Fórum pridal Dorothyenap, 16. 5. 2018 12:33 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Posadnutie

0
Dorothyenap

19 ročné dievča

Môj dlhoročný kamarát začal počúvať temnú hudbu (agresívne,satanistické odkazy v textoch)
Zmenil správanie. Začal byť agresívny,nevraživý voči okoliu,voči mne tak isto.
Mám pocit,že nevie čo robí.
Máte niekto podobnú skúsenosť?
/veríte na posadnutie?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Unizák

20 ročný chalan

Nejaká sekta ho zlanárila :D
  2. 2
    Dorothyenap

19 ročné dievča

@unizak nie,sekta nie..ale je z kresťanskej rodiny..
  3. 3
    Unizák

20 ročný chalan

@dorothyenap zo dňa na deň sa zmenil ?
  4. 4
    Dorothyenap

19 ročné dievča

@unizak práveže nie..ale príde mi čím viac počúval také songy a k tomu ešte issues zo života..
  5. 5
    Magnet

23 ročný chalan

https://i.imgflip.com/1wwl93.jpg
  6. 6
    Dorothyenap

19 ročné dievča

@magnet jj celkom funny,ale už aj kríže ničil..
  7. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Kamarát má 15 a objavil blackmetal?

Ale pokiaľ nepôjde oživiť roky deväťdesiate a nebude sa cítiť ako Vargov nástupca, všetko je v poriadku :-D
  8. 8
    Atropabelladona

hrá sa, že má 2 roky

môžeš to trochu konkretizovať? v minulosti som sa "priatelila" s podobnými ľuďmi, ale časom vyšlo najavo, že to boli len obyčajní chudáci, ktorí ani nerozumeli textom piesní, no posilnení alkoholom vyvreskovali a správali sa agresívne. a na druhé ráno boli po opici poskrývaní vo svojich dierach.
  9. 9
    Unizák

20 ročný chalan

@dorothyenap osobne som take dačo nezažil no poznal som exorcistu ktorý hovoril že zašil všeličo :D
  10. 10
    Salkoo

22 ročné dievča
    Always chasing the high

Mna by zaujimali tie pesnicky ake pocuva :D
  11. 11
    Dorothyenap

19 ročné dievča

@salkoo neviem všetko..ale ghostemana,sboys..viem o čom sú texty a čo to môže vyvolať
  12. 12
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

Metalová hudba môže posadnúť človeka, to je jasné. Potom si nechá narásť dlhé vlasy a bradu, začne sa celý obliekať do čierneho, otáčať v byte kríže dolu hlavou a taktiež začne vyblakovať nezrozumitelné pičoviny. V ktorom štádiu je on?
  13. 13
    Aventine

11 ročné dievča
    Halmstad

Panebože :D však všetkým nám jebalo keď sme boli v puberte, spolubývajúca dokonca žrala surové mäso :D
  14. 14
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

dostal z toho autizmus.

lieci sa to pravidelnym nosenim analneho kolika s dlzkou minimalne 13 cm a priemerom minimalne 4 cm.
  15. 15
    Antifunebracka

29 ročný muž
    redpill birdzu

Skôr má dobrú depku.
  16. 16
    Darkpassenger

26 ročný muž

Nemal nejakú zlú skúsenosť s náboženstvom tiež si takú hudbu púšťam a počúvam aj death metal ale do pičurky čo si to myslíte o nás :D obliekam sa ako normálny človek a tiež som proti kresťanstvu pretože za prve som bol do toho nútený a to vo mne e vyvolalo v podstate nenávisť voci tomu...za druhé nebudem veriť v niečo skrz čo niekto manipuluje ľudí ...za tretie nebudem sa tváriť ako svätý v nedeľu v kostole... V nedeľu po kostole opitý v krčme oproti baliť barmanku a srat si tým na hlavu pretože ma doma čakajú dve deti a manželka ( nemám zenu ani deti...to by som len chcel toto je len príklad) väčšina panbickarov je bez chrbtovej kosti a nevedia sami v čo veria :D ....a nechovam nenávisť voči nikomu kto je slušny človek a nespráva sa zle k druhým ...a myslím si že ten tvoj kamarát netuší ani o čom je satanizmus len chce byť zaujímavý ...alebo čo...
  17. 17
    Lojzo_xxl

24 ročný chalan

@darkpassenger kto sa odkresťančuje, tak sa požidovšťuje, taký je teologický zákon
  18. 18
    Darkpassenger

26 ročný muž

@lojzo_xxl no určite :D ja proste verím v to že každý je sám sebe bohom aký si život spravíš taký ho máš :D kašlem na židov na kresťanov atď nech si každý verí v čo chce ja si verím v seba sam sebe som Boh sám sebe vládnem a proste tým to hasne :)
  19. 19
    Salkoo

22 ročné dievča
    Always chasing the high

@dorothyenap sboys? Myslis sad boys?
  20. 20
    Dorothyenap

19 ročné dievča

@salkoo suicide boys ,ale to je nič v porovnaní s íními :/
  21. 21
    Salkoo

22 ročné dievča
    Always chasing the high

@dorothyenap noo, suicide boys su skveli..ja ich pocuvam, alr nijako ma to nrovplyvnuje :D asi zavisi od cloveka
  22. 22
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča

Aj mojej kamoške takto jebalo keď mala cca 17, niekoho tá puberta chytí neskôr, no. Neboj, nič ho neposadlo :D