Fórum pridal Veronikadelrey, 18. 10. 2018 06:52 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Potrebujem pomoc

0
Veronikadelrey

hrá sa, že má 2 roky

Dneska v noci ked som sa zobudila som citila ako mi opuchà horná pera. Miesto opuchu bolo celkom vrelé. Teraz ráno mám napuchnutú celú hornú časť.Vyzerám ako nepodarená sestra Kučerenko...Nevie niekto čo by to mohlo byť? Nejaká alergia? :-|
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

Alebo herpes alebo stipanec
  2. 2
    Marcello1111

30 ročný muž

jasný herpes, potieraj si to citrónom, alebo alkoholom, môže byť aj ocot ak nemáš, ale zas budeš smrdieť ako bzdoch...
    ináč v lekárni ti dajú takú mastičku originál na to, len neviem ako sa volá, šak oni už vedia...
    :)
  3. 3
    Poppyseed

24 ročné dievča

Tiež si myslím, že @1. Alebo aj tá alergia, záleží možno čo si predtým jedla.

A tiež môže ísť o veľmi neurčitú chorobu spôsobujúcu triašku, strach a hlien známu zatiaľ len ako Christianova choroba.
  4. 4
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@christiano302 hybaj žiadať o ruku
  5. 5
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Mne raz opuchli ústa z avokáda
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ak sa ti to bude sirit aj na jazyk a krk , vtedy let k dr. ,potrebuješ antihistaminika , vlastne už teraz by som pre ne došla (pre istotu ) ak je to teda alergia

7. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Môjmu bratrancovi tak opuchla cela ústna dutina ,krk, keď ho pichla osa ktorá bola v pive

8. 8
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

Mal to aj môj brat zo dva krát a on to mal asi zo zubov, ale môže to byť aj alergia, alebo niečo iné
  9. 9
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

na herpes virumerz alebo herpesin. inak nic nepomaha. picoviny vo forme tych babkovskych rad su voloviny. alebo potom najlepsi je liek zovudex ale to je len na predpis