Fórum pridal Emzááák, 18. 12. 2017 19:16 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ponuka sexu

0
Emzááák

36 ročný ujo

Dobre, takže ste tu. :D Žiadne sex služby pre vás NEMÁM. Potrebujem pomoc so slovnou úlohou. Zaujíma ma hlavne ako to vypočítate, plus správny výsledok, of course :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

Vysledok su 4 melony na druhu
  2. 2
    Emzááák

36 ročný ujo

V troch podnikoch pracuje spolu 1116 ľudí. Prvý podnik zamestnáva o 18% ľudí viac ako 3. podnik a zároveň o 60 ľudí viac ako 2. podnik. Koľko zamestnancov majú jednotlivé podniky?
  3. 3
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

devať
  4. 4
    Sechs

26 ročný muž
    allow access to my location?

Cé je správne.
  5. 5
    Emzááák

36 ročný ujo

@hoperpohroma @ Tomias @Sechs hmm Wooooooow :D
  6. 6
    Annyejnji

20 ročné dievča

toto vazne? ._.
  7. 7
    Emzááák

36 ročný ujo

@annyejnji ? Čo si tým myslel/a?
  8. 8
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

1116 = 1.18x + 1.18x-60 + x
    1176 = 3.36x
    x = 350

1. = 413, 2. = 353, 3. = 350
  9. 9
    Emzááák

36 ročný ujo

@etelnair Super ďakujem. :DDD
  10. 10
    Emzááák

36 ročný ujo

@etelnair A môžeš to ako odborník zhodnotiť, či to bolo také ťažké, alebo som ja len sprostý? :D
  11. 11
    Etelnair

27 ročný muž

ak mas siedmy rocnik ZS za sebou tak si jednoznacne sprosty
  12. 12
    Etelnair

27 ročný muž

mozno aj siesty, neviem, pozri si v osnovach ako moc si sprosty
  13. 13
    Zahi

27 ročný muž
    Turzovka

asi tak :D
  14. 14
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

tak ja sa tesim ze si najdem nejakeho fesaka na sex a tu zase len matematika :(
  15. 15
    Emzááák

36 ročný ujo

@etelnair @etelnair @etelnair @etelnair Smutné :(
  16. 16
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Tak ani dnes ziadny sex nebude? Ach chodte kdesi :(
  17. 17
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Dnes s vami vyjebal vzdelávací systém slovenskej republiky.
  18. 18
    Trevor1994

tvári sa, že má -54 roky

iny clickbait haha
  19. 19
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

Hmm aj ja som sprostý nič si z toho nerob :D
  20. 20
    Klidopido

25 ročný muž
    Martin

@17 doslova :D
    Ako možno by som na to časom prišiel, ale radšej budem sprostý. :D
  21. 21
    Method

hrá sa, že má 1 rok
    Kalokagatia ;-)

Ponukam, ale som vyberavy!
  22. 22
    Himka

27 ročná žena
    v̷̫ͥͫo̡̖͎͖̰͐͗̽̿i̢͉͔̼̪̽͛̈ͤ̒̃͐̃͌͟͢d̶̘͔̟̼̪̊̎̂ͤͥͣͯ̕͠

42!
  23. 23
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus To, že on je sprostý, nemá nič so Slovenským vzdelávacím systémom. Tak ako Fico nemá nič s tým, ak je niekto neúspešný a chudobný.
  24. 24
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton ale to, že slovenský vzdelávací systém stojí za piču je fakt a keby nestál, indivíduí ako tuto pán by bolo menej. (Sprostí by boli stále, ale nie až takto.)
  25. 25
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus jasné a preto máme jednu z najnižších úrovní negramotnosti a úrovne pracovníkov s nízkymi schopnosťami. Slovensko má veľmi dobrý vzdelávací systém na celosvetové pomery. Jediné, čo pokulháva, sú naše Vysoké školy.

