Fórum pridal Cherrie1998, 3. 10. 2017 15:09 do kategórie Veda a technika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pomoc s výberom e-cigarety

0
Cherrie1998

20 ročné dievča

Čaute, rozhodla som sa kúpiť si e-cigaretu, ale rozhodujem sa medzi dvoma typmi a to Joyetech Ego One TFTA 2300mah a SmokTech Stick V8 Baby Kit 2000 mAh. Keďže sa do toho moc nevyznám, prosím vás o názor :) .
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kevin

21 ročný chalan
    Košice

Aky mas budget?
    Nekupuj si zabudovanu bateriu..
  2. 2
    Cherrie1998

20 ročné dievča

Chcela by som niečo do takých 40 eur (ostatné veci ako liquid alebo príchute si dokúpim potom).
  3. 3
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Musis si to cele dopredu premysliet, lebo neskor bude problem s kompatibilitou. Do detailov. Musis vidiet vysledok predtym, nez si nieco kupis.
  4. 4
    Stevooo

hrá sa, že má 0 rokov

Smok/Eleaf a Joyetech najlepšie dostupné značky, potom z Číny, tu máš jednu dobrú pokiaľ si budeš kupovať liquidy 70/30 https://www.elcigareta.sk/produkt-2118-eleaf-ijust-s-zakladna-sada.html
    pre 70/30 je super už len kvôli lacnejším hlavám a lepšej batérii do tej druhej nechoď už len kvôli batérii ... a do tej prvej kvôli veľkosti tanku ...
    a btw. liquid a príchuť je sakra rozdiel, liquid - rozmiešaná príchuť s bázou a príchuť je ... to je len proste príchuť čo sa nefajčí ...
  5. 5
    Cherrie1998

20 ročné dievča

@stevooo Ďakujem pekne pozrela som link a celkom sa mi pozdáva :)
  6. 6
    Obsession

22 ročné dievča

tieto cecka su akurat tak na figu ..po case sa zas vratit k normalnej..s tym rozdielom ze budes palit omnohoviac..na tuto nerest totiz funguje len pevna vola ..tot vso
  7. 7
    Obsession

22 ročné dievča

@obsession *vratis
  8. 8
    Cherrie1998

20 ročné dievča

@obsession len problém je ten, že ja nie som fajčiar a nechcem si kúpiť e-cig. kvôli tomu, aby som prestala fajčiť, len chcem začať fajčiť niečo, čo je menej škodlivé ako klasická cigareta
  9. 9
    Stevooo

hrá sa, že má 0 rokov

Kúp si IQOS to mám doma
  10. 10
    Obsession

22 ročné dievča

@cherrie1998 to je ale uvaha ,,len preto aby si bola cool to nerob
  11. 12
    Cherrie1998

20 ročné dievča

@obsession neboj sa nejde mi o to byť cool, len už som to skúšala u kamošky a páči sa mi aj účinok, že ťa to tak trochu oblbne, ale pritom to nesmrdí a neškodí ako normálna ciga :) prosto to mať na uvoľnenie
  12. 13
    Obsession

22 ročné dievča

@cherrie1998 slobodna vola sa nema odopriet nikomu ,ani tebe
  13. 14
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Fujky fuj treba normalne cigarety fajcit ! Alebo jebat dutinky jak ja ! :D
  14. 15
    Lovingmemory

20 ročné dievča