Fórum pridal Ucitelka, 19. 10. 2020 09:26 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Polícia vodné delá na protestujúcich v sobotu použiť

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Je výnimočný stav a zákaz zhromažďovania. Čiže už len z toho dôvodu im to schvaľujem. Hoc aj keby to neboli Kotleby.
  2. 2
    Kerrang

28 ročný muž

Hentak by sa ani opice nesprávali ako oni v sobotu (grc) ...stretnutie debilov Slovenska v akcii
  3. 3
    Robin

23 ročný chalan

Sulík to v o 5 minút 12 povedal, že ultras boli desiatky, no normálni ľudia boli v stovkách. Na tých sa tiež tým delom mierilo.
    Aj sa im ospravedlnil
  4. 4
    Ucitelka

44 ročný ujo

Ok, som rada, že si tu viacerí myslia, že to bolo v pohode, pretože v správach a diskusiách to bolo vylíčené tak, že to bola chyba. Dokonca ani veľký favorit birdzákov Sulík to nepodporoval.
  5. 5
    Ryu4

25 ročný muž

@robin No keď to povedal Sulík, starý kamarát fašistov, tak to musí byť pravda (:
  6. 6
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Neviem, nie som vodné delo
  7. 7
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Toxicity

Na ultras a podobných mala ale na normalných ľudí čo prišli o prácu majú plné zuby matovičovej vlády debilných opatrení nie
  8. 8
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Mali dať väčší tlak a menšiu trysku taku akou sa reze kamen..
  9. 9
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

samozrejme, že áno. dementi sa počas zákazu zhromažďovania zlezú do hentakej tlupy, neviem, čo si mysleli, že tým dosiahnu. akurát to, že sa tie opatrenia budú musieť zbytočne predlžovať. keby boli disciplinovaní a sedeli by doma na prdeli aspoň tie smiešne dva týždne, mohol byť do Vianoc pokoj. takto sa s tým budeme naťahovať až kým nebude vakcína >;-(
  10. 10
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Na tích, čo im tak drbalo asi áno. Akože chápem ten protest, že ludia nie sú spokojní s tým, čo sa deje ale to čo tam niektorí stvárali, to už bolo na psychiatriu a neviem čo chceli vyriešiť napr. tým, že začali rozdrbávať bránu na prez. paláci alebo čo tam robili tie deti, hneď sociálku na rodičov volať :S
  11. 11
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

je vynimocny stav.. takze vidim to uplne ako legitimne
  12. 12
    Robin

23 ročný chalan

@ryu4 Neviem koho je kamarát, ale bol sa tam pozrieť a povedal, že polícia mohla račej 10-15 ľudí zobrať a bolo by po probléme. Takto neprimerane ohrozila ľudí, ktorí prišli vyjadriť svoj nesúhlas.
  13. 13
    Chirurg

26 ročný muž

samozrejme.

nicili vsetko.

plus ta mala, ktora kricala do megafonu - matovic je kokot, treba ho zabit aj caputova, bola taka ukazka aka naj naj najvacsia stoka slovenska tam prisla, doslova zanedbana rodicovska vychova.
  14. 14
    Chirurg

26 ročný muž

@robin
    pravo vyjadrit svoj nesuhlas, nemaju ludia, ktori nemaju mozog. n1

ti ludia mali by byt nesvojpravni. plus im zakat mat deti.

wait, to neboli ludia, ale zvierata.
  15. 15
    Robin

23 ročný chalan

@chirurg Prečítaj si nahlas čo si práve napísal
  16. 16
    Ryu4

25 ročný muž

@robin Opakujem, veriť v tomto prípade Sulíkovi je nezmysel, dôvod viď hore. Videl som fotky, videá, čítal som posty ľudí, čo to videli, a tento pohľad, že problémy robilo len 10-15 ľudí, je totálna pičovina. Navyše platí zákaz zhromažďovania, čiže nikto z nich nemá absolútne žiadne právo nariekať, že boli rozohnaní. Ak nemajú totálne nasraté v hlave, tak to museli očakávať.
  17. 17
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@ryu4 Sulík s jeho ekonomickým liberalizmom može byť kamarát fašistov len velmi ťažko(a to rozhodne nepatrím do jeho fanklubu)
  18. 18
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

@ryu4 bola som v sobotu v meste a sice na mieste protestu som nebola, ale stacilo vidiet, co sa pohybovalo od hlavnej stanice na Namestie slobody, to boli len cestou na to zhromazdenie a z neho desiatky a desiatky evidentnych nackov
    (Hej aj ja mam hrube nohy a takze boty, ale nie som ovesana logami LSNS a napismi v nemcine ;) )

Neviem, kde sa tam brali 'slusni a normalni' ludia, ale ani v meste, ani na zaberoch spred Uradu vlady nevyzerali byt ani patina zucastnenych
  19. 19
    Ryu4

