Fórum pridal Feelagain, 3. 11. 2017 09:26 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

pouzivate pripravky na intimnu hygienu?

0
Feelagain

20 ročné dievča
Brno

myslite si, ze to je potrebne? popripade, ake pouzivate?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Bebekex

24 ročné dievča

Nepouzivam
    Vyhybam sa zbytocnej chemii a co sa tyka intimnych partii,tak tam uz duplom
  2. 2
    Bebekex

24 ročné dievča

+ aj intimky,vlozky,etc sa snazim kupovat neparfumovane
  3. 3
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

nie, ako @1

zenske pohlavne organy maju vnutri svoje prospesne bakterie a svoj cistiaci mechanizmus, nepomaha im liat do nich vonavky a savo
  4. 4
    Mrspunk

22 ročné dievča
    v dyme

raz som vypoužívala jednu flašku Lactacyd a potom som sa z toho 2 roky liečila :D veeeľmi neodporúčam
  5. 5
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Pouzivam, teraz tu beliamu.
  6. 6
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Lactacyd používam a mne to naopak prospieva, sem tam ma v minulosti trápili mykózy a od kedy ho používam tak tomu tak nie je.. a hlavne sa tam dole cítim ako to povedať ... čistejšia? Voňavejšia? Dobre to vymyje aj zvyšky gélu na holenie ...

Dokonca aj môj frajer ho pri mne začal používať na pipíka! :D
  7. 7
    Salkoo

22 ročné dievča
    Málaš FTW

nie, raz som použila nejaké mydlo a asi 2 týždne ma všetko tak svrbelo, že som myslela, že umriem :D
  8. 8
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

tiez som skusala dva druhy tych intimnych mydiel ale fakt to narobi viacej sarapaty nez dobroty. ako niekde bolo pisane, vagina nie je spinava!
  9. 9
    Mefistofel

28 ročný muž
    Nitra

jedine mydlo čo si vyrábam sám.
    tieto obchodné...to je všetko len farbivá, umelé vône a podobne veci čo skôr uškodia ako pomôžu. A ako čitam diskusiu tak je to pravda :D
  10. 10
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

raz za rok anal bleaching a denne penisovy parfem s feromonmi, to je vsetko
  11. 11
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Neviem si predstavit ze by som to pouzivala denne pri kazdom sprchovani (neni to podla mna nejak prospesne ako pisali uz vyssie), raz za cas je to podla mna ok
  12. 12
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Áno. Tento
    https://www.taskadoporodnice.sk/229-medium_default/sensure-gel-na-intimnu-hygienu-s-aktivnymi-prirodnymi-probiotikami-100-ml.jpg
  13. 13
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

bežne - nič. Pokial sa to nenarušuje chémiou, mydlami tak tie miesta si udržia svoju prirodzenúr ovnovahu :D (pokial nie si nejak chorá, alebo nemáš určitú hormonovu nerovnováhu, nejaky zápal etc. etc.) v skratke - @1

aale ked som mala chronicky zapal močáku + som mala antibiotika tak som si kúpila pre prevenciu https://1.bp.blogspot.com/-W50cihThNgk/V6rlk-e41NI/AAAAAAAAD2A/1MhVfqigY1oE71WS9hRO8dvu9NxSrVd6QCLcB/s1600/IMG_20160709_102947.jpg
    čisto prirodne, z bio hospodarstiev + (a HLAVNE) netestované na zvieratách
  14. 14
    Grinder

25 ročný muž

kaslite na chemiu, pekne do potoka treba chodit drhnut.
  15. 15
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Precital som si vsetko.
  16. 16
    Zuzanka1010

22 ročné dievča
    Ke/Ba

@6
  17. 17
    Xy12345

24 ročný chalan

@1 (thumbs)
  18. 18
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

Solvinu
  19. 19
    Sisi092

25 ročná žena
    Portofino

Horsku vodu z pramena a trosku citronovej stavy a budes fresh...
  20. 20
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

asi mesiac pouzivam nieco ako sprchac na intimnu hygienu.. a pouzivam to aj na holenie intimnych partii, pretoze tie peny na holenie nie su bohvie co...