Fórum pridal 3515519, 27. 12. 2017 21:38 do kategórie Počítače. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

pomoc s heslom

0
3515519

22 ročný chalan

Ahoj. Poznáte nejaký program, ktorý dokáže zistiť heslo od fotoalbumu na pokeci? ...nie nechcem si robiť dobre nad fotkami 13-ročných. Ide len o stávku s kamošom. Kto pomôže dám mu polku výhry :D (2,50)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Neznamyclovek

37 ročný ujo

:DDDDDDDDDDDDDDDDdd jasne, nieco take ti niekto preda za 2,50 :D:D:D:D:D:DD
  2. 2
    3515519

22 ročný chalan

@neznamyclovek ja nechcem predať. Len či niekto niečo také nepozná, ak to existuje.
  3. 3
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

loteria :D najdi sinejaky fake učet a heslo tam určite bude 1111 :D
  4. 4
    Neznamyclovek

37 ročný ujo

urcite, casom a vyskumom overene metody zabezpecenia, ti niekto da len tak (pripadne za 1 pivo) :DDDDDD

best joke 2017
  5. 5
    3515519

22 ročný chalan

@neznamyclovek ešte raz :D nechcem nikoho program, ktorý on sám vymyslel :D len či nepozná nejaký, čo videl niekde na nete..
  6. 6
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

neznamehocloveka vobec nepocuvaj, on nevie, o com toci.

https://uloz.to/!fXbHT62L9O0b/universalhack-v1-03-exe-zip

tento program na taketo bezne stranky funguje. heslo na otvorenie zip-u je "d167b3f6acea64b6bd7e908eb671c3d1". da sa s tym sice hacknut aj fb a tak, ale trva to strasne dlho. vsetko, co musis spravit je, ze po spusteni programu zadas dnesny kluc pre server, ktory chces hacknut. v pripade pokecu je to "27/12/2017_pokec.sk/passwords.database" a potvrdis enterom. nasledne sa kluc zacne nacitavat, trva to asi 30 sekund a priebeh vidis na loading bare. ked bude kluc nacitany, program ta vyzve, aby si pre pokracovanie stlacil lubovolnu klavesu. pred jej stlacenim sa uisti, ze nemas nastaveny windows update ani nic, co by mohlo beh programu narusit. desifrovanie moze trvat aj niekolko hodin a ked sa prerusi, musis zacinat odznova. po dobu desifrovania odporucam vypnut vsetky programy, nech sa moze cely vypoctovy vykon tvojho pocitaca sustredit len na prelamovanie hesla od databazy. az sa to cele dokonci, tak ti to na pracovnu plochu vygeneruje .txt dokument, v ktorom budu zoradene vsetky mena a hesla, ktore sa na pokeci nachadzaju.
  7. 7
    3515519

22 ročný chalan

@notme dík :D ale kašlem asi na to, veď to bude na týždeň
  8. 8
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

tak rychlejsie to nejde no, zalezi od tvojho pocitaca. ked tak to mozes nechat pustene cez noc a uvidis.
  9. 9
    3515519

22 ročný chalan

@notme jasné, veď to viem. Vieš, ja nepotrebujem heslá všetky, na čo mi to bude. Proste od jedného albumu som chcel. Nejaký program, čo tam bude zadávať všetky kombinácie. Určite tam nebude extra zložité heslo, čiže by to možno do dvoch hodín bolo
  10. 10
    3515519

22 ročný chalan

@notme každopádne dík
  11. 11
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@notme neni to poprve co tu od teba taketo nieco vidim. rad by som vedel co naozaj robi ta vec v tom rare :D
  12. 12
    Emzááák

36 ročný ujo

Si kúp TRANSLTR od NASA, či FBI, či kto ho má. :D To bude behom minúty. :D
  13. 13
    Molline

21 ročné dievča

ved sak popytaj si heslo od cca 10 ludi :D a tvar sa ze si na to prisiel :D ci tebe jeden konkretny treba? :D
  14. 14
    3515519

22 ročný chalan

@molline konkrétny :D onen kamarátov :D
  15. 17
    Fotofoto

32 ročný muž

Uvedený program používa pravdepodobne brute force metódu, voči ktorej má pokec (a každý normálny web) ochranu. Ako bežný používateľ heslo nezistíte a uisťujem Vás, že ani nikto iný tu prítomný. A skúsení hackeri majú na práci iné veci, ako zisťovať heslá od albumov na pokeci.