Fórum pridal Foreverteen_24, 19. 3. 2017 15:30 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Potrebujem peniaze

0
Foreverteen_24

20 ročné dievča

Ahojte. Mám 12 čoskoro 13. Potrebovala by som radu ako získať peniaze. Viem je to asi nízky vek ale som v ťažkej situácií. Chcela by som vediet ako získat peniaze buď nejakou brigádou alebo hocičím iným (nič nelegálne samozrejme :) ).
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

23 ročný chalan

na pokeci najdes vela ludi, co ti da za spinave nohavicky aj 50 eur.
  2. 3
    Hagelslag

22 ročný chalan

V 12-13 asi ťažko ... nejakou výpomocou k susedom alebo čo....aj to pochybujem...rodičia čo? Serú na všetko?
  3. 4
    Ryal

tvári sa, že má -1 roky
    Zvonodrozdovo

@notme Nekaz tu mladez, clovece :D
  4. 5
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

nemyslím to ako hejt ale.. načo ptorebuje 12 ročný človek peniaze? take ktoré nemôže pýtať od rodičov či inej rodiny?
  5. 6
    Hagelslag

22 ročný chalan

@alex458 Nie každý má takých super rodičov ako ty, že "mama daj dvacku" a mama vytiahne padíka....ani ja to nemyslím ako hejt. Možno už nemajú ani na jedlo.
  6. 7
    Leftbehind

8 ročný chlapec

alebo sa skús zamyslieť nad tým čo je vlastne tou tvojou ťažkou situáciou, a či ti tie peniaze vôbec treba...
  7. 8
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

Tu ti požičajú ľudia peniaze.
  8. 9
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

nuž... skor niečo lokálne pre susedov alebo znamych a tak. vencit psa, mozno doucit spoluziakov, roznasat letaky... mysli kreativne
  9. 10
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@notme a oni fakt pošlú za to peniaze? Piče však to by som aj osraté poslala :D
  10. 11
    Notme

23 ročný chalan

@aventine ja neviem, ale rozmyslam nad fake uctom na pokeci s tym, ze tam budem predavat spinave nohavicky..zaspinit ich zvladnem a ked to dotycnemu poslem postou, tak mu nedojde, ze to nieje od tej peknej slecny na fotke. ez money :D
  11. 12
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Hej nízky vek. Keď budeš mať aspoň 15 tak napíš nech je to teda legálne.
  12. 13
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@hagelslag závisí od toho, či tie peniaze potrebuje na nejakú blbosť alebo fakt na niečo seriozne, nevravím, že rodičia jej majú len tak hodiť peniaze, ved ked jej to treba na nejakú blbosť tak chápem, že jej nedajú, ale ked na niečo do školy alebo tak, to je iné
    a navyše, nenapísala, že prečo tie peniaze nemá, zase nie každý je sociálny prípad
  13. 14
    Hagelslag

22 ročný chalan

@alex458 Hej, veď toto, že je to neurčité, môžeme len hádať čo sa tam u nej deje....aj tak si myslím, že na 80% to bude soc. prípad...
  14. 15
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@hagelslag ktovie.. môže to byť však aj teen čo chce iphone a rodičia jej ho nechcú kúpiť
  15. 16
    Hagelslag

22 ročný chalan

@alex458 Za padíka ťažko :/
  16. 17
    Foxie

hrá sa, že má 1 rok
    78°13′N 15°33′E

Roznasanie letakov do schranok, skus si pozriet brigady na internete. Alebo predavat svoje rucne prace na internete, neverila by si ze aj taketo "hluposti" ludia vo velkom kupuju.
  17. 18
    Bordeauxfr

26 ročný muž
    Marseille

Poziciam ti so zaujimavym urokom.