoze, takze aj ked sa rozhodne podviezt a nerozijde sa a olutuje to, tak ten vztah, ktory mal, uz jednoducho nevycaruje naspat tym, ze bude zapierat
  14. 14
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Takmer...
  15. 15
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča

Bývalého.
    Ale to som mala 15 rokov a s tým frajerom sme spolu boli len mesiac cca a s tým druhým som sa iba bozkávala a hneď som sa aj priznala na druhý deň a s frajerom rozišla. Keď som ho nemala výčitku podviesť tak som ho proste neľúbila a nemalo to teda hlbší význam.
  16. 16
    Majmarad

34 ročný ujo

Podľa mňa by tu mali existovať ešte aj ďalšie možnosti výberu. Kto nezažil, tak nepochopí a kto raz zažil, tak vie, že sa partner podviesť nedá! Ale to by som dlho písal. Neviem či by sa to dalo nazvať podvádzaním, ale áno. Spravil som niečo podobné. Možno tu vyzniem ako človek absolútne bez morálnych zásad, ale chcem Vás poprosiť, nesúďte ľudí, ktorí podviedli, pretože nikdy neviete čo za tým je. A to myslím smrteľne vážne. Ďalej to tu nebudem rozpisovať, aj tak to nepochopia ľudia, ktorí nezažili to, čo ja. Takže len toľko k tomu.
  17. 17
    Subarnica

21 ročné dievča

Kde je možnosť "som opustený hrošík, ktorý nikdy nemal žiaden vzťah"?
  18. 18
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

V tomto vztahu nie, ale byvaleho hej uz na konci vztahu ked sme sa spolu ani nerozpravali a ani sme nevedeli, ci spolu este sme alebo nie. Proste ked uz vsetko bolo napicu a ocividne bez buducnosti
  19. 19
    Antifunebracka

28 ročný muž
    f(itn)esak birdzu

Vyzerám ako ten typ človeka?
  20. 20
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@16 to je ten, co znasilnene opite dievca obvinoval z roztahovania noh a ze clovek vie, co robi, aj ked je na mol a sotva stoji
  21. 21
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

^

"Úprimne, tak jej treba! Nemá chodiť po bytoch a rozťahovať nohy. Vôbec mi jej nie je ľúto. Skôr mi je ľúto toho tvojho kamaráta - mať totiž za kamaráta teba a ju by som si neprial ani v najhoršom sne."

"Naozaj sme to dopracovali až tam, že zadaní ľudia chodia na súkromné byty a trtkajú prvú ligu s inými ľuďmi?

Ja keby som jej priateľ a dozviem sa niečo takéto, tak by vo vzduchu letela. Ale takéto typy ľudí ma našťastie obchádzajú.

Ak ti príde ok, že je niekto vo vzťahu, opije sa a následne rozťahuje nohy cudziemu chlapovi tak ok.
    "

http://birdz.sk/forum/kamarat-uchyl/182262-tema.html/
  22. 22
    Pijemzelenycaj

10 ročné dievča

Ne
  23. 23
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Neviem ako sa to vezme.. Rozišla som sa s priateľom, potom som bola s niekým iným, ale ten môj bývalý priateľ mi potom volal, a myslel si, že to ešte dáme dokopy.. Ale ja som už bola v tom, že sme rozídení.
  24. 24
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

@hoperpohroma to je neskutocne.. a že nesúďťe ľudí.. vodu káže, víno pije :D
  25. 25
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@lenkaska1 velmi hrube pokrytectvo