25 ročný muž

@hetfield Chyba lávky, fašistický diktátor Pinochet bol tiež zástancom ekonomického liberalizmu. Po voľbách, v ktorých sa faš dostala do parlamentu, sa Sulík v nejakom blogu dušoval, že kotlebovci vlastne vôbec fašisti nie sú, a boli tam aj nejaké stretnutia a diskusie o možnej spolupráci.
  20. 20
    Salora

tvári sa, že má 4 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@blackfog @Patrixo výnimočný stav nie je, je vyhlásený núdzový stav - to je dosť podstatný rozdiel (hehe)
    a odpoveď je ÁNO - mala a dobre urobila. Sa čudujem, že podľa ofic. info zatkla len 4 ludi... mala to tam masovo hádzať do Antonov... (hehe) (thumbs)
  21. 21
    Moonlawoo

hrá sa, že má 2 roky

Uplne som si vravel par dni nazad, aky je sulik v poslednych mesiacoch chrumkavy, proti 2015/17, ked robil ozvenu nackom a populistom a dokonca Fico sa v tej dobe zdal proti nemu akceptovatelnejsi. Ale zasa je to ten autenticky a principialny Riso v najviac nevhodny okamzik.
  22. 22
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@ryu4 lenže LSNS má od Pinocheta dost daleko,Pinochet bol dost proamerický a LSNS by chceli znárodňovať čo je presný opak toho čo robili v Chile
  23. 23
    Ryu4

25 ročný muž

@hetfield Sulík je aj teraz v koalícii so stranami, s ktorými sa v mnohých bodoch ideologicky rozchádza, čiže toto v princípe nič neznamená, je to prejav politického pragmatizmu. Ten jeho blog je snáď ešte stále dohľadateľný, takže v tomto prípade fakt nie je o čom.
  24. 24
    Salora

tvári sa, že má 4 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@nuumik NORMÁLNI ľudia, sebeviac poznačení touto situáciu neberú na podobné protesty svoje (najmä malé) deti... pokiaľ viem, už pár dní pred protestom boli všade informácie, že sa ho zúčastnia radikali, ortodoxní praviciari a pod. zberba. Okrem toho je vyhlaseny nudzovy stava zakaz zhromazdovania ludia nad viac ako 6 ks... mrte ich tam bolo bez rúšok a jedine, co dokazali, bolo nadavat a utocit, jednoducho si vybiť svoju agresiu.

A kde je vlastne problém?? Proti čomu boli vlastne demonštrovať?
    Na jar bolo okrem potravin a drogerii vsetko pozatvarane - teraz nie je...
    prckovia chodia do školy a dist. štúdium funguje od zaciatku nudz. stavu - na jar to tak nebolo
    boli zavrete jasle aj mat. skolky - teraz nie
    boli pozatvarane fabriky - teraz sa avetka vyrabaju
    nemohlo sa chodit z okresu do okresu - teraz nic take nie je
    boli pozatvarane aj kostoly - teraz nie su
    boli skratene otv. doby a nedele zavrete - teraz nie
    restauracie boli isty cas zatvorene uplne - teraz nie su
    mrte ludom vyhovuje home office...

tak proti comu vlastne boli demonstrovat? Proti ruskam? alebo ze nemozu popijat ci jest v krcmach a restauraciach? ci vykrikat na futb. zapasoch?
    Na jar boli vsetci predposrati a s ruskami aj spavali... keby sa ludia spamatali, prestali verit prijebanym konspiracnym teoriam, nepopieral existenciu covidu a nebagatelizovali celu situaciu, situacia by na SK nebola teraz taka, aka je. Premier je kapitola sama o sebe, to by bolo na inu debatu, ale taketo "protesty" teraz nicomu a nikomu nepomozu. Nudzove stavy a opatrenia nie su len na SK...
  25. 25
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Bože, človek povie, že na proteste neboli samí fašisti a ultras, a že ich tam bolo viac, a že nemali použiť vodné delo ale mali zobrať tých, ktorí tam robili bordel, keď už teda ten protest nerozpustili hneď na stanici...
    A hneď sa doňho vytrhávači a domýšľači pustia. Kamarát fašistov, nemá pravdu, podporuje Kotlebu, podporuje Pellegriniho... no katastrofa

Ja som nazoru že mohli sa buď do nich pustiť, ale z toho by bolo velke haló a bitka... a tresty 10+rokov pre hluposti ... lebo nudzovy stav... alebo mohli prist s vodnym delom a rozohnat ich trochu. Bolo mi jedno ktore z toho sa stane, ale očakaval som, že pride to vodne delo, ked už ich nechali protestovať... aj napriek zakazu zhromažďovania sa.
  26. 26
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Každý kto tam bol je kokot, nie slušný človek
  27. 27
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

bola to chyba, mali sa nasadit minomety.

sulik ma 85 % pravdu, ved on je aj proti migrantom a tak, ale tentoraz strelil capa