Fórum pridal Anonym356, 2. 10. 2017 12:57 do kategórie Počítače. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Poraďte mi s PC...

Názory k téme

1. 1
    Anonym356

22 ročný chalan

Ak je tu niekto skúsený, môžete mi prosím poradiť? Chcem si zaobstarať herný PC (komponetny a toto všetko v tom sa vyznám) - zaujímalo by ma ale že či mám kúpiť úplne novú zostavu z obchodu alebo niečo čo predávajú na bazare. Keď som si urobil zoznam vecí a pozrel si cenu ako by to vyšlo keby som všetko nakúpil nové z obchodu tak by ma to vyšlo 950-1000 € a potom som si pozrel ako sa predávajú počítače s podobným a aj vyšším výkonom na bazaroch a bol som prekvapený keď tam i7 počítače predávali za 750-700 €. A taký čo by som chcel ja - teda Intel i5, 8gb ram.. tak aj za 500 €. To sa mi zdá nejak málo. Máte niekto skúsenosti s kupovaním použitého počítača takto cez bazar? Pretože také nízke ceny, to sa mi fakt nezdá, či to náhodou nie su ojebávači alebo čo... bol by som rád keby som mohol čo najviac ušetriť, veď 500 € nie je malá suma. Kupovali ste si použité PC alebo ste si skladali úplné nové z obchodu?
  2. 2
    Kevin

21 ročný chalan
    Košice

https://pcpartpicker.com

btw mysli na to ze nemas zaruku na komponenty ked kupis z bazaru..
  3. 3
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

@kevin i3 7100 na gaming :) nwm teda za tu sumu sa da aj cosi lepsie len to bude zrat viac elektriky :)

Ja osobne bezim na i5 2500k + 1050 Ti a v pohode na 1080p rozlíšenie teraz som hral COD WW2 betu nad 60 FPS pri plných detailoch :) v bazári ten CPU zozenies za 80€ cca :) dnes uz mozno aj menej a od grafik tiez sa mozno oplati kupit nejaky high end starý ale mysli potom na to ze treba kvalitný zdroj (ten kupuj nový)

Zostavy si nikdy nekupuj :) dal som 700€ za prakticky "kancelarsky" pc :) Ked chces tak po komponentoch
  4. 4
    Obrvonjottr

29 ročný muž

v komponentoch sa vyznas, ale kupujes iba komplentny pc? prečo?

ved si zostav pc z bazarovych komponentov za tretinu ceny a podla svojich vlastnych potrieb.