http://www.oecd.org/skills/Workers-with-low-skills.png
  26. 26
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton nie, fakt nie. Naše základné a stredné školy stoja za plesnivý banán, vysoké ani za ten nie. V rámci Europy sme hlboký podpriemer.
    Tu máš prvý rebríček čo som našla, nechcelo sa mi tomu venovať viac než 5 sekúnd googlenia. Ale keď si zadáš "worst education systems in Europe", všetky články sa nesú v podobnom duchu.
    https://www.therichest.com/rich-list/poorest-list/worst-education-systems-in-europe/
  27. 27
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus lenže the Richest porovnáva jablká s hruškami.
    To, koľko naleješ do školstva peňazí nie je v zásade priamo úmerné jej kvalite. Do rozpočtu na školstvo sa totiž započítava aj výskum. V tom Slovensko naozaj zaostáva.
    To, koľko času stráviš v škole nemusí hovoriť vôbec nič o kvalite vzdelania, ale skôr o tom, akí sú študenti. Keď budeme rozkrikovať, ako sú naše školy naprd (nie sú), tak Ti potom ľudia skúšajú školu života.
    Celú dobu sa neučia, lebo šak načo, "to už po mne nikto nikdy chcieť nebude" a potom ich vraj škola nič nenaučila. To si myslíš, že učiteľka autora tohto fóra v prislušnom ročníku neučila slovné úlohy?
    Nezamestnanosť mladých ľudí je ukazateľ, ktorý nemá s kvalitou školstva nič spoločné:
    https://www.statista.com/statistics/266228/youth-unemployment-rate-in-eu-countries/
    Slovensko je v tejto oblasti priemer. Horšie sú od nás krajiny, ktoré podľa Richest majú lepšie školy.
    Takže celkovo:
    Naše školy sú dobré na poskytnutie základného a všeobecného vzdelania. V tom sme vysoko nadpriemerní na svete. To presne má základné a všeobecné školstvo plniť.
    Ostatné vzdelanie je dobrovoľné a je iba na žiakoch a študentoch, či si z toho niečo vezmú, alebo nie. Ale to nie je problém školy.
  28. 28
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus
    Ďalšia ukážka, prečo % HDP o kvalite školstva nič nehovoria:
    Podľa tohto rebríčka má Katar 18te najhoršie školstvo:
    https://www.worldatlas.com/articles/countries-spending-the-least-on-education-in-the-world.html
    Podľa investíc do vzdelania.
    Podľa tohto článku je Katar na zdieľanom šiestom mieste medzi najlepšími školskými systémami:
    http://www.independent.co.uk/news/education/11-best-school-systems-in-the-world-a7425391.html
    Podľa investíc do vzdelania by malo mať Lichtenštajnsko horšie školy ako Pakistan...
  29. 29
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton HDP si strč vieš kam, skús si ísť na univerzitu kamkoľvek do zahraničia (kľudne aj len susedné Česko) a uvidíš, za čo stojí slovenské školstvo. Howhg, dohovorila som.
  30. 30
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus Ale Ty si tá, čo vytiahla HDP v tom článku z The Richest. Ja Ti práve vysvetľujem, že to nie je dobrý ukazateľ.
    Ale to vieš "Facts don't care about your feelings."
    P.S. Študoval som na viacerých zahraničných Univerzitách. A keby si poriadne čítala, čo Ti píšem, tak by si vedela, že si myslím, že naše Univerzity zaostávajú.
    Môžeš si našu konverzáciu hodiť do fotoalbumu.
  31. 31
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton hovorím, že je to prvý rebríček, ktorý som našla, nechcelo sa mi touto pointless konverzáciou strácať viac času. A čo som chcela povedať bolo, že zahraničné univerzity vyžadujú úplne iné vedomosti zo strednej školy - to by si ale vedel, keby si reálne niekedy na nejakej študoval (znamenajúc, že naše stredné školy človeka na zahraničnú univerzitu nepripravia).
    Btw, cítim sa poctená, že ťa zaujímam natoľko, že si si prezeral môj fotoalbum.
  32. 32
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus A ja Ti zasa píšem, že to sú Tvoje pocity a tie sa odlišujú od faktov. To, že Ty si mala problém na zahraničnej vysokej škole po absolvovaní strednej školy na Slovensku neznamená všeobecnú skutočnosť. To je jednoducho Tvoj problém.
  33. 34
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton JA som problém nemala. Iba si všímam, že je veľký rozdiel medzi tým, čo človeka naučia na slovenskej strednej škole a čo od neho vyžadujú na univerzite mimo Slovenska.
    A prosím, nezačni sa zas oháňať gramotnosťou, to, že väčšina krajiny vie čítať a písať vôbec nie je žiadny dychberúci úspech. Tebe to možno stačí. Väčšine ľudí nie.
    Viem na akej úrovni sú stredne školy v iných krajinách. Viem si porovnať prebrané učivo na našich a zahraničných stredných školách. To nie sú pocity. A je to imho oveľa smerodatnejšie, než nízka negramotnosť. Tá je síce pekná ale dnes už nestačí.
