Fórum pridal Lucates, 11. 9. 2008 17:49 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

poradte nejaku komediu

0
Lucates

27 ročný muž
Dolný Kubín

chcem si cez vikend pozriet zhuleny nejaky film, najlepsie asi komediu, len nic ma nenapada...ak viete o niecom dobrom, specialne ked je clovek zhuleny, tak napiste:-D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Holyknight

27 ročný muž

kto huli ten umi alebo zahulime uvidime
  2. 2
    Geordie

28 ročný muž

fuh no, napríklad: Fat Pizza :D
  3. 3
    Postelny_svab

23 ročné dievča
    Ktoré neexistuje

RRRrrr! veľmi dobrá...alebo Ja moje druhé ja a Irena
  4. 4
    Tikalok

26 ročný muž

a nezabavite sa na hocicom? hoci aj na monoskope:D
  5. 5
    Lucates

27 ročný muž
    Dolný Kubín

@1 - tie dva som uz videl:-D ale to je v podstate jedno, co pozeram, lebo aj tak vtedy nechapem suvislosti a na druhy den neviem o com bol film:-D kludne by som mohol jeden film dookola pozerat:-D ale chcem troska zmenu:-D
  6. 6
    Holyknight

27 ročný muž

@5 :D lol tak naco to pozeras :D sak sa zhul, lahni si na luku a pozeraj na oblaky trebars
  7. 7
    Matus33

23 ročný chalan
    Svit

Drž hubu. Ale na to ani nepotrebuješ byť zhúlený a budeš mať dobre záchvaty smiechu :D
  8. 8
    Ivlu

32 ročný muž
    Bernolákovo

Rozhodne Ti odporúčam ruskú komédiu Sveráz národního lovu z roku 1995. Vyšla pred nedávnom vo Filmagu za 39-Sk, takže aj cenovo dostupná. Geniálna komédia o zberateľovi trofejí a kuriozit z Fínska, ktorý prišiel do Ruska na lov, pričom ak sa dobre nachlastajú vodky, dopadne to celkom inak...<br />
    <br />
    Dobré sú aj talianské komédie s Paolom Vilaggiom, pričom nemyslím zrovna Fantozziho, ale napr. Bonnie & Clyde po Italsku, Dobrá země, Ja nu spík Inglíš...
  9. 9
    Matusha

24 ročné dievča

Zahulime uvidime
  10. 10
    Traxdata

27 ročná žena
    Myjava

pozri si desnej dojak je to jeba
  11. 11
    Cy3aha

11 ročné dievča
    ^_^

Niekto to rád blond... ja som nemohla
  12. 12
    Punkgirldr

23 ročné dievča
    Zvolen

Bezva Výška :D
  13. 13
    Pluthoo

25 ročná žena

podla mna je na takyto stav najlepsia BEBE TV :D neviem ci tu tv mas .. minule u mna kamsky spali .. bolo pivecko sme sli spat tak o 5 rano a z toho sme asi 3 hodiny v kuse pozerali bebe tv :D by ste neverili aka haluz to moze byt :D ked vam tam dokolecka chodi kacka a podobne :D normalne vam z toho zacne sibat .. a to si ani neviem peedstavit keby sme boli zhulene
  14. 14
    Deyna

26 ročná žena
    v krajine zázrakov

vieš čo, keď si skureny tak skús toto - z toho budeš načisto hotovy :D <br />
    http://www.d4rkw00d.net/stuff/flash/imagination.swf
  15. 15
    Alpynus

27 ročný muž
    Praha

Samotáři, prípadne Nuda v Brne
  16. 16
    Zimuska

24 ročné dievča
    over the hills and far away..

co to je jake super:D ja som sa na tom uplne namotala..:D:D
  17. 17
    Sisska

25 ročná žena

ty budes zhuleny cez vikend? uaaaa, *zavist* :-D<br />
    podla mna si pozri Requiem for a dream, ale tak to ma strasne daleko od komedie a bol by si skor mimo negativne, lebo je to fakt silny film..
  18. 18
    Zmyja365

22 ročný chalan

ked ej človek zhúlený sa zasmeje na všetkom:D
  19. 19
    Dadushiq

24 ročné dievča
    takmer poprad

hmm podla mna by kludne stacilo take A je to ... :D
  20. 20
    Lucates

27 ročný muž
    Dolný Kubín

@17 - pozriem si ten Requiem for a dream...
  21. 21
    Tunidlo

25 ročný muž
    Nitra

@20<br />
    <br />
    A potom radšej rovno prestaneŠ húliť ... :)<br />
    <br />
  22. 22
    Lucates

27 ročný muž
    Dolný Kubín

@21 - nestras:-D
  23. 23
    Lucates

27 ročný muž
    Dolný Kubín

asi to idem dnes spravit tak, ze si pozriem ten Requiem for a dream, ale to si pozriem este ked nebudem zhuleny, lebo to by bolo mozno skoda pozerat zhuleny, lebo vtedy ani neviem co pozeram poriadne...a potom zhuleny si pozriem horor Ti druhi...
  24. 24
    Tunidlo

25 ročný muž
    Nitra

To nie je moc horor ... Teda rozhodne nie taký klasický horor, že horor ... :)
  25. 25
    Lucates

27 ročný muž
    Dolný Kubín

@24 - ved ja ani nemam rad take klasicke horory krvaky...to mi strasne nepride...clovek sa najviac boji toho, co nevidi...tak dufam, ze by sa mi to mohlo pacit podla toho, co som o tom cital...
  26. 26
    Lucates

27 ročný muž
    Dolný Kubín

tak som to dopozeral...ten film Requiem for a dream ma az tak strasne velmi nebavil, ale nejak vo mne vyvolal taku depresivnu naladu...a ten film Ti druhi, tak to bolo psycho pozerat zhuleny a po tme...potom som musel zasvietit, ale aj tak som sa bal...
  27. 27
    Tunidlo

25 ročný muž
    Nitra

No ja som bojko a nie som na horory, ale pri hentom filme som sa nebál ... :-/
  28. 28
    Lucates

27 ročný muž
    Dolný Kubín

@27 - tak si ho skus pozriet v noci zhuleny a potme:-D