Fórum pridal Walentin230999, 27. 9. 2017 19:20 do kategórie Peniaze. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Potrebujem niekoho skúsenosť

0
Walentin230999

18 ročný chalan

Idem si zakladať študentský účet. Rozmýšľam, že to bude Space účet od Slovenskej sporiteľni. Podľa všetkého to má byť úplne zadarmo a bez mesačných poplatkov, ale niektoré banky majú namiesto mesačných ročné poplatky. Je tu nejaká podobná situácia?
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Heidijane

  21 ročné dievča
  modrinový fanatik

  mám študentský v TB a neplatím vôbec nič :)
 2. 2
  Bamm

  20 ročné dievča

  ja mám v sporiteľni a čsob a oba zadarmo :)
 3. 3
  Anjelik263

  25 ročná žena
  Stratená v bratislavských mestských lesoch.

  Ja som mala v TB a neplatila som nič, ešte po mi dali absolventský tiež zadarmo, ale s podmienkou používať 2 inovácie a teraz platím 3,5€. V TB mi chýbali výhody Slovenskej sporiteľne, keďže ta počas môjho štúdia poskytovala zľavy, umožňuje Bratislavskú mestskú kartu a iné výhody a títo nič také. Len mi argumentujú, že veď sme najinovatívnejšia banka a máme všelijaké inovácie čo iný nemajú...a s tými zľavami sa stále nikam nepohli.
 4. 4
  Willbebetter

  tvári sa, že má 4 roky

  @anjelik263 TB je super, ak nie si zamerana len na peniaze ale pozeras aj na servis. Ale je pravda, ze BMK by mohli mat, lebo vzdy ked idem do tej jebnutej unicreditky tak sa chytam za hlavu a nechce sa mi zit.
 5. 5
  Walentin230999

  18 ročný chalan

  Ďakujem každému za rady.
 6. 6
  Sisi789

  24 ročné dievča
  Dubnica nad Váhom

  Ja by som si dával pozor aj na podmienky, ľahko sa ti môže stať že ich nedodržíš a budeš platiť preto ťa radšej upozorňujem. Študentský účet je účet určený pre študentov od 15 rokov do dovŕšenia 26 rokov a sú študentmi strednej alebo vysokej školy v dennej forme. Ak chce študent využívať študentský účet s výhodami, ako jeho vedenie zdarma alebo s minimálnym poplatkom, musí zvyčajne doložiť banke raz ročne potvrdenie o štúdiu. Banky k predloženiu dokladu nemusia študenta vyzvať, preto si to študent musí ustriehnuť sám, aby nedošlo k tomu, že banka začne účtovať poplatky za vedenie účtu a transakcie ako pri bežných účtoch. Čo sa stalo aj mne tak si dávaj bacha.