  34. 35
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus Ok, vidím, že vôbec nerozumieš, ako funguje diskusia.
    Ak máš nejaké tvrdenie, je vhodné ho podložiť nejakými faktami. Štatistikou, výskumom, atď. Kvalita školstva sa dá hodnotiť rôznymi spôsobmi. Anekdotické "dôkazy" ale nie sú ten správny spôsob.
    Ty hodnotíš kvalitu školstva na základe toho, aký máš subjektívny dojem. To bohužiaľ nefunguje. Pretože niekto iný môže prezentovať opačný dojem a kto má teda pravdu?
    Pravdu má ten, čo svoje tvrdenie podloží nejakými objektívnymi faktami. To si bohužiaľ neučinila. Stále píšeš o tom, aký máš Ty pocit. Znovu Ti zopakujem, že Tvoj pocit neznamená pravdu. Pokiaľ tomu nerozumieš, môžeš mať pri ďalšom pôsobení na hocijakej vysokej škole, či už doma, alebo v zahraničí problém.
    To je asi všetko, čo Ti k tomu môžem ešte napísať.
  35. 36
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton ja si myslím, že problém je medzi stoličkou a klávesnicou (tvojou) pretože v tomto prípade majú reálne dojmy reálnych ľudí oveľa väčšiu výpovednú hodnotu, než štatistika porovnávajúca percento negramotných ľudí (opakujem, percento negramotnosti o kvalite školstva absolútne nič nevypovedá). Štatistiku môžme ísť robiť o biodiverzite v kyslých a bázických pôdach, tam bude mať väčšiu váhu, než subjektívne hodnotenie.
  36. 37
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus Vôbec nemáš pravdu.
  37. 38
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton aby som ti zopakovala to, čo tu točíš stále dokola: to je tvoj subjektívny názor.
  38. 39
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus a zasa nemáš pravdu
  39. 40
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton a zas je to len tvoj názor. Gramotnosť sama o sebe je proste napiču meradlo kvality vzdelávacieho systému a môžeš si o tom myslieť čo chceš.
  40. 41
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus Počas celej diskusie nemáš pravdu.
  41. 42
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton to, že to budeš opakovať stále dokola z toho fakt neurobí :D
  42. 43
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus Lenže ono to fakt je. Iba som rezignoval Ti stále vysvetľovať prečo máš chabé argumenty a nemáš pravdu. Prečítaj si znovu celú diskusiu, všetko podstatné som už napísal. Platí to na ktorúkoľvek časť Tvojich príspevkov.
    Alebo tiež odporúčam toto:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Anecdotal_evidenced
    Ak toto nepochopíš, tak to už naozaj nemá zmysel.
  43. 44
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton ja chápem, čo mi chceš povedať, takže opakujem: gramotnosť sama o sebe o vzdelávacom systéme nevypovedá ani hovno. Nechce sa mi hľadať dôkazy, štatistiky, grafy, články, argumenty, pretože táto diskusia je úplne bezvýznamná, odmietam na ňu mrhať energiou a každá inteligentná bytosť, ktorá strednú školu na Slovensku absolvovala vie, v akých sračkách je slovenské školstvo. Dúfam, že už ťa prestalo baviť hrať sa na teliatko a opakovať stále dokola to isté, maj sa pekne.
  44. 45
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus Ty tie argumenty proste nemáš, takže je to naozaj bezvýznamné. Ja som argumenty dal, podložené faktami. A nie len tú gramotnosť, na ktorú sa stále odvolávaš. Ty si použila anekdotické argumenty. Tvrdíš, že vieš, aký je rozdiel medzi štatistikou a subjektívnym názorom. Ale je Ti to úplne jedno. Myslím, že je z Teba veľmi perspektívny budúci Typciký slovenský volič. A ako tak s Tebou diskutujem a čítam to po Tebe, tak možno to naozaj bude s tými strednými školami na Slovensku horšie, ako som si myslel... Ha, vidíš, anekdotický argument. Na to by si mohla počuť.
  45. 46
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton áno, je mi to jedno, s určitým typom ľudí proste diskutovať odmietam. Na Slovensku som volila dohromady raz, väčšinou odmietam kvôli voľbám cestovať späť. Daj mi už prosím pokoj, si horší než ľudia "argumentujúci", že zem je plochá.
  46. 47
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

@Staphylococcus S tým rozdielom, že Ty si teraz obhajca niečo nepodloženého, ako je plochá zem a ja mám pravdu. Prečo mám pravdu? Prečítaj si našu diskusiu. Keď Ti táto diskusia vadí, prečo stále odpisuješ?
  47. 48
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@lordnorton dodal si jeden grafík dokazujúci, že na Slovensku je nízka negramotnosť. O čom to vypovedá? O hovne. Gratulujem, vyhral si internet.