Fórum pridal Jednookaustrica, 17. 3. 2017 19:08 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pokec :D

0
Jednookaustrica

19 ročný chalan

Nazdar :D myslite ze starý spôsob zoznamovania cez net ako Pokec úplne vymizli? :D alebo je badoo a podobne sračky plnohodnotná náhrada :D ak máte iné zoznamky ako tipy tak sem s nimi :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hemadžema

20 ročné dievča
    Na šťastie čakajúca

Veď Birdz...
  2. 2
    Hagelslag

22 ročný chalan

Ty vole ja ani neviem či by som na niečo také podstúpil...vôbec by som nechcel mať nálepku "ten chalan z pokecu" ...alebo mami oci jak ste sa spoznali? No vieš, klikli sme obaja na facebook v rovnakú sekundu a ja som ju štuchol a vieš potom to tak išlo dalej, dal som jej USB do portu bez krytu a tak si sa narodil...
  3. 3
    Jednookaustrica

19 ročný chalan

Je mi jasne co máš na mysli :D ale určite si počul raz: topiaci sa aj slamky chytá :D
  4. 4
    Jednookaustrica

19 ročný chalan

A to je pravda ze nálepka "ten chalan z pokecu" mi vydržala vždy max 2 týždne :D
  5. 5
    Oko_paradajky

23 ročný chalan
    Brno

@jednookaustrica podla mna ked to spravne nakombinuješ spoznaš 2x tolko ludi a hlavne nechod za nimi rovno že vztah a take veci proste zoznamuj sa čim viac sa zonzamiš tym viac sa zoznamiš ;) cez pracu na webe a mimo prace v "Realite"
  6. 6
    Primitiv

23 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Si zabil, že "starý spôsob zoznamovania" (: Ja by som pokec úplne nezavrhoval, dá sa tam dostať k topánkam, starým ponožkám, spodnému prádlu... Po čom tvoja úchylka ráči. Občas dostaneš ponuku zarobiť si výmenou za orál a podobné službičky, choď do toho.
  7. 7
    Hagelslag

22 ročný chalan

Tak, keď chceš takto, Birdz je fajn miesto na zoznámenie , tu som našiel kopu dobrých a srandovných báb, čo vedia aj popísať viac ako "ahoj, ako sa máš?" :)
  8. 8
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Mne sa podarilo na pokeci raz zoznámiť...
    Trollila som totálne napiteho chlapca čo si prišiel na pokec vyliať srdiečko a nakoniec som zistila že je to strašne fajn chalan.
    Tak sme si písali aj na druhý deň a ďalší a ďalší...
  9. 9
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

@nespiacakraska a po 4 dnoch koniec...
  10. 10
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

@sianagirl245 Vieš čo nie... Aj sme sa stretli. A sem tam sa stretneme dodnes. (thumbs)
    Zas BFF sme není, ale známi hej.
  11. 11
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

@nespiacakraska tak to je super potom :)
  12. 12
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

krcmaaprihovorsababepodakomstvrtompive.sk
  13. 13
    Jednookaustrica

19 ročný chalan

Raz som dal 7 pív a skoro som zomrel, bežné mi stačia 2 a není som schopný konverzácie s babou takže dik za radu :D
  14. 14
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

To nikdy nevymizne a vzdy sa budu dat najst v pohode ludia aj cez pokec
  15. 16
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

@sianagirl245 ked je šťastie unavené aj na somára(v tomto prípade mňa) sadne. (:

16. 17
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

starí ľudia a skrachované existencie sa náhodou ešte stále zoznamujú na pokeci :D
  17. 18
    Muaykelo

21 ročný chalan
    Tnava

Vždy ma zaujímalo ako sa dá zoznámiť tu na birdzi.. nič ma nenapadá :D
  18. 19
    Davidkq

25 ročný muž

Z Pokecu ušiel každý na Badoo :D
  19. 20
    Jednookaustrica

19 ročný chalan

@muaykelo asi tak, príde mi to tak ze bud patríš do starej bandy a si tu xxx rokov alebo jednoducho nemáš šancu zoznámiť sa tu ani nič :D