Fórum pridal Emmey, 17. 6. 2017 14:50 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Podviedli ste niekedy svojho partnera?

0
Emmey

17 ročné dievča
Za tebou

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Yacopsae

22 ročný chalan
    Tvoja mama

Muselo by mi jebať. :D
  2. 2
    Feelagain

19 ročné dievča
    Brno

áno, preto sme sa rozišli
  3. 3
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Ups, zle som zahlasovala, dúfam, že nepríde na Birdz a neprečíta si to! (:

Ale nie, samozrejme že nie a ani si to neviem predstaviť a naozaj sa čudujem ľuďom, ktorí vyhľadávajú takéto dačo.
  4. 4
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

'Zalezi na definicii'

Ale ano :-/
  5. 5
    Topanocka

23 ročný chalan
    Medzev

nikdy by som to nedokázala,radsej by som umrela a nechápem tých čo to dokážu
  6. 6
    Warble

18 ročné dievča

nie a nedokazala by som so sebou zit, keby som to spravila
  7. 7
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Nie, nikdy by som to neurobila
  8. 8
    Arywian

10 ročné dievča

@6
  9. 9
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Podľa mňa sa väčšina ľudí neprizná... :D
  10. 10
    Barb

tvári sa, že má 5 rokov
    Piešťany

prečo nie :)
  11. 11
    Bencen

22 ročný chalan

Ja by som ti nikdy nedokázal.. Ale bývalá nemala problém to urobiť a dva roky ma ojebávať do očí, že nič nebolo a so mnou ťuťuli muťuli.. Dokonca to nebolo iba s jedným.. Už len pre ten pocit, ako som sa cítil, by som to nedokázal niekomu druhému spraviť... Buď chcem vzťah, alebo sa kurviť.
  12. 12
    Yacopsae

22 ročný chalan
    Tvoja mama

@bencen ja by som takéto niečo nezniesol. Ja by som si dotyčných našiel a ojebal im hlavu o obrubník, aj v prípade, že by o mne nevedeli, ja by som skrátka zlyhal a robil peklo. :D Mne stačilo keď mi napitému na festivale v aute spomenula jej kamaráta, ktorý ju stále riešil aj keď dobre vedel, že je so mnou a od nervov som vykopol čelné sklo na mojom aute. :D Odvtedy nepijem radšej. :( :D
  13. 13
    Bencen

22 ročný chalan

@yacopsae ona sa mi nikdy ku tomu nepriznala... Priznal sa mi jej spolužiak, ktorého ho musel chytiť pod krk v meste, večer pred barom, kde mi všetko povedal... Ona ale tvrdí stále, že klame a že ona ma miluje :D proste pičoviny... Sú to už mesiace, ale ešte mi chodí raz týždenne mail, smska o tom, ako ma miluje a iné drísty... Ale zas ona bola chronická klamárka. Ale tu pomôže už len ignorácia... Mohla mať chlapa :D
  14. 14
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

@6
  15. 15
    Melancholik

25 ročný muž

nie nikdy..a ani sa to nestane
  16. 16
    Antifunebracka

28 ročný muž
    kajinek birdzu

No, technicky sme už neboli spolu, lol!
  17. 17
    Tuoni

21 ročný chalan
    Tampere (skôr mesto kde by som chcel žiť)

Väčšina vzťahov ma prestala baviť po troch mesiacoch. Takže som to riešil aj takto. Ale vždy keď som niečo také spravil tak som to potom ukončil.
  18. 18
    Kerrang

24 ročný chalan

To sa mi ešte nestalo a ani nestane, lebo sa poznám aký som. Skôr druhá strana ma podviedla, teda ženské osadenstvo. (sorry)
  19. 19
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Podviedla, ale nie terajšieho :D v 15 tich taký trojmesačný vzťah som mala a stretla som chlapca do ktorého som bola 2 roky zahladená a chcel sa bozkávať tak sme sa asi 2 hodiny oblizovali :D ale hneď na druhý deň som sa priznala a rozišla som sa s tým chlapcom.

Terajšieho nepodvediem ak ma niekto nesfetuje do bezvedomia a neznásilní.
  20. 20
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

raz dávno..a bolo to to najhoršie čo som kedy urobila..nikdy viac
  21. 21
    Mrspunk

22 ročné dievča
    v dyme

chýba mi možnosť áno, veľakrát a už to nikdy nechcem zopakovať. ale neľutujem, dobrá skúsenosť do života (?)