Fórum pridal Sonaaa, 14. 9. 2020 21:50 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Posledne Čipsy

0
Sonaaa

hrá sa, že má 0 rokov

Ked sa skupinovo jedia cipsy a v miske uz zostane len 1-2 alebo par cipsov, ste ti ktori ich dojedia bez problemov alebo sa ostychate a nechate ich tak?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

záleží od toho s kým ich jem, podľa toho sa rozhodnem či ich prenecham alebo ich drzo zjem
  2. 2
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nejedávam čipsy zo skupinovej misky 0:) A to nie len v tejto situácii, ale nikdy som to nerobila... Rovnako ako nepijem zo spoločnej fľaše/pohára s x ďalšími ľuďmi, ehm...
  3. 3
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

cipsy vzdy dozere ten najvac nafajceny.

a ja byvam viac nafajceny jak ten najvac nafajceny, cize ich nedozerem, lebo si nechcem kazit chut 8-)
  4. 4
    Sonaaa

hrá sa, že má 0 rokov

@azizi ani v spolocnosti blizkych ludi? Nemam na mysli teraz nejaku pompeznu oslavu s X neznamymi ludmi...skor som mala na mysli tak medzi svojimi, doma
  5. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Nejedávam čipsy :S ale okrem toho, žerem všetko doradu a treba si skôr uchmatnúť než uchmatnem ja (hehe) a zvlášť sladké, slané ani nie.
  6. 6
    Sonaaa

hrá sa, že má 0 rokov

@ladydoga akoze tiez na nic neficim, ale raz polroka mi niekedy vecer pridu nachut a prave dnes bol ten vecer.... a 3 ostali v miske. Zatial
  7. 7
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

predbehnem kazdeho kto nacahuje ruku
  8. 8
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Zerem cipsy vacsinou sam
  9. 9
    Dezolat

32 ročný muž

Zbytky nechavam stale. Pokial nie som sam vzdy necham kusok chleba polievky napoja jedla hocicoho XD. Vim ze je to picovina ale nemozem si pomoct XD.
  10. 10
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@sonaaa doma jedávame čipsy len z obalu 0:) občas s najbližšími priateľmi to tak ale máme (aj mnou pripravované pohostenie). Ale ja si vždy keď tak vezmem max. len na začiatku, aby sa nepovedalo (hehe) Ale tak ja som extrém v tomto. O mne aj kolegyňe vždy vedeli, že keď napečú napr. sušienky a ponúknu ma, tak si najprv musím vydezinfikovať ruky a potom ešte minútu čakať, kým to nadobudne účinnosť (hehe) Ale už ma dlho nikto takto nepohostil, naposledy asi pred 5 rokmi.

A možno pred tými 5 rokmi by som sa tu k tomu ani nepriznala, no za tejto situácie je to aspoň trochu menej divné (hehe)
  11. 11
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Teda... Teraz si spomínam, že vlastne aj nedávno ma takto ponúkali, ehm.
  12. 12
    Daidalos

26 ročná žena

bez hanby zjem poslednu čipsu a este si oblizem prsty
  13. 13
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@sonaaa Ale! Ospravedlňuje ma aspoň to, že mám dlhodobo vážne problémy s imunitou a tiež nesmiem užívať antibiotiká.
  14. 14
    Gombík35

hrá sa, že má 0 rokov
    Hrdé Slovensko

Zožeriem, ich mám to v p*či. to ale neznamená že sa rád nepodelím ...
  15. 16
    Sisooolq

22 ročné dievča
    Bratislava

Záleží na tom, s kým som. Ak som s kamošmi, tak ich s radosťou zjem, ale ak som na návšteve alebo s ľudmi, ktorých dobre nepoznám, tak ich radšej nechám tak. Ak mám však trochu džombnuté, tak ich zjem tak či tak, ešte sa aj pýtam po dalších. :-/