Fórum pridal Kaiserchief1, 8. 11. 2018 10:34 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Politické strany a vy

0
Kaiserchief1

23 ročný chalan

• 0% ľudí
    Som skokan roka - vždy volím inú stranu
  • 50% ľudí
    Som verný odjakživa jednej strane
  • 0% ľudí
    Snažím sa ostať verný jednej strane, no nie je to ľahké
  • 0% ľudí
    Volím to, čo volia všetci moji cool vzdelaní kamoši
  • 50% ľudí
    Nechodím voliť
  • 0% ľudí
    iné
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

sklamem ťa, dal som č. 5 (hehe)
  2. 2
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Verný som akurát tak postojom a ideologickej orientácii, určite nie nejakej strane. Nemám cool kamošov a je mi úplne jedno, čo je teraz medzi mladými cool, aj čo sa volieb týka.
  3. 3
    Mikaell

hrá sa, že má 0 rokov
    Prešov

Nemám jednu fav stranu.
    Skôr mám veľa takých, ktoré určite nie.. no a z toho čo potom ostane, tak tam už si robím nejaký research. :D
  4. 4
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

dvakrat som volil SDKU,dvakrat SaS,raz zmenu zdola a vážne uvažujem nad tým že najbližšie volby sa na to už vyserem
  5. 5
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

Volim podla slubov , volebnych programov a svetonazoru
  6. 6
    Nikitax

20 ročné dievča
    Mŕtve

Ma to vobec vyznam?
  7. 7
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Má to význam... Ak tí inteligentní nevolia, potom volia len tí retardi, ktorí mali 4ky na základke spolu s dôchodcami a pár ľuďmi z pracujucej vrstvy. A potom to vyzera, že Kotleba ma 12 % čo je maximalna hanba Slovenska. A Ignorantstva Slovákov. Trula voliť pošlete, necháte, ale vy nepôjdete? Tak potom zlodej alebo hlupák všetkým vládnuť bude.
  8. 8
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Má to význam... Ak tí inteligentní nevolia, potom volia len tí retardi, ktorí mali 4ky na základke spolu s dôchodcami a pár ľuďmi z pracujucej vrstvy. A potom to vyzera, že Kotleba ma 12 % čo je maximalna hanba Slovenska. A Ignorantstva Slovákov. Trula voliť pošlete, necháte, ale vy nepôjdete? Tak potom zlodej alebo hlupák všetkým vládnuť bude.