Fórum pridal Kubbox, 18. 10. 2020 18:34 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Používate ešte CD/DVD/BD ?

0
Kubbox

24 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 4
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

USB uložisko ešte používam.
  2. 5
    Fukaj

8 ročný chlapec

CD používam v dvoch autách kde je original radio
  3. 6
    Robin

23 ročný chalan

niektoré filmy nenájdeš v “dnešných” formátoch. Ale na amazone v DVD je všetko
  4. 8
    Robin

23 ročný chalan

Alebo keď sa mi moc páči nejaký seriál, ako naposledy The Sopranos, tak mi je milšie objednať si ho v zberateľskej edícii na dvdčkach, aj keď sa dá pozerať na HBO GO online.
    Páčia sa mi obaly. Zakladám si ich ako knižky.
  5. 9
    Kerrang

28 ročný muž

Málokedy.. ...naposledy ale ani nepamätám, kedy som takto si niečo ešte napaľoval
  6. 10
    Kubbox

24 ročný chalan

@kerrang možno že keď si tak málo napaľoval tak preto asi zatiaľ nemáš frajerku ...len nahlas uvažujem
  7. 11
    Kerrang

28 ročný muž

@kubbox tak neuvažuj, lebo trepeš totálne debiliny
  8. 12
    Swamper

38 ročný ujo
    BA

Mám dokonca jednu MC kazetu na ktorej hrám s Iljom Zelienkom na pianíne :D
  9. 13
    Kosmiklove

34 ročný ujo
    andromeda

nepouzivam. mam skrinu z temperovaneho skla takze tam sa nieco take uz nedava
  10. 14
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Áno,na CD dostávame zborníky a na DVD mám zopár filmov, hudbu už z iných zdrojov počúvam :)
  11. 15
    Endre-silentname

32 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

Za svoj život som si urobil celkom peknú CD kolekciu albumov a dokonca si ju aj naďalej rozširujem. Asi som staromódny, ale fyzická kópia na CD mi dáva viac pocit, že niečo skutočne mám vo svojej kolekcii a nemusím si to mesačne platiť ako Apple music.
  12. 16
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Málo
  13. 17
    Salora

tvári sa, že má 4 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

mam na CD/DVD asi 1000 filmov a mrte muzijky (hehe) takze pouzivam a este dlho budem (: a pouzivam este aj MD (thumbs)
  14. 18
    Alysia

29 ročná žena
    Nové Mesto nad Váhom/ Brno

áno, lebo netreba sa spoliehať na to, že všetko je na internete a večne bude :P. Tak som si na ebayi objednala DVD so seriálmi anglicky Zufale manzelky, Panství Downton a aj Čarodejky. A pozerávam anglicky a nemusím riešiť sťahovanie či reklamy na sledovaní online ( aj tak som mala problém to nájsť online :D ) áno zaberá to miesto. Ale žily mi to netrhá :D
  15. 19
    Dezolat

32 ročný muž

Za poslednych 7 rokov som to nemal v ruke